Колдрекс Макс Грипп Лесные ягоды №10 пор пак

Колдрекс Макс Грипп Лесные ягоды №10 пор пак

Склад

діючі речовини: парацетамол, фенілефрину гідрохлорид, кислота аскорбінова;

1 пакет містить парацетамолу 1000 РјРі, кислоти аскорбінової 70 РјРі, фенілефрину гідрохлориду 10 РјРі;

допоміжні речовини: сахароза, кислота винна, натрію цитрат безводний, аспартам (Е 951), плодово-ягідний ароматизатор, євросуміш Чорна Смородина.

Лікарська форма

Порошок для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості: порошок світло-рожевого кольору з характерним фруктово-ментоловим запахом.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

РљРѕРґ РђРўРҐ N02B E51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Парацетамол є аналгетиком та антипіретиком. Механізм його дії пояснюється пригніченням синтезу простагландинів в центральній нервовій системі.

Фенілефрину гідрохлорид – симпатоміметик. Його дія пов’язана, у першу чергу, з прямою стимуляцією адренорецепторів, в основному альфа-адренорецепторів. Фенілефрину гідрохлорид зменшує набряк слизової оболонки носа.

Аскорбінова кислота є життєво необхідним вітаміном, що додається до складу препарату для компенсації втрати вітаміну С, яка може виникнути на початку вірусної інфекції.

Фармакокінетика.

Парацетамол швидко всмоктується Сѓ травному тракті, метаболізується РІ печінці С– виводиться Р· сечею здебільшого Сѓ формі глюкуронід- та сульфат-кон’югатів. РђСЃРєРѕСЂР±С–РЅРѕРІР° кислота швидко всмоктується Сѓ травному тракті, 25% зв’язується Р· протеїнами РєСЂРѕРІС–. Залишок аскорбіновкислоти, що перевищує потреби організму, виводиться С–Р· сечею Сѓ формі метаболітів.

Фенілефрину гідрохлорид метаболізується моноаміноксидазою у кишечнику та печінці. Виводиться із сечею у формі сульфат-кон’югатів.

Показання

Короткочасне полегшення симптомів застудних захворювань і грипу, таких як головний біль, біль у горлі, закладеність носа, синусити та біль, пов’язаний з ними, біль у м’язах, гарячка.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату, тяжка серцево-судинна недостатність, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфат дегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові (у тому числі виражена анемія, лейкопенія), тромбоз, тромбофлебіт, стани підвищеного збудження, гострий панкреатит, гіпертрофія передміхурової залози з затримкою сечі, тяжкі форми цукрового діабету, епілепсія, феохромоцитома, гіпертиреоз, закритокутова глаукома, тяжкі форми: артеріальної гіпертензії, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця; порушення сну.

Не застосовувати разом з інгібіторами моноамінооксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення їх застосування, трициклічними антидепресантами, бета-блокаторами або іншими антигіпертензивними лікарськими засобами, іншими симпатоміметиками (препаратами для зняття набряку слизової).

Не застосовувати хворим на фенілкетонурію через наявність у складі аспартаму (Е 951).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при одночасному застосуванні з метоклопрамідом та домперидоном і зменшуватися – з холестираміном.

Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений з підвищенням ризику кровотечі при одночасному довготривалому щоденному застосуванні парацетамолу. При нетривалому застосуванні відповідно до рекомендованого режиму вказані взаємодії не мають клінічного значення.

Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу. Антисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), що стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня перетворення препарату на гепатотоксичні метаболіти.

Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Якщо парацетамол призначається одночасно з зидовудином, токсичність обох препаратів може зрости (нейтропенія і гепатотоксичність). При одночасному прийомі пробенециду слід зменшити дози парацетамолу, оскільки пробенецид знижує кліренс парацетамолу майже вдвічі, діючи через пригнічення його кон'югації з глюкуроновою кислотою.

Взаємодія фенілефрину Р· інгібіторами моноаміноксидази спричиняє гіпертензивний ефект, Р· трициклічними антидепресантами (наприклад амітриптиліном) та іншими симпатоміметиками вЂ“ підвищує СЂРёР·РёРє виникнення кардіоваскулярних побічних ефектів, Р· РґРёРіРѕРєСЃРёРЅРѕРј С– серцевими глікозидами – призводить РґРѕ порушення серцебиття або інфаркту міокарда.

Одночасне застосування Р· алкалоїдами ріжків (наприклад Р· ерготаміном та метисергідом) може підвищити СЂРёР·РёРє ерготизму. 

Фенілефрин може знижувати ефективність бета-блокаторів та інших антигіпертензивних препаратів (включаючи дебризохін, гуанетидин, резерпін, метилдопу) Р· підвищенням СЂРёР·РёРєСѓ виникнення артеріальної гіпертензії та інших побічних реакцій Р· Р±РѕРєСѓ серцево-СЃСѓРґРёРЅРЅРѕС— системи. РџСЂРёР№РѕРј трициклічних антидепресантів та фенілефрину може збільшувати СЂРёР·РёРєРё побічних реакцій Р· Р±РѕРєСѓ серцево-СЃСѓРґРёРЅРЅРѕС— системи.

Аскорбінова кислота при пероральному прийомі посилює всмоктування пеніциліну, заліза, знижує ефективність гепарину та непрямих антикоагулянтів, підвищує ризик розвитку кристалурії при лікуванні саліцилатами. Антидепресанти, протипаркінсонічні та антипсихотичні препарати, фенотіазинові похідні підвищують ризик розвитку затримки сечі, сухості у роті, запорів. Глюкокортикостероїди збільшують ризик розвитку глаукоми. Великі дози препарату зменшують ефективність трициклічних антидепресантів.

Абсорбція вітаміну С знижується при одночасному застосуванні пероральних контрацептивних засобів, вживанні фруктових або овочевих соків, лужного пиття. Аскорбінову кислоту можна приймати лише через 2 години після ін’єкції дефероксаміну, оскільки їх одночасний прийом підвищує токсичність заліза, особливо у міокарді. Тривалий прийом великих доз в осіб, які лікуються дисульфірамом, гальмує реакцію дисульфірам-алкоголь.

Особливості щодо застосування

Перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем. Містить парацетамол.

Одночасне застосування з іншими препаратами, що містять парацетамол, може призвести до передозування. Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, яка може призвести до пересадки печінки або летального наслідку. Ризик передозування вищий у пацієнтів з нециротичним алкогольним захворюванням печінки.

Випадки печінкової дисфункції/недостатності було зареєстровано у пацієнтів зі зниженими рівнями глутатіону, наприклад у пацієнтів, які серйозно страждають від недоїдання, анорексії, мають низький індекс маси тіла або страждають від хронічної алкогольної залежності.

Перед застосуванням препарату слід порадитися з лікарем пацієнтам, хворим на артеріальну гіпертензію, серцево-судинні захворювання, діабет, гіпертиреоз, закритокутову глаукому, гіпертрофію передміхурової залози, пацієнтам з хворобою Рейно, порушеннями функції печінки та нирок. Основне захворювання печінки підвищує ризик ураження печінки, пов’язаний з парацетамолом.У пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу може підвищитися ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене або затруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у випадку появи цих симптомів.

Препарат не слід застосовувати пацієнтам, які приймають інші симпатоміметики (наприклад протинабрякові препарати, засоби від застуди та грипу, для пригнічення апетиту та амфетаміноподібні психостимулятори. Препарат містить фенілефрин, який може спричинити напади стенокардії.

Пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями як непереносимість фруктози, мальабсорбція глюкози-галактози або дефіцит цукрази-ізомальтази, не слід приймати даний препарат.

Один пакетик (1 доза) містить 5 г сахарози. Це необхідно враховувати хворим на цукровий діабет. Препарат містить барвники жовтий захід (Е 110) та кармоїзин (Е 122) у складі Євросуміші Чорна Смородина, що можуть спричиняти алергічні реакції. Містить 117 мг натрію на дозу, що необхідно враховувати пацієнтам, які дотримуються гіпонатрієвої дієти.

Містить джерело фенілаланіну, що може бути шкідливим для людей з фенілкетонурією.

Не перевищувати рекомендованих доз. Якщо симптоми не зникають або погіршуються після більше ніж 7 днів лікування препаратом, або супроводжуються сильною лихоманкою, висипанням або постійним головним болем, слід звернутися до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат не застосовують у період вагітності, за винятком випадків, коли очікувана користь для жінки виправдовує потенційний ризик для плода. Необхідно застосовувати в найнижчій ефективній дозі та протягом найкоротшого терміну лікування. Застосовувати тільки за призначенням лікаря.

Парацетамол та фенілефрин можуть виділятися у грудне молоко. У період годування слід застосовувати тільки за призначенням лікаря.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

У разі виникнення запаморочення не рекомендується керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений для перорального прийому.

Вміст 1 пакета висипати у склянку і залити до половини гарячою водою. Перемішувати до повного розчинення. Додати у разі необхідності холодну воду.

Дорослим та дітям РІС–РєРѕРј РІС–Рґ 12 СЂРѕРєС–РІ: РїРѕ 1 пакету кожні 4-6 РіРѕРґРёРЅ РїСЂРё необхідності. РќРµ приймати частіше РЅС–Р¶ через 4 РіРѕРґРёРЅРё. Максимальна РґРѕР±РѕРІР° РґРѕР·Р° – 4 пакети.

Курс лікування – не довше 7 днів. Не дозволяється перевищувати тривалість лікування без медичної консультації. Не перевищувати зазначених доз. Якщо стан пацієнта не покращується при лікуванні препаратом, слід звернутися до лікаря. Слід приймати найнижчу дозу, необхідну для досягнення ефективності.

Діти

Не рекомендується застосовувати препарат дітям віком до 12 років.

Передозування

Ризик передозування є підвищеним у пацієнтів із захворюваннями печінки.

Передозування, як правило, зумовлене парацетамолом і проявляється блідістю шкіри, анорексією, нудотою, блюванням, болем у животі, гепатонекрозом, підвищенням активності печінкових трансаміназ, збільшенням протромбінового індексу.

Симптоми ураження печінки спостерігаються через 24-48 годин після передозування та можуть досягти піка через 4-6 днів. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію з порушенням свідомості, крововиливи, гіпоглікемію, набряк мозку, в окремих випадках – до необхідності трансплантації печінки або до летального наслідку.

Гостре порушення функцій нирок з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія. Гострий панкреатит спостерігався у пацієнтів з дисфункцією та токсичним ураженням печінки.

Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли парацетамолу понад 150 мг/кг маси тіла.

Прийняття 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки у пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбіталом, фенітоїном, примідоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами, що індукують ферменти печінки; регулярний прийом надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, голод, кахексія).

Лікування. При передозуванні парацетамолу необхідно надати швидку медичну допомогу, навіть якщо симптомів передозування не виявлено. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів.

Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята в межах 1 години. Концентрація парацетамолу у плазмі крові повинна вимірюватися через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є не достовірними).

Лікування N-ацетилцистеїном може бути застосовано РІРїСЂРѕРґРѕРІР¶ 24 РіРѕРґРёРЅ після РїСЂРёР№РѕРјСѓ парацетамолу, але максимальний захисний ефект настає РїСЂРё Р№РѕРіРѕ застосуванні РІРїСЂРѕРґРѕРІР¶ 8 РіРѕРґРёРЅ після РїСЂРёР№РѕРјСѓ. Ефективність антидоту СЂС–Р·РєРѕ знижується після цього часу. РџСЂРё необхідності пацієнту внутрішньовенно вводять N-ацетилцистеїн Р·РіС–РґРЅРѕ Р·С– встановленим переліком РґРѕР·. РџСЂРё відсутності блювання може бути застосований метіонін перорально - СЏРє РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅР° альтернатива Сѓ віддалених районах РїРѕР·Р° лікарнею.

Передозування, зумовлене дією фенілефрину, може призвести до появи ефектів, аналогічних наведеним у розділі «Побічні реакції». До інших симптомів можна віднести дратівливість, неспокій, гіпертензію і, можливо, рефлекторну брадикардію. У тяжких випадках може спостерігатися сплутаність свідомості, галюцинації, судоми та аритмія. Однак кількість препарату, що може призвести до розвитку серйозної токсичності фенілефрину, є більшою, ніж кількість, необхідна для розвитку токсичного впливу парацетамолу на печінку.

Лікування: при передозуванні необхідні промивання шлунка, прийом активованого вугілля, симптоматична терапія, застосування альфа-блокаторів, таких як фентоламін, при тяжкій гіпертензії.

Передозування, обумовлене дією аскорбінової кислоти (понад 3000 РјРі) може спричинити тимчасову осмотичну діарею та шлунково-кишкові розлади, такі СЏРє нудота С– дискомфорт РІ епігастральній ділянці. Наслідки передозування аскорбінової кислоти можуть бути віднесені РґРѕ категорії таких, що спричинені тяжким ураженням печінки РІ результаті передозування РїР°СЂР°С†РµС‚амолу.

Побічні ефекти

З боку шкіри і підшкірної клітковини: висипання, кропив’янка, алергічний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона, свербіж, мультиформна еритема, токсичний епідермальний некроліз.

З боку імунної системи: алергічні реакції (включаючи ангіоневротичний набряк), анафілактичний шок, реакції гіперчутливості.

Психічні розлади: психомоторне збудження і порушення орієнтації, занепокоєність, нервозність, відчуття страху, дратівливість, порушення сну, безсоння, сплутаність свідомості, депресія, галюцинації.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, парестезії.

З боку органів слуху та вестибулярного апарату: шум у вухах.

З боку органів зору: мідріаз, гостра закритокутова глаукома (частіше у пацієнтів з глаукомою), порушення зору та акомодації.

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, сухість у роті, гіперсалівація, дискомфорт і біль у животі, зниження апетиту, печія, діарея.

З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, гепатонекроз (дозозалежний ефект), печінкова недостатність.

Р— Р±РѕРєСѓ системи РєСЂРѕРІС– та лімфатичної системи: анемія (Сѓ С‚. С‡. гемолітична), СЃСѓР»СЊС„гемоглобінемія С– метгемоглобінемія, тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз, панцитопенія, синці чи кровотечі.

З боку нирок і сечовидільної системи: порушення сечовипускання, затримка сечовипускання (імовірніше, у хворих на гіпертрофію передміхурової залози), ниркова коліка, нефротоксичний ефект.

З боку серцево-судинної системи: підвищення артеріального тиску, тахікардія або рефлекторна брадикардія, прискорене серцебиття, задишка, болі в серці.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до аспірину та до інших нестероїдних протизапальних засобів.

Інші: загальна слабкість, гарячка, гіпоглікемія, глюкозурія, порушення обміну цинку та міді.

Препарат може мати незначний проносний ефект.

Термін придатності

3 СЂРѕРєРё.

Умови зберігання

Зберігати при температурі до 30 °С у недоступному для дітей місці та поза полем їхнього зору.

Упаковка

По 5 або 10 пакетів у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Р’РёСЂРѕР±РЅРёРє

СмітКляйн Бічем С.А., Іспанія/SmithKline Beecham S.A., Spain.

Адреса

Вул. де Айавір, км. 2.500, Алкала де Енарес 28806 (Мадрид), Іспанія/

Ctra. de Ajalvir, Рљm. 2.500, AlcalР° de Henares 28806 (Madrid), Spain.

Взрослым и детям в возрасте старше 12 лет обычно назначают по 1 пакетику препарата 1-4 раза в сутки. Интервал между приемами препарата должен составлять не менее 4 часов. Максимальная суточная доза препарата составляет 4 пакетика.
Есть в наличии
Код товара: N02B E51
Производитель: ГЛАКСО СМИТКЛЯЙН
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

пр. Небесной Сотни, 10

747-32-36

186.60 грн.
5 шт
AKS

ул. Заболотного, 54/2

788-17-24; 094-886-17-24

192.70 грн.
4 шт
AKS

ул. Глушко, 19А

772-23-02; 094-997-63-02

188.80 грн.
4 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 132/1

716-70-21

192.70 грн.
4 шт
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

185.80 грн.
4 шт
AKS

ул. Семена Палия, 68

700-20-57; 094-952-50-57

193.40 грн.
4 шт
AKS

ул. Семена Палия, 77

704-50-19; 094-932-70-19

192.70 грн.
4 шт
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

190 грн.
4 шт
Enter

ул. Среднефонтанская, 34-А, пом. 101

776-00-90

192.70 грн.
3 шт
AKS

ул. Королева, 65

709-40-21;094-917-40-21

192.70 грн.
3 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

190.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Бочарова, 1

050-554-0015

192.70 грн.
3 шт
AKS

пр-т Свободы, 88 (Черноморка)

770-15-41

193 грн.
3 шт
AKS

ул. Семена Палия, 88

795-30-56; 094-951-60-56

192.70 грн.
3 шт
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

204.30 грн.
3 шт
AKS

г. Южный, ул. Ново-Билярская, 22/1Б

(04842) 2-39-08

194.10 грн.
3 шт
AKS

г. Южный, ул. Григорьевского десанта, 30/16Е

(04842) 2-32-80

192.70 грн.
3 шт
AKS

г. Подольск, ул.50 лет Октября, 101

04862-21784

192.70 грн.
3 шт
AKS

ул. Семена Палия, 118

750-50-46

192.70 грн.
3 шт
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

189.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А39)

700-20-69; 094-952-50-69

184 грн.
2 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул.Победы, 24

050 468 19 86

176 грн.
2 шт
AKS

ул. Заболотного, 39А

700-24-46; 068-737-69-87

190 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, 33

35-97-72

182.50 грн.
2 шт
AKS

ул. Жукова, 5

702-97-46; 094-955-27-46

192.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, д. 114/1

050-468-19-72

192.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Марсельская, 32/3

7701402;0949955402;0504681966

184.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Левитана, 101

050-021-01-22

192.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Люстдорфская дор., 27

771-70-21

193 грн.
2 шт
AKS

ул. Люстдорфская, 123/1

749-21-12

194.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Малиновского, 1/1

771-70-25; 094-997-10-25

194.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Марсельская, 56

050-468-19-41

188.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Маршала Малиновского, 55/1

050 468 19 56

199 грн.
2 шт
AKS

ул. Михайловская, 8/4

050 468 19 53

192.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 33

703-68-49; 094-955-98-49

194.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 98

771-14-03

194.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Одесса-Главная, 35

784-85-70

194.10 грн.
2 шт
Enter

ул. Пантелеймоновская, 70

717-33-49

183.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 78

770-14-03; 094-995-54-03

190 грн.
2 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 125/3

0504861948

194.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

199 грн.
2 шт
AKS

ул. Екатерининская, 48

722-94-08

192.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А41)

700-20-69; 094-952-50-69

177.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Д. Ойстраха, 1

709-40-19; 094-917-40-19

190 грн.
2 шт
AKS

ул. Балковская, 30Б

709-40-27; 094-917-40-27

173.40 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 13/5

(04842) 2-32-58

192.70 грн.
2 шт
Enter

Одесская обл., Лиманский р-н, с. Фонтанка, ул.Греческая, 2, пом 2/5

050 468 19 50

196.40 грн.
2 шт
AKS

Одесская обл., с. Лиманка, «Радужний» масcив «Ульяновка» д. 16/1, помещение 12Н

050-468-19-40

192.70 грн.
2 шт
AKS

п.Авангард, ул. В. Спрейса, 3

050-468-19-71

196.10 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (угол)

798-28-10; 050 468 19 87

183.70 грн.
2 шт
AKS

с. Крыжановка, ул. Ген. Бочарова, д. 62, секц. 8,9,10, пом.5

772-23-06; 094-997-63-06

192.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Филатова, 86

759-49-76; 094-921-69-76

204.30 грн.
2 шт
AKS

с.Коблево, ул.Одесская, 2/4

050 468 19 49.

198.50 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 73

788-23-67; 094-886-23-67

192.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Филатова, 53

050-486-19-67

183.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Бочарова, 30

050 468 19 68

187.50 грн.
2 шт
AKS

ул. Ген. Петрова, 46

050 468 19 84

192.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 99

706-69-26

171.50 грн.
2 шт
Enter

ул. Гагаринское плато, д. 5-Б

050-468-19-61

194.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Костанди, 162/2 пом 3

704-50-26, 094-932-70-26

193 грн.
1 шт
AKS

жм. Радужный, 19/1

700-02-84

182.30 грн.
1 шт
AKS

г. Подольск, пр. Победы, 23 (Поликлиника)

04862-30067

196.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Шклярука, 12Д

783-19-63

190 грн.
1 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 129

712-73-22

192.70 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Спортивная, 14Д

(04868) 6-01-48

192.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Старопортофранковская, 67/69

726-10-10

192.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Польская, 14

770-92-25; 094-996-32-25

194.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Педагогическая, 23-Б, оф.3

050 620 04 34

194.10 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 19Е

(04842) 3-12-02

193 грн.
1 шт
AKS

ул. Пантелеймоновская, 70

49-67-41

188 грн.
1 шт
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

196.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 11Г

050 468 19 60

194.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

194.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Космонавтов, 33

770-10-46; 094-995-50-46

192.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Фонтанская дор., 19

050-468-19-83

192.70 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (центр)

795-30-67; 094-951-60-67

183.60 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 159

703-35-82; 094-955-65-82

188 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 32А

797-27-59; 050 468 19 73

194.10 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 98

050-468-19-47

183.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Канатная, 78

709-40-23

188.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Ильфа и Петрова, 10/1

050 468 19 59

194.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 133

759-26-83; 094-921-56-83

188.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Соборная пл., 2

722-04-04

199.30 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Тополева, 26/1

784-23-29

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Черняховского, 1А

795-30-92; 094-951-60-92

187.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Б.-Днестр., ул. Свято-Георгиевская, 4 (ЦРБ)

0484929028 0963347554

179.30 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Садовая, 2

703-38-24; 094-955-68-24

188 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Пастера, 36

723-76-88

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Новосельского, 65

770-14-08; 094-995-54-08

173.40 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Нежинская, 65

701-12-09; 094-953-42-09

192.70 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Кравцова, 2

0504681980

199.30 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Греческая, 45

788-10-63; 094-886-10-63

183.60 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Глушко, 12

770-14-05; 094-995-54-05

190 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

194.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Большая Арнаутская, 6

0504681974

185.80 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

с. Шабо, ул. Шанцера, 48

(04849) 9-82-60

204.70 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пгт. Овидиополь, ул. Тараса Шевченко, д. 422

(048)788-62-98

190 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Черноморск, ул. Мира, 31Д

(04868) 4-03-45

184.90 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Подольск, ул. 50 лет Октября, 117/1

04862-26255

182.50 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул.Пишоновская, 20/2

773-79-96

190 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
Колдрекс Макс Грипп Лесные ягоды №10 пор пак ГЛАКСО СМИТКЛЯЙН N02B E51 Взрослым и детям в возрасте старше 12 лет обычно назначают по 1 пакетику препарата 1-4 раза в сутки. Интервал между приемами препарата должен составлять не менее 4 часов. Максимальная суточная доза ... 171.5
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню