Пектолван Ц 100мл сироп

Пектолван Ц 100мл сироп

Склад

діючі речовини: амброксолу гідрохлорид, карбоцистеїн;

5 мл препарату містить амброксолу гідрохлориду у перерахуванні на 100 % речовину – 15 мг, карбоцистеїну у перерахуванні на 100 % речовину – 100 мг;

допоміжні речовини: глюкози моногідрат; сорбіт (Е 420); пропіленгліколь; гліцерин; меглюмін; динатрію едетат; кислота лимонна, моногідрат; натрію бензоат (Е 211); аспартам (Е 951); ароматизатор харчовий «Полуниця 653 (665)»; вода очищена.Лікарська форма

Сироп.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна в’язка рідина зі смаком полуниці.Фармакотерапевтична група

Муколітичні засоби. Комбінації. Код АТХ R05C B10.Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Пектолван® Ц – комбінований муколітичний і відхаркувальний засіб, що містить збалансовану комбінацію двох компонентів – амброксолу і карбоцистеїну.

Амброксол є активним метаболітом бромгексину, але більш ефективним. Збільшує секрецію залоз дихальних шляхів, сприяє розрідженню в’язкого бронхіального секрету та полегшує його відходження за рахунок збільшення мукоциліарного кліренсу, змінює співвідношення серозного та слизового компонентів мокротиння. Стимулює клітини Клара та активізує гідролізуючі ферменти, що також призводить до зниження в’язкості мокротиння. Амброксол має секретомоторні властивості – стимулює роботу миготливого епітелію бронхів, відновлює дренажну функцію дрібних бронхів та бронхіол. Препарат стимулює утворення ендогенного сурфактанта, не спричиняє надмірного утворення секрету, зменшує спастичну гіперреактивність бронхів. Кашель та об’єм мокротиння значно зменшується. Амброксолу гідрохлорид продемонстрував протизапальний вплив in vitro. Дослідження in vitro виявили, що амброксолу гідрохлорид значно зменшує вивільнення цитокіну з крові та тканинне зв’язування мононуклеарних і поліморфнонуклеарних клітин.

Карбоцистеїн чинить муколітичну та відхаркувальну дію; шляхом розриву дисульфідних містків глікопротеїнів спричиняє розрідження надмірно в’язкого секрету бронхів, що сприяє виведенню мокротиння. Мукорегуляторний ефект карбоцистеїну пов’язаний з активацією сіалової трансферази – ферменту келихоподібних клітин слизової оболонки бронхів. Нормалізує кількісне співвідношення кислих та нейтральних сіаломуцинів, що сприяє зменшенню в’язкості бронхіального секрету. Полегшує відходження мокротиння за рахунок підвищення мукоциліарного кліренсу, має антиоксидантні та пневмопротекторні властивості, що зумовлено здатністю сульфгідрильних груп зв’язувати вільні радикали. Також сприяє регенерації слизової оболонки, нормалізує її структуру та зменшує гіперплазію келихоподібних клітин і, як наслідок, зменшує продукцію слизу. Активує діяльність війчастого епітелію, відновлює секрецію IgA (специфічний захист) та кількість сульфгідрильних груп компонентів слизу (неспецифічний захист). Виявляє протизапальний ефект за рахунок кінінінгібуючої активності сіаломуцинів, що призводить до зменшення набряку і бронхообструкції.

Фармакокінетика.

Після прийому амброксол практично повністю абсорбується у травному тракті, добре проникає у тканини легенів. Абсолютна біодоступність при пероральному прийомі становить 70-80 %. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається приблизно через 2 години після прийому внутрішньо. Період напіввиведення становить 7-12 годин. Виводиться головним чином із сечею (до 90 %). Проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр, у грудне молоко, не акумулюється.

При прийомі внутрішньо карбоцистеїн швидко всмоктується. Пік концентрації активної речовини у плазмі крові досягається через 2 години. Біодоступність низька – менше 10 % введеної дози (внаслідок інтенсивного метаболізму в шлунково-кишковому тракті та ефекту першого проходження через печінку). Карбоцистеїн екскретується практично повністю у вигляді неактивних метаболітів (неорганічних сульфатів, діацетилцистину) із сечею. Лише невелика кількість виділяється у незміненому стані з калом. Може проникати крізь плацентарний бар’єр і накопичуватися в амніотичній рідині.Показання

Гострі та хронічні захворювання дихальних шляхів, які супроводжуються утворенням секрету, що важко відділяється:

  • хронічне обструктивне захворювання легень;
  • пневмонія;
  • бронхіальна астма з тяжким відходженням мокротиння;
  • бронхоектатична хвороба;
  • респіраторний дистрес-синдром;
  • лікування ускладнень після оперативних втручань на легенях;
  • при догляді за трахеостомою до і після бронхоскопії.

Запальні захворювання середнього вуха та придаткових пазух носа.Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату. У випадку рідкісних спадкових станів, через які можлива несумісність із допоміжними речовинами препарату (див. розділ «Особливості застосування»), застосування препарату протипоказане.

Пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у період загострення. І триместр вагітності у зв’язку з недостатньою кількістю даних щодо тератогенної та ембріотоксичної дії.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Підвищує ефективність глюкокортикоїдної та антибактеріальної терапії при лікуванні запальних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів. Але не рекомендується застосовувати одночасно з антибіотиками тетрациклінового ряду (за винятком доксицикліну), інтервал між їх прийомом має становити не менше 2 годин.

Одночасне застосування амброксолу та засобів, що пригнічують кашель, може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та можливого ризику при застосуванні.

У період лікування карбоцистеїном не слід застосовувати протикашльові засоби та засоби, що пригнічують бронхіальну секрецію.Особливості щодо застосування

Продуктивний кашель – це фундаментальний механізм захисту бронхолегеневої системи і як такий пригнічуватися не повинен. Нераціональною є комбінація лікарських засобів, які модифікують бронхіальну секрецію, із засобами, що пригнічують кашель, і/або речовинами, що знижують секрецію (група атропіну).

Застосування муколітичних агентів може призвести до порушення бронхіальної прохідності у дітей віком до 2-х років. У дітей першого року життя можливість очищення дихальних шляхів від бронхіального секрету обмежена через вікові анатомо-фізіологічні особливості. Будь-які муколітичні агенти не слід застосовувати дітям віком до 2-х років.

Лікування необхідно переглянути у випадку відсутності ефекту або посилення симптомів захворювання.

Є дані про тяжкі ураження шкіри: мультиформна еритема, синдром Стівенса‒Джонсона, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла) та гострий генералізований екзантематозний пустульоз пов’язані із застосуванням амброксолу. Здебільшого їх можна пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання та/або одночасним застосуванням іншого препарату. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолом гідрохлоридом.

Також на початковій стадії синдрому Стівенса–Джонсона або синдрому Лайєлла у пацієнтів можуть бути неспецифічні, подібні до ознак початку грипу симптоми, такі як пропасниця, ломота, риніт, кашель і біль у горлі. Помилково при таких неспецифічних, подібних до ознак початку грипу симптомах застосовують симптоматичне лікування препаратами проти кашлю і застуди.

При порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад, при такому рідкісному захворюванні, як первинна циліарна дискінезія) препарат слід застосовувати з обережністю, оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу.

Пацієнтам із порушеннями функції нирок або тяжким ступенем печінкової недостатності препарат слід приймати тільки після консультації з лікарем. При застосуванні амброксолу, як і будь-якої діючої речовини, яка метаболізується в печінці, а потім виводиться нирками, відбувається накопичення метаболітів, які утворюються в печінці у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю.

Необхідний пильний лікарський нагляд при виділенні гнійного мокротиння, високій температурі.

Препарат слід з обережністю застосовувати при лікуванні пацієнтів, які мають виразкову хворобу шлунка або дванадцятипалої кишки в анамнезі.

Препарат містить сорбіт, тому пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати його.

Препарат містить аспартам ‒ є похідним фенілаланіну, що являє небезпеку для хворих на фенілкетонурію, тому не застосовувати препарат цій категорії пацієнтів.

Препарат містить глюкозу, тому пацієнти зі спадковою непереносимістю глюкози, глюкозо-галактозною мальабсорбцією повинні уникати прийому препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Протипоказано у І триместрі вагітності. У ІІ та ІІІ триместрі вагітності препарат застосовують після ретельної оцінки співвідношення користь для матері/ризик для плода (дитини), яке визначає лікар. Не рекомендується застосовувати у період годування груддю.

Доклінічні дослідження не вказують на прямий або непрямий шкідливий вплив на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дослідження впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилися. У разі виникнення запаморочення слід утриматися від керування автотранспортом або іншими механізмами. Спосіб застосування та дози

Застосовувати внутрішньо.

Дітям віком від 6 до 12 років – по 5 мл (1 дозувальна ложка) 2-3 рази на добу, від 2 до 6 років – по 2,5 мл (1/2 дозувальної ложки) 2-3 рази на добу.

Тривалість лікування, як правило, не повинна перевищувати 7-10 днів.

Тривалість застосування дітям повинна бути найкоротшою, не більше 5 днів.

Діти.

Препарат можна застосовувати дітям віком від 2 років. Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря.Передозування

Симптоми: біль у шлунку, нудота, блювання, діарея.

Лікування: симптоматичне та підтримуюче.Побічні ефекти

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк, анафілактичні реакції, анафілактичний шок.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: шкірні висипання (у тому числі дрібнокрапчасті, плямисті, дрібно-плямисті, бляшки зливні), кропив’янка, свербіж, дерматит, тяжкі ураження шкіри, в т.ч. мультиформна еритема, синдром Стівенса‒Джонсона, токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла) та гострий генералізований екзантематозний пустульоз.

З боку нервової системи: дисгевзія (розлад смаку), запаморочення, головний біль, неспокій.

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, зниження чутливості у ротовій порожнині, блювання, діарея, диспепсія, печія, біль у шлунку, біль у животі, розлади травлення, сухість у роті, запор, слинотеча, шлунково-кишкова кровотеча.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: зниження чутливості у глотці, ринорея, диспное (як симптом реакції гіперчутливості), сухість у горлі.

З боку сечовидільної системи: дизурія.

З боку серця: відчуття серцебиття.

Загальні розлади: загальна слабкість, гарячка, реакції з боку слизових оболонок.Термін придатності

1 рік 6 місяців.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковціУмови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не охолоджувати.

Термін придатності після розкриття флакона 60 діб при температурі не вище 25 °С. Не охолоджувати.

Зберігати у недоступному для дітей місці.Упаковка

По 100 мл у флаконі. По 1 флакону разом із ложкою дозувальною у пачці.Категорія відпуску

Без рецепта.Виробник

АТ «Фармак».Адреса

Україна, 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 74.Дорослим та дітям віком від 12 років – 10 мл (2 дозувальні ложки) 3 рази на добу. Дітям віком від 6 до 12 років – по 5 мл (1 дозувальна ложка) 2-3 рази на добу, від 2 до 6 років – по 2,5 мл (1/2 дозувальної ложки) 2-3 рази на добу.
Есть в наличии
Код товара: R05C A10
Производитель: ФАРМАК
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

с.Коблево, ул.Одесская, 2/4

050 468 19 49.

113.30 грн.
8 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 19Е

(04842) 3-12-02

115.20 грн.
8 шт
AKS

ул. Семена Палия, 133

759-26-83; 094-921-56-83

107.10 грн.
5 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А41)

700-20-69; 094-952-50-69

109.70 грн.
4 шт
AKS

ул. Королева, 33

35-97-72

115.20 грн.
4 шт
AKS

г. Подольск, ул.50 лет Октября, 101

04862-21784

115.20 грн.
4 шт
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

106.10 грн.
4 шт
AKS

ул. Бочарова, 1

050-554-0015

110.10 грн.
4 шт
AKS

ул. Пастера, 36

723-76-88

113.30 грн.
4 шт
AKS

ул. Семена Палия, 77

704-50-19; 094-932-70-19

110.10 грн.
4 шт
AKS

п.Авангард, ул. В. Спрейса, 3

050-468-19-71

104.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

110.10 грн.
3 шт
AKS

ул. Королева, 65

709-40-21;094-917-40-21

110.10 грн.
3 шт
AKS

пр. Небесной Сотни, 10

747-32-36

106.60 грн.
3 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 129

712-73-22

115.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

110.10 грн.
3 шт
AKS

ул. Филатова, 86

759-49-76; 094-921-69-76

115.20 грн.
3 шт
Enter

Одесская обл., Лиманский р-н, с. Фонтанка, ул.Греческая, 2, пом 2/5

050 468 19 50

115.20 грн.
3 шт
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

116 грн.
3 шт
AKS

ул. Шклярука, 12Д

783-19-63

110.10 грн.
3 шт
AKS

ул. Фонтанская дор., 19

050-468-19-83

113.40 грн.
3 шт
AKS

г. Южный, ул. Ново-Билярская, 22/1Б

(04842) 2-39-08

115.20 грн.
3 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 13/5

(04842) 2-32-58

115.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А39)

700-20-69; 094-952-50-69

111.50 грн.
2 шт
AKS

г. Измаил, ул.Тельмана, 3, КЗ Ізмаїльської районної ради "Інфекційна лікарня"

097 218 89 94

110.10 грн.
2 шт
AKS

ул.Пишоновская, 20/2

773-79-96

115.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Черняховского, 1А

795-30-92; 094-951-60-92

109.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, д. 114/1

050-468-19-72

115.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Костанди, 162/2 пом 3

704-50-26, 094-932-70-26

115.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Старопортофранковская, 67/69

726-10-10

115.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Малиновского, 1/1

771-70-25; 094-997-10-25

110.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Нежинская, 65

701-12-09; 094-953-42-09

110.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 88

795-30-56; 094-951-60-56

115.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Педагогическая, 23-Б, оф.3

050 620 04 34

115.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Тополева, 26/1

784-23-29

113.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Польская, 14

770-92-25; 094-996-32-25

110.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Садовая, 2

703-38-24; 094-955-68-24

106.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 125/3

0504861948

110.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Жукова, 5

702-97-46; 094-955-27-46

115.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 78

770-14-03; 094-995-54-03

113.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Одесса-Главная, 35

784-85-70

115.20 грн.
2 шт
AKS

Черноморск, ул. Виталия Шума, 4

050-468-19-44

110.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Д. Ойстраха, 1

709-40-19; 094-917-40-19

113.30 грн.
2 шт
AKS

жм. Радужный, 19/1

700-02-84

108.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 6

0504681974

113.30 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (угол)

798-28-10; 050 468 19 87

111.40 грн.
2 шт
AKS

пгт. Овидиополь, ул. Тараса Шевченко, д. 422

(048)788-62-98

115.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Ген. Петрова, 46

050 468 19 84

115.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 11Г

050 468 19 60

105.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

110.10 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Григорьевского десанта, 30/16Е

(04842) 2-32-80

115.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Греческая, 45

788-10-63; 094-886-10-63

104.20 грн.
2 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Мира, 31Д

(04868) 4-03-45

103.70 грн.
2 шт
AKS

г. Подольск, ул. 50 лет Октября, 117/1

04862-26255

116.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 12

770-14-05; 094-995-54-05

110.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Филатова, 53

050-486-19-67

107.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 118

750-50-46

110.10 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 98

050-468-19-47

107.10 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 159

703-35-82; 094-955-65-82

111.50 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

106.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 132/1

716-70-21

115.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 68

700-20-57; 094-952-50-57

115.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

110.10 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (центр)

795-30-67; 094-951-60-67

107.10 грн.
1 шт
AKS

пр-т Свободы, 88 (Черноморка)

770-15-41

113.40 грн.
1 шт
Enter

ул. Пантелеймоновская, 70

717-33-49

106.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Соборная пл., 2

722-04-04

115.30 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Спортивная, 14Д

(04868) 6-01-48

110.10 грн.
1 шт
Enter

ул. Среднефонтанская, 34-А, пом. 101

776-00-90

115.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 98

771-14-03

110.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Балковская, 30Б

709-40-27; 094-917-40-27

110.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Екатерининская, 48

722-94-08

113.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Левитана, 101

050-021-01-22

107.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 32А

797-27-59; 050 468 19 73

115.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Заболотного, 39А

700-24-46; 068-737-69-87

115.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Заболотного, 54/2

788-17-24; 094-886-17-24

113.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 19А

772-23-02; 094-997-63-02

106.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Ильфа и Петрова, 10/1

050 468 19 59

113.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Канатная, 78

709-40-23

110.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

98.70 грн.
1 шт
Enter

ул. Гагаринское плато, д. 5-Б

050-468-19-61

115.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Космонавтов, 33

770-10-46; 094-995-50-46

115.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

115.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 30

050 468 19 68

107.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Люстдорфская дор., 27

771-70-21

110.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Люстдорфская, 123/1

749-21-12

113.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 99

706-69-26

104.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Марсельская, 32/3

7701402;0949955402;0504681966

112 грн.
1 шт
AKS

ул. Маршала Малиновского, 55/1

050 468 19 56

110.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Михайловская, 8/4

050 468 19 53

110.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 33

703-68-49; 094-955-98-49

113.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Новосельского, 65

770-14-08; 094-995-54-08

113.30 грн.
1 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул.Победы, 24

050 468 19 86

110.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Пантелеймоновская, 70

49-67-41

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Марсельская, 56

050-468-19-41

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

Одесская обл., с. Лиманка, «Радужний» масcив «Ульяновка» д. 16/1, помещение 12Н

050-468-19-40

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пр. Добровольского, 73

788-23-67; 094-886-23-67

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

с. Крыжановка, ул. Ген. Бочарова, д. 62, секц. 8,9,10, пом.5

772-23-06; 094-997-63-06

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Подольск, пр. Победы, 23 (Поликлиника)

04862-30067

0 шт
Сообщить о наличии
Пектолван Ц 100мл сироп ФАРМАК R05C A10 Дорослим та дітям віком від 12 років – 10 мл (2 дозувальні ложки) 3 рази на добу. Дітям віком від 6 до 12 років – по 5 мл (1 дозувальна ложка) 2-3 рази на добу, від 2 до 6 років – по 2,5 мл (1/2 доз... 98.7
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню