Лазолван р-р д/ингал 15мг/2мл 100мл фл

Лазолван р-р д/ингал 15мг/2мл 100мл фл
Лазолван р-р д/ингал 15мг/2мл 100мл фл
ЗАТВЕРДЖЕНО

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Лазолван®

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: ambroxol;

2 мл розчину для інгаляцій та перорального застосування містять амброксолу гідрохлориду 15 мг;

допоміжні речовини: кислота лимонна, моногідрат; натрію гідрофосфат, дигідрат; натрію хлорид; бензалконію хлорид; вода очищена.

 

Лікарська форма.

Розчин для інгаляцій та перорального застосування.

 

Прозорий, безбарвний або ледь коричневий розчин.

 

Назва і місцезнаходження виробника.

Істітуто де Анжелі С.р.л., Італія

Istituto de Angeli S.r.l., Italy.

Локаліта Пруллі - 50066 Регелло (Флоренція), Італія

Localita Prulli - 50066 Reggello (Firenze), Italy.

 

Назва і місцезнаходження заявника.

Берінгер Інгельхайм Інтернешнл ГмбХ, Німеччина

Boehringer Ingelheim International GmbH, Germany.

Бінгер Штрассе 173, D-55216 Інгельхайм-на-Рейні, Німеччина

Binger Strasse 173, D-55216, Ingelheim am Rhein, Germany.

 

Фармакотерапевтична група.

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Код АТС R05C B06.

 

Діюча речовина Лазолвану амброксолу гідрохлорид, збільшує секрецію залоз дихальних шляхів. Амброксол посилює виділення легеневого сурфактанта і стимулює циліарну активність, унаслідок чого полегшується відділення слизу та його виведення (мукоциліарний кліренс). Покращання мукоциліарного кліренсу було доведено клінічними дослідженнями фармакологічних властивостей препарату. Активація секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та зменшують кашель.

Місцевий анестезуючий ефект амброксолу гідрохлориду пояснюється його властивостями блокування натрієвих каналів, що спостерігали на моделі кролячого ока. Дослідження in vitro показали, що амброксол блокує нейронні натрієві канали; зв’язування було оборотним і залежним від концентрації.

У дослідженнях in vitro виявили, що амброксолу гідрохлорид значно зменшує вивільнення цитокінів з крові та кількість тканинних мононуклеарних і поліморфнонуклеарних клітин.

У клінічних дослідженнях при застосуванні препарату у пацієнтів доведено значне зменшення болю і почервоніння слизової оболонки у горлі та глотці.

Ці фармакологічні властивості, що призводять до швидкого послаблення болю та пов’язаного з болем дискомфорту в носовій порожнині, у ділянці вуха і трахеї при інгаляції, відповідають даним допоміжного спостереження симптомів у клінічних дослідженнях ефективності амброксолу при лікуванні верхніх відділів дихальних шляхів.

При одночасному застосуванні амброксолу гідрохлориду підвищуються концентрації антибіотиків (амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину) у бронхолегеневому секреті та у мокротинні.

Абсорбція усіх пероральних форм амброксолу гідрохлориду, що не мають властивостей уповільненого вивільнення, швидка і достатньо повна, з лінійною залежністю у терапевтичному діапазоні. Максимальні рівні у плазмі крові досягаються через 1-2,5 години після перорального застосування лікарських форм зі швидким вивільненням та в середньому через 6,5 години після застосування лікарських форм з уповільненим вивільненням. У плазмі крові в терапевтичному діапазоні приблизно 90 % препарату зв’язується з протеїнами.

Розподіл амброксолу гідрохлориду з крові до тканин швидкий і різко виражений, з найвищою концентрацією активної речовини у легенях. Обєм розподілу після перорального застосування був оцінений близько 552 л. У плазмі крові в терапевтичному діапазоні приблизно 90 % препарату звязується з протеїнами.

Близько 30 % перорально призначеної дози елімінується при першому колі метаболізму.

Амброксолу гідрохлорид первинно метаболізується у печінці шляхом глюкуронізації та часткового розщеплення до дибромантранілової кислоти (близко 10 % дози), не враховуючи деякі другорядні метаболіти. Клінічні дослідження показали, що CYP3A4 є домінантним ізоензимом, що відповідає за метаболізм амброксолу.

Період напіввиведення з плазми крові становить 10 годин. Загальний кліренс знаходиться у межах 660 мл/хв, нирковий кліренс становить приблизно 8 % від загального кліренсу.

Вік та стать не мають клінічно значущого впливу на фармакокінетику амброксолу, тому будь-яка корекція дози не потрібна.

У хворих з порушеною функцією печінки елімінація амброксолу гідрохлориду знижена, що призводить до підвищення його рівня у плазмі крові приблизно в 1,3-2 рази. Зважаючи на широкий діапазон терапевтичних доз, корекція дози не потрібна.

 

Показання для застосування.

Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхопульмональних захворюваннях, пов’язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.

 

Протипоказання

Відома гіперчутливість до амброксолу або до інших компонентів препарату.

 

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Враховуючи те, що сам процес інгаляції може провокувати кашель, рекомендується пацієнтам дихати нормально під час інгаляції.

Зазвичай рекомендується підігрівати розчин для інгаляцій до температури тіла до початку інгаляції. Хворим на бронхіальну астму можна рекомендувати розпочинати інгаляцію після планового прийому бронхолітичних засобів.

 

У разі виникнення гострих респіраторних симптомів необхідно звернутися за консультацією до лікаря, якщо симптоми не покращилися або погіршилися протягом курсу лікування.

 

Особливі застереження.

Повідомлялося лише про поодинокі випадки тяжких уражень шкіри, таких як синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермоліз (синдром Лайєлла), що мали зв’язок у часі з прийомом відхаркувальних засобів, зокрема амброксолу гідрохлориду. Більшість із них можна пояснити тяжкістю основного захворювання та/або прийомом інших медикаментів. Крім того, синдром Стівена-Джонсона або синдром Лайєлла можуть маніфестувати у вигляді неспецифічного грипоподібного продромального періоду, протягом якого спостерігаються пропасниця, ломота, нежить, кашель та біль у горлі. Діагностичні помилки протягом неспецифічного грипоподібного продромального періоду можуть призводити до призначення симптоматичного лікування препаратами від кашлю та застуди. Тому при виникненні нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися до лікаря і припинити прийом амброксолу гідрохлориду з профілактичною метою.

Пацієнтам із порушеною функцією нирок Лазолван слід приймати тільки після консультації з лікарем.

Лазолван розчин для інгаляцій містить як консервант бензалконію хлорид. При вдиханні цього консерванта у хворих із гіперреактивністю дихальних шляхів може виникати бронхоспазм.

Препарат містить 42,8 мг натрію в рекомендованій добовій дозі. Це необхідно прийняти до уваги пацієнтам, які дотримуються дієти з контролем вмісту натрію.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Амброксолу гідрохлорид проникає через плацентарний бар’єр. Дослідження на тваринах не виявили прямих чи непрямих шкідливих впливів на перебіг вагітності, розвиток ембріона/плода, пологи чи постнатальний розвиток.

У результаті клінічних досліджень застосування препарату після 28-го тижня вагітності не виявлено жодного шкідливого впливу на плід. Незважаючи на це, слід дотримуватися звичних застережних заходів стосовно прийому ліків під час вагітності. Особливо у І триместрі вагітності не рекомендується застосовувати Лазолван.

У ІІ та ІІІ триместрах вагітності препарат можна застосовувати лише після ретельної оцінки співвідношення користі для матері та можливого ризику для плода або дитини.

Амброксол проникає у грудне молоко, тому не рекомендується для застосування у період годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Немає даних щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Дослідження впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводилися.

 

Діти.

Препарат можна застосовувати дітям.

 

Спосіб застосування та дози.

1 мл розчину для перорального застосування та інгаляцій = 25 крапель.

Розчин для інгаляцій

Дорослі та діти віком від 6 років:     1‑2  інгаляції 2-3 мл розчину на день, що дорівнює 15 – 45 мг амброксолу на добу.

Діти віком до 6 років:                    1‑2 інгаляції 2 мл розчину на день, що дорівнює 15 – 30 мг

                                                            амброксолу на добу.

 

Лазолван, розчин для інгаляцій, можна використовувати у всіх сучасних інгаляційних приладах (виключаючи парові інгалятори). Препарат сумісний з фізіологічним розчином та його можна розводити  у пропорції 1 : 1 для отримання оптимального зволоження повітря, що вивільнюється апаратом.

Лазолван, розчин для інгаляцій, не слід змішувати з кромогліциєвою кислотою. Його також не слід змішувати з іншими розчинами, у суміші з якими рН розчину перевищує 6.3, наприклад, з лужною морською сіллю для інгаляцій (Emser Salt). Завдяки підвищенню рН може відбутися підвищення здатності до преципітації вільної основи амброксолу гідрохлориду або помутніння розчину.

 

Розчин для перорального застосування

Дорослі та діти старше 12 років: по 4 мл  3 рази на добу, що дорівнює 90 мг амброкосолу на добу;

діти віком 6-12 років: по 2 мл  2-3 рази на добу, що дорівнює 30 – 45 мг амброксолу на добу;

діти віком 2-5 років: по 1 мл (25 крапель) 3 рази на добу, що дорівнює 22,5 мг амброксолу на добу;

діти віком до 2 років: по 1 мл (25 крапель) 2 рази на добу, що дорівнює 15 мг амброксолу на добу.

Лазолван, розчин для перорального застосування, можна розводити у воді.

 

 

Загальна інформація

При гострих захворюваннях слід проконсультуватися з лікарем, якщо симптоми не зникають та/або посилюються, незважаючи на прийом препарату Лазолван.

 

Передозування.

На сьогодні немає повідомлень щодо випадків передозування. У разі застосування доз, що перевищують рекомендовані, слід звернутися до лікаря. Лікування симптоматичне.

 

Побічні ефекти.

Як правило, препарат Лазолван добре переноситься хворими.

З боку імунної системи, шкіри та підшкірної клітковини:

анафілактичні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, шкірні висипання, кропив’янка, свербіж та інші прояви гіперчутливості, задишка, ринорея.

З боку травного тракту і дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння:

нудота, блювання, діарея, диспепсія, біль у животі, зниження чутливості у ротовій порожнині і глотці, сухість у роті та горлі.

З боку нервової системи:

дисгевзія (зміни смакових відчуттів).

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Відсутні повідомлення щодо клінічно небажаних взаємодій з іншими медичними препаратами.

 

Термін придатності.

5 років.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у місці, недоступному для дітей!

 

Упаковка.

По 100 мл у скляному флаконі, оснащеному поліетиленовою крапельницею та закритому гвинтовою кришкою; по 1 флакону у комплекті з мірним ковпачком із полістиролу в картонній коробці.

 

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Дети до 6 лет: 1-2 ингаляции 2 мл раствора в день Взрослые и дети старше 6 лет: 1-2 ингаляции 2-3 мл раствора в день.Лазолван, раствор для ингаляций можно использовать во всех современных ингаляционных приборахЛазолван, раствор для ингаляций следует разводить в пропорции 1: 1 с физиологическим раствором для обеспечения оптимального увлажнения воздуха, освобождается аппаратом.
Есть в наличии
Код товара: R05C B06
Производитель: БЕРИНГЕР
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

ул. Святослава Рихтера, 132/1

716-70-21

157.30 грн.
11 шт
AKS

ул. Глушко, 11Г

050 468 19 60

166.20 грн.
7 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 33

703-68-49; 094-955-98-49

160.10 грн.
7 шт
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

155.30 грн.
7 шт
AKS

ул. Жукова, 5

702-97-46; 094-955-27-46

166.20 грн.
5 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 19Е

(04842) 3-12-02

154.20 грн.
5 шт
AKS

пр-т Свободы, 88 (Черноморка)

770-15-41

166.20 грн.
5 шт
AKS

ул. Малиновского, 1/1

771-70-25; 094-997-10-25

167.40 грн.
5 шт
AKS

ул. Пантелеймоновская, 70

49-67-41

155.10 грн.
4 шт
AKS

ул. Марсельская, 32/3

7701402;0949955402;0504681966

157.30 грн.
4 шт
AKS

ул. Королева, 65

709-40-21;094-917-40-21

157.30 грн.
4 шт
AKS

ул. Заболотного, 54/2

788-17-24; 094-886-17-24

154.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 125/3

0504861948

154.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Глушко, 32А

797-27-59; 050 468 19 73

166.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Космонавтов, 33

770-10-46; 094-995-50-46

165 грн.
3 шт
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

160.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Балковская, 30Б

709-40-27; 094-917-40-27

154.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Люстдорфская дор., 27

771-70-21

160.10 грн.
3 шт
AKS

с. Крыжановка, ул. Ген. Бочарова, д. 62, секц. 8,9,10, пом.5

772-23-06; 094-997-63-06

160.10 грн.
3 шт
AKS

ул. Семена Палия, 88

795-30-56; 094-951-60-56

166.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Ильфа и Петрова, 10/1

050 468 19 59

157.30 грн.
3 шт
AKS

пр. Добровольского, 73

788-23-67; 094-886-23-67

166.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Пастера, 36

723-76-88

166.20 грн.
3 шт
Enter

Одесская обл., Лиманский р-н, с. Фонтанка, ул.Греческая, 2, пом 2/5

050 468 19 50

154.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Педагогическая, 23-Б, оф.3

050 620 04 34

166.20 грн.
3 шт
AKS

п.Авангард, ул. В. Спрейса, 3

050-468-19-71

160.10 грн.
3 шт
AKS

ул. Марсельская, 56

050-468-19-41

155.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Семена Палия, 133

759-26-83; 094-921-56-83

162.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Одесса-Главная, 35

784-85-70

154.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 68

700-20-57; 094-952-50-57

160.10 грн.
2 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул.Победы, 24

050 468 19 86

157.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Канатная, 78

709-40-23

150 грн.
2 шт
AKS

ул. Садовая, 2

703-38-24; 094-955-68-24

155.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, д. 114/1

050-468-19-72

154.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

148 грн.
2 шт
AKS

ул. Нежинская, 65

701-12-09; 094-953-42-09

154.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Костанди, 162/2 пом 3

704-50-26, 094-932-70-26

154.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Кравцова, 2

0504681980

160.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Польская, 14

770-92-25; 094-996-32-25

154.20 грн.
2 шт
Enter

ул. Пантелеймоновская, 70

717-33-49

159.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Михайловская, 8/4

050 468 19 53

154.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Люстдорфская, 123/1

749-21-12

154.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Маршала Малиновского, 55/1

050 468 19 56

154.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Левитана, 101

050-021-01-22

166.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Греческая, 45

788-10-63; 094-886-10-63

145.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

160.10 грн.
2 шт
AKS

с.Коблево, ул.Одесская, 2/4

050 468 19 49.

166.20 грн.
2 шт
AKS

г. Измаил, ул.Тельмана, 3, КЗ Ізмаїльської районної ради "Інфекційна лікарня"

097 218 89 94

157.30 грн.
2 шт
AKS

г. Подольск, ул.50 лет Октября, 101

04862-21784

164.90 грн.
2 шт
AKS

ул.Пишоновская, 20/2

773-79-96

154.20 грн.
2 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Спортивная, 14Д

(04868) 6-01-48

157.30 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Григорьевского десанта, 30/16Е

(04842) 2-32-80

154.20 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 13/5

(04842) 2-32-58

154.20 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Ново-Билярская, 22/1Б

(04842) 2-39-08

160.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Черняховского, 1А

795-30-92; 094-951-60-92

148.60 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (угол)

798-28-10; 050 468 19 87

157.20 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

149.30 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 98

050-468-19-47

148 грн.
2 шт
AKS

пр. Небесной Сотни, 10

747-32-36

149.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Екатерининская, 48

722-94-08

154.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Тополева, 26/1

784-23-29

154.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Старопортофранковская, 67/69

726-10-10

154.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 6

0504681974

154.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Д. Ойстраха, 1

709-40-19; 094-917-40-19

154.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 19А

772-23-02; 094-997-63-02

154.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 12

770-14-05; 094-995-54-05

167.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

165.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 98

771-14-03

160.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 118

750-50-46

154.20 грн.
2 шт
Enter

ул. Гагаринское плато, д. 5-Б

050-468-19-61

167.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

166.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Бочарова, 1

050-554-0015

154.20 грн.
2 шт
Enter

ул. Среднефонтанская, 34-А, пом. 101

776-00-90

166.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Шклярука, 12Д

783-19-63

157.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Фонтанская дор., 19

050-468-19-83

167.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Соборная пл., 2

722-04-04

154.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Филатова, 86

759-49-76; 094-921-69-76

154.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 77

704-50-19; 094-932-70-19

157.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 78

770-14-03; 094-995-54-03

154.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

166.20 грн.
1 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул. Свято-Георгиевская, 4 (ЦРБ)

0484929028 0963347554

157.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 129

712-73-22

167.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

167.40 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Мира, 31Д

(04868) 4-03-45

161.70 грн.
1 шт
AKS

жм. Радужный, 19/1

700-02-84

148 грн.
1 шт
AKS

Одесская обл., с. Лиманка, «Радужний» масcив «Ульяновка» д. 16/1, помещение 12Н

050-468-19-40

157.30 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (центр)

795-30-67; 094-951-60-67

157.20 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 159

703-35-82; 094-955-65-82

155.10 грн.
1 шт
AKS

с. Шабо, ул. Шанцера, 48

(04849) 9-82-60

154.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 99

706-69-26

157.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Новосельского, 65

770-14-08; 094-995-54-08

166.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 30

050 468 19 68

162.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Ген. Петрова, 46

050 468 19 84

166.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Заболотного, 39А

700-24-46; 068-737-69-87

167.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А41)

700-20-69; 094-952-50-69

149.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Королева, 33

35-97-72

160.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Филатова, 53

050-486-19-67

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А39)

700-20-69; 094-952-50-69

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А40)

700-20-69; 094-952-50-69

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

Черноморск, ул. Виталия Шума, 4

050-468-19-44

0 шт
Сообщить о наличии
Лазолван р-р д/ингал 15мг/2мл 100мл фл БЕРИНГЕР R05C B06 Дети до 6 лет: 1-2 ингаляции 2 мл раствора в день Взрослые и дети старше 6 лет: 1-2 ингаляции 2-3 мл раствора в день.Лазолван, раствор для ингаляций можно использовать во всех современных ингаляцион... 145.8
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню