Нурофен Ультракап Экспресс 200мг №10 капс

Нурофен Ультракап Экспресс 200мг №10 капс
Нурофен Ультракап Экспресс 200мг №10 капс

І Н С Т Р У К Ц І Я

для  медичного застосування препарату

 

НУРОФЄН® ЕКСПРЕС УЛЬТРАКАП

 

Склад лікарського засобу:

діюча  речовина: 1 капсула містить ібупрофену 200 мг;

допоміжні речовини: макрогол 600, калію гідроксид, желатин, сорбіт (Е 420), понсо 4R (E 124), Опакод WB білий NS-78-18011, вода очищена. 

 

Лікарська форма. Капсули м’які.

Червоні, овальні, прозорі, м’які желатинові капсули з логограмою «NUROFЄN», віддрукованою білою фарбою.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

Реккітт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед, Тейн Роуд, Ноттінгем, Ноттінгемшир, NG90 2DB, Велика Британія

 

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Код АТС  М01А Е01.

Чинить аналгезивну, жарознижувальну та протизапальну дію. Механізм дії полягає в інгібуванні синтезу простагландинів – медіаторів болю, запалення та температурної реакції.

Після прийому внутрішньо ібупрофен швидко абсорбується з травного тракту. Максимальна концентрація активної речовини у плазмі крові визначається через     1-2 години після прийому. Ібупрофен метаболізується у печінці, виводиться нирками (90 %) у незміненому стані та у вигляді метаболітів, а також із жовчю. Період напіввиведення у здорових людей – майже 1,8 години, у пацієнтів із захворюваннями печінки та нирок – 1,8-3,5 години. Ібупрофен активно (99 %) зв’язується з білками плазми крові, повільно проникає у синовіальні порожнини, де його концентрація може залишатися високою, у той час як концентрація у плазмі крові зменшується.

 

Показання для застосування. Симптоматичне лікування головного, зубного та періодичного менструального болю. Гарячка та біль у м’язах при застуді.

 

Протипоказання.

§  Підвищена чутливість до ібупрофену чи до будь-якого з компонентів препарату.

§  Хворим, які мають в анамнезі бронхоспазм, астму, риніт або висипання на шкірі, пов’язані із застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ).

§  Слід уникати застосування Нурофєну Ультракапу одночасно з іншими НПЗЗ, включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2 (ЦОГ-2).

§  Хворим, які мають в анамнезі шлунково-кишкову кровотечу або перфорацію після застосування НПЗЗ.

§  Виразкова хвороба шлунка/кровотеча нині або в анамнезі (два і більше чітких епізодів загострення виразкової хвороби чи кровотечі).

§  Хворим із тяжкою нирковою, серцевою або печінковою недостатністю, ішемічна хвороба серця або тяжка серцева недостатність.

§  Дітям з масою тіла менше 20 кг.

§  Хворим із цереброваскулярними або іншими активними формами кровотечі.

§  Хворим із незрозумілою етіологією порушення кровотворення.

§  Хворим із порушенням дегідратації, яка викликана блюванням, діареєю або недостатнім вживанням рідини.

·                     ІІІ триместр вагітності.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Побічні ефекти можна зменшити шляхом нетривалого застосування мінімальної ефективної дози, потрібної для лікування симптомів.

Слід з обережністю застосовувати препарат хворим із:

  • системним червоним вовчаком та системними захворюваннями сполучної тканини;
  • вродженим порушенням метаболізму порфірину (наприклад, гостра інтермітуюча порфірія);
  • артеріальною гіпертензією та/або серцевою недостатністю в анамнезі, які супроводжувалися затримкою рідини та набряками під час застосування НПЗЗ;
  • порушенням функції нирок та/або печінки;
  • безпосередньо після операцій.

Цей лікарський засіб містить сорбітол. Не рекомендовано застосовувати хворим зі спадковою непереносимістю фруктози.

Можливі алергічні реакції, пов’язані з наявністю у складі лікарського засобу

Понсо 4R.

Особи літнього віку мають підвищений ризик виникнення побічних реакцій при застосуванні НПЗЗ, особливо у вигляді шлунково-кишкової кровотечі та перфорації, які можуть мати летальні наслідки.

Шлунково-кишкові кровотечі, ульцерація чи перфорація, які можуть мати летальні наслідки, відзначались при застосуванні всіх НПЗЗ та незалежно від тривалості лікування як з, так і без серйозних шлунково-кишкових ускладнень в анамнезі.

Підвищення дози НПЗЗ, літній вік та виразкова хвороба в анамнезі є ризиком виникнення побічних реакцій з боку травного тракту. Під час лікування у цих випадках рекомендовано застосовувати мінімально ефективні  дози.

Слід зважати на проведення  комбінованої терапії протективними препаратами (наприклад, мізопростолом або інгібіторами протонної помпи), особливо пацієнтам, які потребують тривалого застосування низьких доз ацетилсаліцилової кислоти чи інших лікарських засобів, що можуть призвести до підвищення ризику виникнення побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту.

Пацієнти, у яких спостерігалися шлунково-кишкові розлади, загалом особи літнього віку, мають припинити лікування та проконсультуватися з лікарем при появі будь-яких небажаних симптомів (особливо кровотечі  з травного тракту).

Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам, які одержують супутню терапію лікарськими засобами, які можуть збільшувати ризик виникнення виразкової хвороби або кровотечі, зокрема пероральні кортикостероїди, антикоагулянти, наприклад, варфарин, селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну або антитромбоцитарні засоби, такі як ацетилсаліцилова кислота.

НПЗЗ слід застосовувати з обережністю для пацієнтів, які мали в анамнезі виразковий коліт або хворобу Крона, оскільки їхній стан може погіршуватися.

Серйозні шкірні реакції, деякі з них летальні, включаючи ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз, дуже рідко можуть виникати у зв'язку із застосуванням НПЗЗ. Пацієнти мають найвищий ризик виникнення  цих реакцій на початку курсу лікування, причому перші прояви реакції виникають у більшості випадків впродовж 1-го місяця лікування. Прийом Нурофєну слід припинити при першій появі шкірних висипань, уражень слизової оболонки або будь-яких інших симптомів підвищеної чутливості.

У пацієнтів, які мають або мали бронхіальну астму або алергічні захворювання, може виникати бронхоспазм.

При тривалому застосуванні знеболювальних засобів у великих дозах може виникнути головний біль, який не можна лікувати шляхом підвищення дози препарату.

Тривале та безконтрольне застосування знеболювальних засобів, особливо поєднання різних знеболювальних діючих речовин, може призводити до хронічного ураження нирок із ризиком виникнення ниркової недостатності (аналгетична нефропатія).

Наявні деякі докази того, що лікарські засоби, які сповільнюють циклооксигеназно/простагландиновий синтез, можуть спричинити порушення фертильності жінок через вплив на овуляцію. Це може бути усунено шляхом припинення застосування цих препаратів.

 

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Інгібітори синтезу простагландину можуть негативно впливати на вагітних та/або розвиток ембріона/плода. Дані епідеміологічних досліджень вказують на підвищення ризику переривання вагітності, а також розвитку вад серця після застосування інгібіторів синтезу простагландину на ранніх строках вагітності. Ризик, як вважається, підвищується при збільшенні дози та тривалості лікування.

Впродовж І-ІІ триместрів вагітності ібупрофен застосовують тільки тоді, коли, на думку лікаря, користь для матері  значно перевищує можливий ризик для плода. Якщо ібупрофен застосовують жінкам при спробах запліднення або впродовж І та  ІІ триместрів вагітності, доза має бути якомога нижчою, а тривалість лікування якомога коротшою.

Ібупрофен протипоказаний протягом ІІІ триместру вагітності.

Період годування груддю.

Ібупрофен та його метаболіти можуть проникати у низьких концентраціях у грудне молоко. До цього часу не відомо про шкідливу дію на немовлят, тому, як правило, при короткотривалому лікуванні болю та гарячки у рекомендованих дозах припиняти годування груддю не потрібно.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

При короткочасному застосуванні Нурофєн Експрес Ультракап не впливає або незначно впливає на здатність керувати автотранспортом та роботу з іншими механізмами, але при тривалому застосуванні можуть виникати такі побічні ефекти, як підвищена втомлюваність та запаморочення.

Діти.

Протипоказано застосування препарату дітям з масою тіла менше 20 кг.

 

Спосіб застосування та дози.

Препарат рекомендований дорослим та дітям з масою тіла 40 кг: рекомендована початкова доза становить 1-2 капсули, потім, при необхідності, по 1-2 капсули  (200-400 мг ібупрофену) кожні 4-6 годин. Не застосовувати більше 6 капсул      (1200 мг) протягом 24 годин.

Діти з масою тіла 39 кг. Застосування препарату можливе дітям з масою тіла не менше 20 кг. Максимальна добова доза ібупрофену становить 20-30 мг на кілограм маси тіла, розділена на 3-4 прийоми з інтервалом прийому 6-8 годин. Не перевищувати максимально допустиму добову дозу.

Дітям з масою тіла 20-29 кг: рекомендована початкова доза – 1 капсула (еквівалентно 200 мг ібупрофену). Максимальна добова доза становить  3 капсули (еквівалентно 600 мг ібупрофену).

Дітям з масою тіла від 30 до 39 кг: рекомендована початкова доза – 1 капсула (еквівалентно 200 мг ібупрофену). Максимальна добова доза становить 4 капсули (еквівалентно 800 мг ібупрофену).

Капсули, як правило, приймають під час вживання їжі, не розжовуючи, запиваючи водою.

Особи літнього віку не потребують спеціального підбору дози.

Якщо симптоми захворювання зберігаються більше 3 днів, а при застосуванні для полегшення болю більше 4-х днів, необхідно звернутися до лікаря для уточнення діагнозу та коригування схеми лікування.

 

Передозування. У разі гострого передозування симптоми залежать від прийнятої кількості лікарського засобу, а також часу, який пройшов від моменту його прийому. Першими симптомами, які зазвичай спостерігаються, є: нудота, блювання, головний біль та запаморочення, біль в епігастрії, сонливість. У разі передозування може наступити кома, артеріальна гіпотензія, гіперкаліємія з порушенням серцевого ритму, метаболічний ацидоз, підвищення температури тіла, порушення зі сторони дихальної системи та порушення функції нирок. Після довготривалого прийому спорадично можуть спостерігатися гемолітична анемія, гранулоцитопенія та тромбоцитопенія.

Якщо після гострого передозування пройшло не більше 1 години, рекомендується викликати блювання, промити шлунок або прийняти активоване вугілля.

У випадках передозування ібупрофену немає антидоту і специфічного лікування. Симптоматичне лікування засноване на моніторингу життєво важливих  функцій з вимірюванням артеріального тиску, виконанням ЕКГ, а також інтерпретації симптомів, що вказують на можливу кровотечу зі шлунково-кишкового тракту, появи метаболічного ацидозу та порушень з боку центральної нервової системи.

 

Побічні ефекти. Нижче наведено перелік побічних реакцій що відзначалися в осіб, які застосовували ібупрофен при короткостроковому лікуванні легкого та середнього болю та гарячки.

Частота побічних ефектів розраховується, як зазначено нижче:

Дуже часто: >1/10.

Часто: >1/100, <1/10.

Нечасто:  >1/1000, <1/100.

Рідко: >1/10000, <1/1000.

Дуже рідко: <1/10000, включаючи окремі повідомлення.

3агальнi розлади. Нечасто: підвищена чутливість у вигляді кропив'янки та свербежу, підвищення потовиділення.

Дуже рідко: тяжкі реакції підвищеної чутливості з наступними проявами: набряк обличчя, язика i гортані, задишка, тахікардія, зниження артеріального тиску, анафілактоїдні реакції (анафілаксія, набряк Квінкe аж до шоку). Загострення астми та бронхоспазм або диспное, алергічний риніт, еозинофілія.

З боку органів чуття. Рідко: порушення слуху (зниження слуху, дзвін або шум у вухах).

Нечасто: порушення зору (токсичне враження зорового нерва, нечіткий зір або двоїння, скотома, сухість та подразнення очей, набряк кон’юнктиви та вік алергічного генезу).

Шлунково-кишкові розлади. Нечасто: біль у животі, диспепсія та нудота.

Рідко: діарея, метеоризм, запор та блювання.

Дуже рідко: печія, виразковий стоматит, гастрит, перфорація або шлунково­-кишкова кровотеча, що можуть у деяких випадках призвести до летального наслідку, особливо в осіб літнього віку. Загострення виразкового коліту та хвороба Крона. Подразнення або сухість слизової оболонки ротової порожнини, виразки слизової оболонки ясен, афтозний стоматит, панкреатит.

Неврологiчнi розлади. Нечасто: головний біль, запаморочення, безсоння, тривожність, депресія, нервозність і дратівливість, психомоторне збудження, сонливість, спутаність свідомості, галюцинації; рідко – асептичний менінгіт (частіше у хворих з аутоімунними захворюваннями).

З боку серцево-судинної системи. Дуже рідко: серцева недостатність, тахікардія, підвищення артеріального тиску, інфаркт міокарда.

З боку сечовидільної системи. Дуже рідко: зменшення екскреції сечовини та набряки. Гостра ниркова недостатність, алергічний нефрит, гломерулонефрит, олігурія, поліурія, цистит, гематурія. Папілонекроз, особливо при тривалому застосуванні. Підвищення рівня сечовини у сироватці крові.

З боку гепатобiлiарної системи. Дуже рідко: порушення функції печінки, особливо при тривалому застосуванні. Гепатит, панкреатит, дуоденіт, езофагіт.

З боку системи крові та лімфатичної системи. Дуже рідко: розлади системи кровотворення (анемія, лейкопенія, тромбоцитопенiя, панцитопенiя, агранулоцитоз). Першими ознаками є: висока температура, біль у горлі, виразки у ротовій порожнині, симптоми грипу, тяжка форма виснаження, нез'ясована кровотеча та синці.

З боку шкіри i пiдшкiрної клітковини.  Дуже рідко: тяжкі форми шкірних реакцій, такі як поліморфна еритема, синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некролiз (синдром Лайєлла).

З боку імунної системи. Нечасто: у пацієнтів з аутоiмунними порушеннями (системний червоний вовчак, системні захворювання сполучної тканини) під час лікування iбупрофеном відзначалися поодинокі випадки появи симптомів асептичного мeнінгiтy (ригідність потиличних м’язів, головний біль, нудота, блювання, висока температура або дезорієнтація). Алергічні реакції у вигляді висипань на шкірі, свербежу, нападу бронхіальної астми, зниження артеріального тиску.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Ібупрофен (як і інші НПЗЗ) повинен застосовуватись з обережністю при одночасному лікуванні з такими препаратами:

      -     інші НПЗЗ, включаючи саліцилати: збільшується ризик виникнення 

            шлунково-кишкових виразок і кровотеч;        

-    дигоксин: підвищується рівень в плазмі крові обох препаратів;

-          кортикостероїди: підвищується ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі або ульцерації;

-          антитромботичні засоби: збільшується ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі;

-          антикоагулянти: НПЗЗ можуть посилити дію антикоагулянтів, наприклад варфарину;

-          антитромбоцитарні та селективні інгібітори серотоніну: може підвищуватись ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі;

-          ацетилсаліцилова кислота або інші НПЗЗ та глюкокортикостероїди: може підвищуватись ризик виникнення побічної дії цих лікарських засобів з боку шлунково-кишкового тракту;

-          антигіпертензивні та діуретичні засоби: НПЗЗ можуть знизити лікувальний ефект цих препаратів;

-          літій та метотрексат: існують докази потенційного підвищення рівня літію та метотрексату в плазмі крові;

-          калійзберігаючі діуретики: може призвести до гіперкаліємії (рекомендується перевірка рівня калію в плазмі крові);

-          циклоспорин та такролімус: збільшується ризик виникнення нефротоксичності;

-          зидовудин: існують докази підвищення ризику появи гемартрозу та гематоми у ВІЛ-інфікованих пацієнтів, які застосовують супутнє лікування зидовудином та ібупрофеном;

-          сульфонілсечовина: необхідно контролювати рівень глюкози в крові;

-          антибіотики групи хінолінів: може виникнути ризик виникнення конвульсій.

 

Термін придатності. 2 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. 

 

Упаковка. По 4 або 10 капсул  у блістері в картонній коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.

 

Внутрь взр. и детям с массой тела более 40кг по 1-2 капс кажд 4-6 час, но не более 6 капс в сутки. Капс приним. во время еды, не разжёвывая и запивая дост кол жид. Дятям меньше 40кг макс. суточ. доза 3 капс.
Есть в наличии
Код товара: M01A E01
Производитель: БУТС (ВЕЛИКОБРИТАНИЯ)
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

ул.Пишоновская, 20/2

773-79-96

75.80 грн.
8 шт
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

73.10 грн.
8 шт
AKS

ул. Греческая, 45

788-10-63; 094-886-10-63

71.70 грн.
8 шт
AKS

пр. Добровольского, 73

788-23-67; 094-886-23-67

75.80 грн.
8 шт
AKS

пр. Небесной Сотни, 10

747-32-36

73.40 грн.
7 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 19Е

(04842) 3-12-02

75.80 грн.
6 шт
AKS

ул. Семена Палия, 68

700-20-57; 094-952-50-57

75.30 грн.
5 шт
AKS

ул. Пантелеймоновская, 70

49-67-41

73.40 грн.
5 шт
AKS

ул. Марсельская, 32/3

7701402;0949955402;0504681966

73.70 грн.
5 шт
AKS

ул. Левитана, 101

050-021-01-22

75.80 грн.
4 шт
AKS

с.Коблево, ул.Одесская, 2/4

050 468 19 49.

75.80 грн.
4 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А39)

700-20-69; 094-952-50-69

72.60 грн.
4 шт
AKS

ул. Королева, 33

35-97-72

75.80 грн.
4 шт
AKS

ул. Одесса-Главная, 35

784-85-70

75.80 грн.
4 шт
AKS

ул. Пастера, 36

723-76-88

75.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Костанди, 162/2 пом 3

704-50-26, 094-932-70-26

75 грн.
3 шт
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

74.70 грн.
3 шт
AKS

ул. Екатерининская, 48

722-94-08

75.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

71.70 грн.
3 шт
AKS

ул. Садовая, 2

703-38-24; 094-955-68-24

73.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 132/1

716-70-21

74.90 грн.
3 шт
AKS

ул. Бочарова, 1

050-554-0015

75.30 грн.
3 шт
AKS

ул. Люстдорфская дор., 27

771-70-21

75.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Семена Палия, 118

750-50-46

75.80 грн.
3 шт
AKS

пр. Добровольского, 98

050-468-19-47

71.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Черняховского, 1А

795-30-92; 094-951-60-92

72.90 грн.
3 шт
AKS

ул. Семена Палия, 88

795-30-56; 094-951-60-56

75.80 грн.
3 шт
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

75 грн.
3 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (угол)

798-28-10; 050 468 19 87

71.70 грн.
3 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

72.60 грн.
3 шт
AKS

ул. Шклярука, 12Д

783-19-63

75 грн.
3 шт
AKS

пр. Добровольского, 159

703-35-82; 094-955-65-82

73.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Соборная пл., 2

722-04-04

75.30 грн.
3 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 33

703-68-49; 094-955-98-49

75.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Нежинская, 65

701-12-09; 094-953-42-09

75.30 грн.
2 шт
AKS

г. Подольск, ул.50 лет Октября, 101

04862-21784

75.50 грн.
2 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Мира, 31Д

(04868) 4-03-45

72.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Заболотного, 54/2

788-17-24; 094-886-17-24

75.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Филатова, 53

050-486-19-67

71.70 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Григорьевского десанта, 30/16Е

(04842) 2-32-80

75.20 грн.
2 шт
Enter

ул. Пантелеймоновская, 70

717-33-49

73.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Тополева, 26/1

784-23-29

75.30 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Ново-Билярская, 22/1Б

(04842) 2-39-08

75.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Ильфа и Петрова, 10/1

050 468 19 59

75.80 грн.
2 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул.Победы, 24

050 468 19 86

75.80 грн.
2 шт
AKS

Одесская обл., с. Лиманка, «Радужний» масcив «Ульяновка» д. 16/1, помещение 12Н

050-468-19-40

75.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Заболотного, 39А

700-24-46; 068-737-69-87

75.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 11Г

050 468 19 60

75 грн.
2 шт
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

75.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 6

0504681974

75.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 78

770-14-03; 094-995-54-03

75.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

75.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Ген. Петрова, 46

050 468 19 84

75 грн.
2 шт
AKS

с. Крыжановка, ул. Ген. Бочарова, д. 62, секц. 8,9,10, пом.5

772-23-06; 094-997-63-06

75.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 129

712-73-22

75.30 грн.
2 шт
AKS

пр-т Свободы, 88 (Черноморка)

770-15-41

75.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Польская, 14

770-92-25; 094-996-32-25

75.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 32А

797-27-59; 050 468 19 73

75.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Д. Ойстраха, 1

709-40-19; 094-917-40-19

75.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Жукова, 5

702-97-46; 094-955-27-46

75 грн.
2 шт
AKS

ул. Марсельская, 56

050-468-19-41

73.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Старопортофранковская, 67/69

726-10-10

75.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Михайловская, 8/4

050 468 19 53

75.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Новосельского, 65

770-14-08; 094-995-54-08

75.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 133

759-26-83; 094-921-56-83

72.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 98

771-14-03

78.50 грн.
1 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул. Свято-Георгиевская, 4 (ЦРБ)

0484929028 0963347554

75.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А41)

700-20-69; 094-952-50-69

73.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

75.80 грн.
1 шт
AKS

г. Подольск, ул. 50 лет Октября, 117/1

04862-26255

74.10 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Спортивная, 14Д

(04868) 6-01-48

79 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 13/5

(04842) 2-32-58

75.80 грн.
1 шт
AKS

жм. Радужный, 19/1

700-02-84

70.90 грн.
1 шт
Enter

Одесская обл., Лиманский р-н, с. Фонтанка, ул.Греческая, 2, пом 2/5

050 468 19 50

75.80 грн.
1 шт
AKS

п.Авангард, ул. В. Спрейса, 3

050-468-19-71

75.80 грн.
1 шт
AKS

пгт. Овидиополь, ул. Тараса Шевченко, д. 422

(048)788-62-98

75.80 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (центр)

795-30-67; 094-951-60-67

71.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Балковская, 30Б

709-40-27; 094-917-40-27

75.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Малиновского, 1/1

771-70-25; 094-997-10-25

75 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 30

050 468 19 68

76.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 99

706-69-26

70.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Кравцова, 2

0504681980

75.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 12

770-14-05; 094-995-54-05

75.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Люстдорфская, 123/1

749-21-12

75.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 19А

772-23-02; 094-997-63-02

75.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Канатная, 78

709-40-23

72.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Королева, 65

709-40-21;094-917-40-21

75.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Королева, д. 114/1

050-468-19-72

75 грн.
1 шт
AKS

ул. Космонавтов, 33

770-10-46; 094-995-50-46

75.80 грн.
1 шт
Enter

ул. Гагаринское плато, д. 5-Б

050-468-19-61

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Подольск, пр. Победы, 23 (Поликлиника)

04862-30067

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Фонтанская дор., 19

050-468-19-83

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Филатова, 86

759-49-76; 094-921-69-76

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

ул. Среднефонтанская, 34-А, пом. 101

776-00-90

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Педагогическая, 23-Б, оф.3

050 620 04 34

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 77

704-50-19; 094-932-70-19

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Святослава Рихтера, 125/3

0504861948

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Маршала Малиновского, 55/1

050 468 19 56

0 шт
Сообщить о наличии
Нурофен Ультракап Экспресс 200мг №10 капс БУТС (ВЕЛИКОБРИТАНИЯ) M01A E01 Внутрь взр. и детям с массой тела более 40кг по 1-2 капс кажд 4-6 час, но не более 6 капс в сутки. Капс приним. во время еды, не разжёвывая и запивая дост кол жид. Дятям меньше 40кг макс. суточ. доз... 70.9
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню