Колдрекс Макс Грипп Лимон №10 пор пак

Колдрекс Макс Грипп Лимон №10 пор пак
ЗАТВЕРДЖЕНО

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

 

КОЛДРЕКС® МАКСГРИП ЛІСОВІ ЯГОДИ

(COLDREX®  MAXGRIP  FOREST BERRIES)

 

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 пакетик містить парацетамолу 1000 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг та кислоти аскорбінової  70 мг;

допоміжні речовини: цукроза, кислота винна, натрію цитрат безводний, аспартам  (Е 951), плодово-ягідний  ароматизатор (левоментол, d-лимонен, ванілін, кислота оцтова, 4-(пара-гідроксифеніл)-2-бутанон, олія з листя бучу, олія бузини чорної, цукор, мальтодекстрин, крохмаль модифікований           E 1450, рослинна олія), євросуміш Чорна Смородина (жовтий захід FCF (Е 110), кармоїзин (Е 122), зелений S (Е 142), натрію хлорид, натрію сульфат, леткі речовини).

 

Лікарська форма. Порошок для орального розчину.

Порошок світло-рожевого кольору із характерним фруктово-ментоловим запахом.

 

Назва  і місцезнаходження виробника.

СмітКляйн Бічем С.А., Іспанія/SmithKline Beecham S.A., Spain.

Вул. де Айавір, км. 2.500, 28806 Алкала де Енарес, Мадрид, Іспанія/Ctra. de Ajalvir, Km. 2.500, 28806 Alcalа de Henares, Madrid, Spain.

 

Фармакотерапевтична група.  Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02B E51.

 

Парацетамол є аналгетиком-антипіретиком. Механізм дії пояснюється пригніченням синтезу простагландинів у центральній нервовій системі. Фенілефрину гідрохлорид – симпатоміметик. Його дія пов’язана, в першу чергу, з прямою стимуляцією адренорецепторів, в основному альфа-адренорецепторів. Фенілефрину гідрохлорид зменшує набряк слизової оболонки носа. Аскорбінова кислота є життєво необхідним вітаміном, що додається до складу препарату для компенсації втрати вітаміну С, яка може виникнути на початку вірусної інфекції.

 

Показання для застосування.

Полегшення симптомів застудних захворювань та грипу, включаючи головний біль, біль у горлі, закладеність носа, синусити та біль, пов’язаний з ними, біль у тілі, гарячку.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжкі порушення функції печінки і/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, рідкісні спадкові стани інтолерантності до фруктози, порушення всмоктування глюкози-галактози або недостатності цукрози-ізомальтози, алкоголізм, захворювання крові, виражена анемія, лейкопенія, тромбоз, тромбофлебіт; стани підвищеного збудження; порушення сну; тяжка артеріальна гіпертензія; органічні захворювання серцево-судинної системи (в тому числі атеросклероз); глаукома, декомпенсована серцева недостатність, порушення серцевої провідності, тяжкий атеросклероз, схильність до спазму судин, ішемічна хвороба серця, гострий панкреатит, гіпертрофія передміхурової залози, тяжкі форми цукрового діабету, епілепсія, гіпертиреоз, закритокутова глаукома. Не застосовувати разом з інгібіторами моноамінооксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО, протипоказано пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти, бета-блокатори або інші  антигіпертензивні лікарські засоби, препарати, що пригнічують або підвищують апетит та амфетаміноподібні психостимулятори. Не застосовувати хворим на фенілкетонурію, оскільки препарат містить джерело фенілаланіну. Не застосовувати разом з іншими симпатоміметиками, такими як деконгестанти, а також разом з препаратами, що містять парацетамол, судинозвужувальними засобами для лікування риніту та комбінованими препаратами для лікування кашлю та застуди.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

Захворювання печінки підвищують парацетамолзалежне ураження печінки.

Перед застосуванням препарату слід порадитись з лікарем пацієнтам, хворим на артеріальну гіпертензію, серцево-судинні захворювання, діабет, гіпертиреоз, закритокутову глаукому, феохромоцитому, гіпертрофію передміхурової залози, пацієнтам з хворобою Рейно, ураженнями печінки та нирок.

Один пакетик (1 доза) містить 5 г цукрози. Це необхідно враховувати хворим на цукровий діабет.

Препарат містить барвники жовтий захід (Е 110) та кармоїзин (Е 122), що можуть спричиняти алергічні реакції. Містить 117 мг натрію на дозу, що необхідно враховувати пацієнтам, які дотримуються гіпонатрієвої дієти.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності та годування груддю застосування препарату не рекомендується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

У разі виникнення запаморочення не рекомендується керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.

Діти.

Не рекомендується застосовувати препарат дітям віком до 12 років.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для перорального прийому.

Вміст одного пакетика висипати у чашку і залити півчашки гарячою водою. Перемішувати до повного розчинення. Додати за необхідності холодну воду.

Дорослим та дітям  віком від 12 років: по 1 пакетику кожні 4-6 годин за необхідності. Не приймати частіше ніж через 4 години. Максимальна добова доза –  4 пакетики.

Курс лікування – не більше 7 днів. Не перевищувати зазначених доз. Якщо стан пацієнта не покращується при лікуванні препаратом, слід звернутися до лікаря.

 

Передозування.

Ризик передозування є підвищеним у пацієнтів із захворюванням печінки.

Передозування, як правило, зумовлене парацетамолом і виявляється блідістю шкіри, анорексією, нудотою, блюванням, болем у животі, гепатонекрозом, підвищенням активності  печінкових трансаміназ, збільшенням протромбінового індексу. Симптоми ураження печінки спостерігаються через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати і призвести до розвитку токсичної енцефалопатії з порушенням свідомості, в окремих випадках – з летальним наслідком. При прийомі високих доз можуть розвиватися порушення з боку сечовидільної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз). Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може розвинутися навіть за відсутності тяжкого ураження нирок. Відмічалася також серцева аритмія. Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли парацетамолу понад 150 мг/кг маси тіла. При тривалому застосуванні у високих дозах можливі апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія.

При передозуванні парацетамолу необхідно надати швидку медичну допомогу, навіть якщо симптомів передозування не виявлено. Потрібно промити шлунок, призначити прийом активованого вугілля та продовжити симптоматичну терапію. Застосування антидотів парацетамолу – N-ацетилцистеїну внутрішньовенно та метіоніну перорально – може дати позитивний ефект протягом 48 годин після передозування.

Передозування, зумовлене дією фенілефрину, може спричинити підвищене потовиділення, психомоторне збудження або пригнічення центральної нервової системи, головний біль,  блідість, запаморочення, безсоння, порушення серцевого ритму, тахікардію,  рефлекторну брадикардію, екстрасистолію, тремор, гіперрефлексію, нудоту, блювання, дратівливість, неспокій, підвищення артеріального тиску. В тяжких випадках можливе виникнення порушення свідомості, галюцинацій, судом та аритмій.

При передозуванні необхідні промивання шлунка, прийом активованого вугілля, симптоматична терапія, застосування альфа-блокаторів,  таких як фентоламін, при тяжкій гіпертензії.

Передозування, зумовлене дією аскорбінової кислоти, може проявитися нудотою, блюванням, здуттям та болем у животі, свербежем, висипанням на шкірі, підвищеною збудливістю. Високі дози аскорбінової кислоти (понад 3000 мг) можуть спричинити тимчасову осмотичну діарею та шлунково-кишкові розлади. Лікування: промити шлунок, дати хворому лужний напій, активоване вугілля або інші абсорбенти.

 

Побічні ефекти.

Зміни з боку шкіри і підшкірної клітковини: висипання, кропив’янка, алергічний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона, крововиливи, свербіж, пурпура, еритродермія, мультиформна еритема, токсичний епідермальний некроліз.

Порушення з боку імунної системи: алергічні реакції (включаючи  ангіоневротичний набряк), анафілактичний шок.

Психічні розлади: психомоторне збудження і порушення орієнтації, занепокоєність, нервове збудження, відчуття страху, дратівливість, порушення сну, безсоння, сплутаність свідомості, депресія, галюцинації, тривога, седативний стан.

Неврологічні розлади: головний біль, запаморочення, тремор, парестезії.

Порушення з боку органів слуху та вестибулярного апарату: шум у вухах, вертиго.

Порушення з боку органів зору: порушення зору та акомодації, мідріаз, підвищення внутрішньоочного тиску, гостра закритокутова глаукома.

Шлунково-кишкові розлади: нудота, блювання, сухість у роті, виразки слизової оболонки рота, гіперсалівація, дискомфорт і біль у животі, зниження апетиту, печія, діарея, геморагії.

Гепатобіліарні розлади: порушення функцій печінки, підвищення активності печінкових ферментів, гепатонекроз, печінкова недостатність, жовтяниця.

Порушення з боку системи крові та лімфатичної системи: анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія, гемолітична анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія, нейтропенія, агранулоцитоз, панцитопенія.

Розлади з боку нирок і сечовидільної системи: порушення сечовипускання, затримка сечовипускання (ймовірніше у хворих на гіпертрофію передміхурової залози), олігурія, ниркова коліка, нефротоксичний ефект.

Розлади з боку серцево-судинної системи: підвищення артеріального тиску, тахікардія або рефлекторна брадикардія, відчуття серцебиття, задишка, болі в серці, аритмія, набряки.

Порушення з боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину та інших нестероїдних протизапальних засобів.

Інші: загальна слабкість, гарячка, посилене потовиділення, гіпоглікемія, гіперглікемія, глюкозурія, порушення обміну цинку та міді.

При тривалому застосуванні у високих дозах – кристалурія, утворення уратних та оксалатних конкрементів у нирках/ сечовивідних шляхах.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватись при одночасному застосуванні з метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватися – з холестираміном.

Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений з підвищенням ризику кровотечі при одночасному довготривалому регулярному щоденному застосуванні парацетамолу. При нетривалому застосуванні згідно з рекомендованим режимом застосування вказані взаємодії не мають клінічного значення.

Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу.

Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), що стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти.

Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Взаємодія фенілефрину з інгібіторами моноаміноксидази спричиняє гіпертензивний ефект, з трициклічними антидепресантами (наприклад амітриптиліном) – підвищує ризик виникнення кардіоваскулярних побічних ефектів, з дигоксином і серцевими глікозидами – призводить до порушення серцебиття або інфаркту міокарда. Фенілефрин з іншими симпатоміметиками збільшує ризик виникнення побічних реакцій з боку серцево-судинної системи. Фенілефрин може знижувати ефективність бета-блокаторів та інших антигіпертензивних препаратів (резерпіну, метилдопи тощо) з підвищенням ризику виникнення артеріальної гіпертензії та інших побічних реакцій з боку серцево-судинної системи.

Аскорбінова кислота при пероральному прийомі посилює всмоктування пеніциліну, заліза, знижує ефективність гепарину та непрямих антикоагулянтів, підвищує ризик розвитку кристалурії при лікуванні саліцилатами. Антидепресанти, протипаркінсонічні та антипсихотичні препарати, фенотіазинові похідні підвищують ризик розвитку затримки сечі, сухості у роті, запорів. Глюкокортикостероїди збільшують ризик розвитку глаукоми. Абсорбція вітаміну С знижується при одночасному застосуванні пероральних контрацептивних засобів, вживанні фруктових або овочевих соків, лужного пиття. Одночасний прийом вітаміну С і дефероксаміну підвищує тканинну токсичність заліза, особливо у серцевому мязі, що може призвести до декомпенсації системи кровообігу. Вітамін С можна приймати лише через 2 години після інєкції дефероксаміну. Тривалий прийом великих доз у осіб, які лікуються дисульфірамом, гальмує реакцію дисульфірам-алкоголь. Великі дози препарату зменшують ефективність трициклічних депресантів.

 

Термін придатності.

3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі до 25 °С у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 5 або 10 пакетиків у картонній коробці.

 

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Взрослым и детям в возрасте старше 12 лет обычно назначают по 1 пакетику препарата 1-4 раза в сутки. Интервал между приемами препарата должен составлять не менее 4 часов. Максимальная суточная доза препарата составляет 4 пакетика.
Есть в наличии
Код товара: N02B E51
Производитель: ГЛАКСО СМИТКЛЯЙН
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

ул. Бочарова, 1

050-554-0015

195 грн.
4 шт
AKS

ул. Семена Палия, 118

750-50-46

197.10 грн.
4 шт
AKS

ул. Балковская, 30Б

709-40-27; 094-917-40-27

175 грн.
4 шт
AKS

ул. Заболотного, 54/2

788-17-24; 094-886-17-24

193.60 грн.
4 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 13/5

(04842) 2-32-58

193.60 грн.
4 шт
AKS

пр. Добровольского, 73

788-23-67; 094-886-23-67

193.60 грн.
4 шт
AKS

ул. Глушко, 11Г

050 468 19 60

198.50 грн.
4 шт
AKS

пр-т Свободы, 88 (Черноморка)

770-15-41

192.90 грн.
3 шт
AKS

ул. Д. Ойстраха, 1

709-40-19; 094-917-40-19

193.60 грн.
3 шт
AKS

с.Коблево, ул.Одесская, 2/4

050 468 19 49.

186.50 грн.
3 шт
AKS

ул. Польская, 14

770-92-25; 094-996-32-25

193.60 грн.
3 шт
AKS

ул. Семена Палия, 68

700-20-57; 094-952-50-57

191.70 грн.
3 шт
AKS

пр. Добровольского, 98

050-468-19-47

183 грн.
3 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

187.50 грн.
3 шт
AKS

ул. Пантелеймоновская, 70

49-67-41

176.80 грн.
3 шт
AKS

п.Авангард, ул. В. Спрейса, 3

050-468-19-71

196 грн.
3 шт
AKS

ул. Старопортофранковская, 67/69

726-10-10

193.60 грн.
3 шт
AKS

ул. Маршала Малиновского, 55/1

050 468 19 56

186.50 грн.
3 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 33

703-68-49; 094-955-98-49

191.70 грн.
3 шт
AKS

ул. Черняховского, 1А

795-30-92; 094-951-60-92

189 грн.
3 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 19Е

(04842) 3-12-02

186.50 грн.
3 шт
AKS

ул. Фонтанская дор., 19

050-468-19-83

191.70 грн.
3 шт
AKS

Одесская обл., с. Лиманка, «Радужний» масcив «Ульяновка» д. 16/1, помещение 12Н

050-468-19-40

191.70 грн.
3 шт
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

181.30 грн.
3 шт
AKS

ул. Педагогическая, 23-Б, оф.3

050 620 04 34

186.50 грн.
2 шт
AKS

ул. Космонавтов, 33

770-10-46; 094-995-50-46

193.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, 65

709-40-21;094-917-40-21

197.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, 33

35-97-72

193.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Пастера, 36

723-76-88

193.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Нежинская, 65

701-12-09; 094-953-42-09

193.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Жукова, 5

702-97-46; 094-955-27-46

193.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Екатерининская, 48

722-94-08

198.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Марсельская, 56

050-468-19-41

188.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 129

712-73-22

196.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 19А

772-23-02; 094-997-63-02

193.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 12

770-14-05; 094-995-54-05

198.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А41)

700-20-69; 094-952-50-69

189.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

191.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 133

759-26-83; 094-921-56-83

193.70 грн.
2 шт
AKS

г. Подольск, ул. 50 лет Октября, 117/1

04862-26255

189.30 грн.
2 шт
AKS

г. Подольск, ул.50 лет Октября, 101

04862-21784

198.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Шклярука, 12Д

783-19-63

193.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Филатова, 86

759-49-76; 094-921-69-76

193.60 грн.
2 шт
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

195 грн.
2 шт
Enter

Одесская обл., Лиманский р-н, с. Фонтанка, ул.Греческая, 2, пом 2/5

050 468 19 50

193.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Ген. Петрова, 46

050 468 19 84

197.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 77

704-50-19; 094-932-70-19

198.50 грн.
2 шт
AKS

ул. Соборная пл., 2

722-04-04

193.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

193.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 99

706-69-26

175.90 грн.
2 шт
Enter

ул. Гагаринское плато, д. 5-Б

050-468-19-61

191.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

195 грн.
2 шт
AKS

ул. Малиновского, 1/1

771-70-25; 094-997-10-25

194 грн.
2 шт
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

190.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Одесса-Главная, 35

784-85-70

197.10 грн.
1 шт
Enter

ул. Среднефонтанская, 34-А, пом. 101

776-00-90

196 грн.
1 шт
Enter

ул. Пантелеймоновская, 70

717-33-49

184.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Садовая, 2

703-38-24; 094-955-68-24

192.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Новосельского, 65

770-14-08; 094-995-54-08

193.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 125/3

0504861948

193.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 132/1

716-70-21

193.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Михайловская, 8/4

050 468 19 53

191.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 88

795-30-56; 094-951-60-56

193.60 грн.
1 шт
AKS

ул.Пишоновская, 20/2

773-79-96

186.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Марсельская, 32/3

7701402;0949955402;0504681966

180 грн.
1 шт
AKS

Черноморск, ул. Виталия Шума, 4

050-468-19-44

193.60 грн.
1 шт
AKS

жм. Радужный, 19/1

700-02-84

183.10 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Ново-Билярская, 22/1Б

(04842) 2-39-08

193.60 грн.
1 шт
AKS

пгт. Овидиополь, ул. Тараса Шевченко, д. 422

(048)788-62-98

193.60 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (угол)

798-28-10; 050 468 19 87

183.10 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (центр)

795-30-67; 094-951-60-67

183.10 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 159

703-35-82; 094-955-65-82

179.20 грн.
1 шт
AKS

пр. Небесной Сотни, 10

747-32-36

185.60 грн.
1 шт
AKS

с. Крыжановка, ул. Ген. Бочарова, д. 62, секц. 8,9,10, пом.5

772-23-06; 094-997-63-06

193.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Люстдорфская дор., 27

771-70-21

191.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 6

0504681974

197.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 30

050 468 19 68

192.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 32А

797-27-59; 050 468 19 73

184.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Греческая, 45

788-10-63; 094-886-10-63

183.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Заболотного, 39А

700-24-46; 068-737-69-87

193.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А39)

700-20-69; 094-952-50-69

187.50 грн.
1 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А40)

700-20-69; 094-952-50-69

193.60 грн.
1 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул.Победы, 24

050 468 19 86

197.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Ильфа и Петрова, 10/1

050 468 19 59

196.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Канатная, 78

709-40-23

190.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Королева, д. 114/1

050-468-19-72

182.50 грн.
1 шт
AKS

г. Подольск, пр. Победы, 23 (Поликлиника)

04862-30067

182.50 грн.
1 шт
AKS

ул. Костанди, 162/2 пом 3

704-50-26, 094-932-70-26

198.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Кравцова, 2

0504681980

193.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Левитана, 101

050-021-01-22

175 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Мира, 31Д

(04868) 4-03-45

181.50 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Черноморск, ул. Спортивная, 14Д

(04868) 6-01-48

193.60 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Южный, ул. Григорьевского десанта, 30/16Е

(04842) 2-32-80

185 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Люстдорфская, 123/1

749-21-12

198.70 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

с. Шабо, ул. Шанцера, 48

(04849) 9-82-60

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Филатова, 53

050-486-19-67

181.30 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Тополева, 26/1

784-23-29

175 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 98

771-14-03

191.70 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 78

770-14-03; 094-995-54-03

191.70 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

197.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Б.-Днестр., ул. Свято-Георгиевская, 4 (ЦРБ)

0484929028 0963347554

0 шт
Сообщить о наличии
Колдрекс Макс Грипп Лимон №10 пор пак ГЛАКСО СМИТКЛЯЙН N02B E51 Взрослым и детям в возрасте старше 12 лет обычно назначают по 1 пакетику препарата 1-4 раза в сутки. Интервал между приемами препарата должен составлять не менее 4 часов. Максимальная суточная доза ... 175
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню