Долобене 100г гель

Долобене 100г гель
MIME-Version: 1.0 Content-Type: multipart/related; boundary="----=_NextPart_01D22F77.4A59D2A0" Данный документ является веб-страницей в одном файле, также называемой файлом веб-архива. Если вы видите это сообщение, значит, данный обозреватель или редактор не поддерживает файлы веб-архива. Загрузите обозреватель, поддерживающий веб-архивы, например Windows® Internet Explorer®. ------=_NextPart_01D22F77.4A59D2A0 Content-Location: file:///C:/681148A5/UA55650101_A0CE.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="windows-1251"

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ДОЛОБЕНЕ<= /span>

(DOLOBENE®)

 

Склад:

діючі речовини: гепарин натрію, диметилсульфоксид, декспантенол;

100 г гелю містить гепарину натрію 5000= 0 МО; диметилсульфоксиду 15 г; декспантенолу
2,5 г;

допоміжні речовини: = кислота поліакрилова, трометамол, макроголу гліцерилгідроксистеарат, спирт ізопропіловий, олія розмаринова, олія сосни високогірної, олія цитронелова, вода очищена.

=  

Лікарська форма. = Гель.

Основні фізико-хім= ічні властивості: проз= орий або мутнуватий, однорідний, безбарвного або жовтуватого кольору гель з характер= ним запахом.

 

Фармакотерапевтич= на група. Засоби для місцевого застосування при болю у суглобах та м’язах. Код АТX M02A X.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Диметилсульфоксид = (ДМСО)

ДМСО чинить протизапальну, місцеву знеболюваль= ну та протинабрякову дію. Протизапальна дія ґрунтується на кількох фармакологічних ефектах, основним з яких є інактивація гідроксильних радикалів, які при запаленні утворюються у великій кількості та призводять до руйнування ткани= н.

ДМСО чинить місцеву знеболювальну дію, знижуючи швидкість проведення збуджувальних імпульсів у периферичних нейронах. Протинабрякова дія пояснюється інактивацією гідроксильних радикалів та покращенням внаслідок цього метаболічних процесів в осередку запалення. Частково відповідальними за це є також гігроскопічні властивості ДМСО.=

Гепарин=

Гепарин конкурентно пригнічує активність гіалуронідази, що, у свою чергу, запобігає надмірній дегенерації сполучної тканини при запаленні. Таким чином гепарин здійснює  протизапальний ефект та сприяє загоєнню= . Крім того, гепарин чинить = дозозалежну антитромботичну дію, значно збільшуючи інгібуючий вплив антитромбіну III на активацію протромбіну та тромбіну.

Декспант= енол

При місцевому застосуванні декспантенол перетворюється у шкірі на пантотенову кислоту − вітамін групи = B. Декспантенол має таку саму біологічну ефективність, як і пантотенова кислота. Пантотенова кислота, яка входить до складу коферменту А, в усіх тканинах вступає у різні реакції утворення та розпаду, та сприяє проходженню процесів регенерації при загоєнні ран та епітелізації.

Фармакокінетик= а.

Диметилсульфоксид<= /span> (ДМСО= )=

ДМСО присутній у плазмі крові людини як природ= на субстанція у концентрації приблизно
40
нг/мл. Після одноразового нанесення 1,5 г гелю = Долобене= на поверхню шкіри площею
400 см² ДМСО всмоктується з періодом напіврозпаду 3-4 години. Через 6 годин після аплікації концентрація у плазмі крові досягає плато (приблизно = 120 нг/мл), та зберігається на цьому рівні до 12 годин після аплікації. Період напіввиведення ДМСО з плазми крові становить 11-14 годин. Через 60 годин пі= сля аплікації знову досягається ендогенна концентрація у плазмі крові.

12-25 % ДМСО виводиться протягом перших 24 год= ин та 37-48 % протягом 7 днів із сечею у незміненому вигляді як ДМСО або у виг= ляді основного метаболіту = - диметил= сульфону (DMSO2). 3,5-6= % від загальної дози ДМСО видихається легенями протягом 6-12 годин після аплікаці= ї у вигляді диметилсульфіду (ДМС).

Гепарин=

Проникнення гепарину через здорову шкіру здійс= нюється залежно від дозування та підтверджено для дозування від 300 МО/г.

Дані щодо фармакокінетики гепарину після його нанесення на шкіру відсутні.

Декспант= енол

Декспантенол всмоктується швидше, ніж пантотенова кисл= ота. Швидке всмоктування декспантенолу= було підтверджено експериментально.

 =

Клінічні характеристики.

Показання.

Долобене гель застосовувати з метою лікування:

– травм (у тому числі спортивних), гематом, ушкоджень м’язів, періартикулярних структур або суглобів (без ураження шкіри);

– тендинітів та тендовагінітів, бурситу, плечолопаткового періартриту та епікондиліту плеча (патологічна основа клінічного синдрому «лікоть тенісист= а»);

– гострої невралгії.

 

Протипоказання.

– Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату;

– виражені порушення функції печінки та/або нирок;

– бронхіальна астма;

– нестабільна гемодинаміка;

– виражені порушення з боку серцево-судинної системи (виражена стенокар= дія, інфаркт міокарда, інсульт, виражений загальний атеросклероз);

– трофічні виразки ніг, що кровоточать, відкриті та/або інфіковані рани, геморагічний діатез, пурпура, тромбоцитопенія, гемофілія, схильність до кровотеч;

  коматозні стани, глаукома, катаракта.

&n= bsp;

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та і= нші види взаємодій.

Одночасне застосування інших місцевих лікарських засобів може супроводжуватися посиленням їх абсорбції.

У зв’язку зі здатністю диметилсульфоксиду посилювати як специфічну активність, так і токсичність деяких лікарських засобів слід уникати одночасного нанесення інших лікарських засобів для місцевого застосування. =

Препарат Долобене, що містить диметилсульфоксид, не можна застосовувати= із суліндаком (нестероїдний протизапальний засіб) через можливість виникнення тяжких токсичних реакцій (периферичної нейропатії).

Застосування гепарину може сприяти подовженню протромбінового часу у хворих, які застосовують пероральні антикоагулянти. Диметилсульфоксид посил= ює дію етанолу (алкоголь гальмує виведення препарату) та інсуліну, кислоти ацетилсаліцилової, бутадіону; препаратів дигіталісу, хінідину, нітрогліцери= ну, антибіотиків (стрептоміцину, мономіцину тощо), сенсибілізує організм до зас= обів для наркозу.

 

Особливості застосування.

Препарат містить ізопропіловий = спирт, тому для уникнення болючих реакцій його <= /span>не слід наносити на слизові оболонки, відкриту ранову поверхню або ушкоджену ш= кіру (наприклад, після опромінювання, при дерматитах, дерматозах, післяопераційн= их рубцях, опіках).

Інші лікарські засоби не слід наносити на оброблені ділянки шкіри протя= гом кількох годин перед аплікацією гелю Долобене та після неї.

З метою запобігання появи небажаних ефектів препарат необхідно наносити= на очищену від інших лікарських засобів, косметики і забруднень шкіру.

Слід уникати потрапляння в очі.

Нанесення диметилсульфоксиду може спричинити розвиток фотосенсибілізаці= ї. У зв’язку з цим при застосуванні гелю Долобене слід утримуватися від засмаган= ня та відвідування солярію. При появі реакцій гіперчутливості застосування препарату слід припинити.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Повідомлялося, про потенційний тератогенний вплив ДМСО у тварин.

Досвіду застосування диметилсульфоксиду вагітним жінкам до цього часу недостатньо, тому застосування Долобене у період вагітності або годування груддю протипоказане.

Диметилсульфоксид проникає у грудне молоко, тому застосування Долобене у період годування груддю протипоказане.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом = або роботі з іншими механізмами.

 

Спосіб застосування та дози.

Гель наносити тонким шаром (наприклад, смужку гелю довжиною 3 см застосовувати для ділянки, розміри якої відповідають проекції колінного суглоба) на уражені ділянки та/або навколо них (при саднах), рівномірно розподіляючи по поверхні шкіри, втираючи його  легкими рухам= и. Процедуру повторювати 2-4 рази на добу.

При накладанні пов’язок з Долобене застосовувати повітропроникний перев= ’язувальний матеріал. Пов’язку накладають після проникнення більшої частини гелю у шкір= у і випаровування спирту, що входить до складу препарату (тобто через кілька хвилин).

При внесенні препарату шляхом іонофорезу гель наносити під катод, враховуючи аніонні властивості гепарину, що входить до складу Долобене.

При фонофорезі препарат за рахунок своїх добрих контактних властивостей= і вмісту активних речовин доповнює фізіотерапевтичну дію ультразвукових хвиль= .

Тривалість курсу лікування гелем Долобене визначає лікар індивідуально залежно від тяжкості та перебігу захворювання, а також від ефективності терапії.

 

Діти.

Препарат не призначати дітям через обмежений досвід застосування.<= /o:p>

 

Передозування.

При застосуванні Долобене випадків передозування не спостерігалося.

Повідомлялося про посилення проявів гематоми та підвищення ризику виникнення кровотечі при зовнішньому застосуванні гепарину у дозі більш ніж= 180 000 МО. Кишкова абсорбція гепарину є незначною, тому ознаки передозування п= ри його випадковому проковтуванні є малоімовірними.

 

Побічні реакції.<= o:p>

З боку імунної систе= ми: алергічні шкірні реакції, в окремих випадках можливі алергічні реакції негайного типу, такі як кропив’янка та набряк Квінке.

З боку серцево-судин= ної системи: в окремих випадках при нанесенні на великі ділянки шкіри можливі порушення з боку сер= ця (причинно-наслідковий зв'язок не визначений).

З боку дихальної сис= теми: в окремих випадках при нанесенні н= а великі ділянки шкіри можливі порушення з боку дихальної системи (причинно-наслідко= вий зв'язок не визначений).

З боку шлунково-кишк= ового тракту: тимчасови= й запах часнику з рота (замовлений дією диметилсульфіду – метаболіту диметилсульфоксиду); зміна смакових відчуттів, що минає протягом кількох хвилин; в окремих випадках при нанесенні на великі ділянки шкіри – розлади з боку шлунка, нудота, діарея (причинно-наслідковий зв'язок не визначений).

З боку шкіри: реакції гіперчутливості до дії сві= тла.

Загальні порушення: = еритема, свербіж, печіння, пухирі, кропив’янка у місці нанес= ення. Ці реакції зазвичай зникають протягом лікування. В іншому випадку – застосу= вання препарату слід припинити. В окремих випадках при нанесенні на великі ділянки шкіри можливі підвищена втомлюваність, головний біль, озноб (причинно-наслідковий зв'язок не визначений).

Зумовлені дією диметилсульфоксиду: запаморочення, безсоння, адинамія, дерматити, бронхоспазм, блювання.

Зумовлені дією декспантенолу: ко= нтактний дерматит, алергічний дерматит, екзема, висипання, подразнення шкіри.

Зумовлені дією гепар= ину: припухлість шкіри, шкірний висип, геморагії, іноді – виникнення невеликих пустул, пухирців або пухирів, що шв= идко минають після припинення застосування препарату.

 

Термін придатност= і. 3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ºС= у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.= По 20 г або 50 г, аб= о 100 г гелю в <= span lang=3DUK style=3D'mso-ansi-language:UK'>тубі. По 1 тубі в коробці.

 

Категорія відпуску. = Без рецепта.

 

Виробник. Меркле ГмбХ.

 

Місцезнаходження виробника та його адреса мі= сця провадження діяльності.       

Людвіг-Меркле-Штрассе 3, 89143 Блаубойрен, Німеччина.

------=_NextPart_01D22F77.4A59D2A0 Content-Location: file:///C:/681148A5/UA55650101_A0CE.files/themedata.thmx Content-Transfer-Encoding: base64 Content-Type: application/vnd.ms-officetheme UEsDBBQABgAIAAAAIQCCirwT+gAAABwCAAATAAAAW0NvbnRlbnRfVHlwZXNdLnhtbKyRy2rDMBBF 94X+g9C22HK6KKXYzqJJd30s0g8Y5LEtao+ENAnJ33fsuFC6CC10IxBizpl7Va6P46AOGJPzVOlV XmiFZH3jqKv0++4pu9cqMVADgyes9AmTXtfXV+XuFDApmaZU6Z45PBiTbI8jpNwHJHlpfRyB5Ro7 E8B+QIfmtijujPXESJzxxNB1+SoLRNegeoPILzCKx7Cg8Pv5DCSAmAtYq8czYVqi0hDC4CywRDAH an7oM9+2zmLj7X4UaT6DF9jNBDO/XGD1P+ov5wZb2A+stkfp4lx/xCH9LdtSay6Tc/7Uu5AuGC6X t7Rh5r+tPwEAAP//AwBQSwMEFAAGAAgAAAAhAKXWp+fAAAAANgEAAAsAAABfcmVscy8ucmVsc4SP z2rDMAyH74W9g9F9UdLDGCV2L6WQQy+jfQDhKH9oIhvbG+vbT8cGCrsIhKTv96k9/q6L+eGU5yAW mqoGw+JDP8to4XY9v3+CyYWkpyUIW3hwhqN727VfvFDRozzNMRulSLYwlRIPiNlPvFKuQmTRyRDS SkXbNGIkf6eRcV/XH5ieGeA2TNP1FlLXN2Cuj6jJ/7PDMMyeT8F/ryzlRQRuN5RMaeRioagv41O9 kKhlqtQe0LW4+db9AQAA//8DAFBLAwQUAAYACAAAACEAa3mWFoMAAACKAAAAHAAAAHRoZW1lL3Ro ZW1lL3RoZW1lTWFuYWdlci54bWwMzE0KwyAQQOF9oXeQ2TdjuyhFYrLLrrv2AEOcGkHHoNKf29fl 44M3zt8U1ZtLDVksnAcNimXNLoi38Hwspxuo2kgcxSxs4ccV5ul4GMm0jRPfSchzUX0j1ZCFrbXd INa1K9Uh7yzdXrkkaj2LR1fo0/cp4kXrKyYKAjj9AQAA//8DAFBLAwQUAAYACAAAACEAoLwYxrUG AACDGwAAFgAAAHRoZW1lL3RoZW1lL3RoZW1lMS54bWzsWc9uG0UYvyPxDqO9t7ETO42jOFXs2A20 aaPYLepxvB7vTjO7s5oZJ/WtSo9IIERBHKgEXDggIFKLuLTv4D5DoAiK1Ffgm5ldeyfekKSNoILm EHtnf9//P/PNeOXy3YihXSIk5XHdK18seYjEPu/TOKh7N7vtC0sekgrHfcx4TOreiEjv8uq776zg ZRWSiCCgj+UyrnuhUsny3Jz0YRnLizwhMbwbcBFhBY8imOsLvAd8IzY3XyotzkWYxh6KcQRsx9+M fxo/GR+gG4MB9Ym3mvFvMRASK6kXfCY6mjvJiL5+tj8+GD8dPx4fPLsH35/C58eGtr9T1hRyJJtM oF3M6h6I7vO9LrmrPMSwVPCi7pXMnze3ujKHl1Mipo6hzdG1zV9KlxL0d+aNTBH0JkLL7Urt0vqE vwEwNYtrtVrNVnnCzwCw74PlVpc8z0p7qdzIeOZA9uss72apWqq4+Bz/hRmda41Go1pLdbFMDch+ rczgl0qLlbV5B29AFl+dwVcaa83mooM3IItfnMG3L9UWKy7egEJG450ZtA5ou51yn0AGnG0UwpcA vlRK4VMUZMMk27SIAY/VaXMvwne4aAOBJmRY0RipUUIG2IdEb+KoJyjWAvEywbk3dsmXM0taNpK+ oImqe+8nGIpmyu/lk+9fPnmEDvcfH+7/fHj//uH+j5aRQ7WB4yBP9eLbT/58eA/98eirFw8+K8bL PP7XHz785emnxUAop6k6zz8/+O3xwfMvPvr9uwcF8DWBe3l4l0ZEoutkD23zCAwzXnE1Jz1xNopu iGmeYi0OJI6xllLAv6VCB319hFkaHUePBnE9eEtAOykCXhnecRTuhGKoaIHkq2HkADc5Zw0uCr1w VcvKubk7jINi4WKYx21jvFsku4ljJ76tYQJ9NUtLx/BmSBw1txiOFQ5ITBTS7/gOIQXW3abU8esm 9QWXfKDQbYoamBa6pEt7TjZNiTZoBHEZFdkM8XZ8s3kLNTgrsnqd7LpIqArMCpTvEua48QoeKhwV seziiOUdfg2rsEjJzkj4eVxLKoh0QBhHrT6RsojmhgB7c0G/iqGDFYZ9k40iFykU3SnieQ1znkeu 851miKOkCNuhcZjHvid3IEUx2uKqCL7J3QrRzxAHHB8b7luUOOE+uRvcpIGj0jRB9Juh0LGE1u10 4IjGf9eOGYV+bHPg/NoxNMDnXz4syKw3tRGvwZ5UVAkbR9rvcbijTbfJRZ+++T13HQ/jLQJpPrvx vG25b1uu959vucfV82kb7bS3QtvVc4Mdks3IHJ16Yh5QxjpqxMg1aYZmCftGvw2Lmo85UJLJiSoJ 4Wva5x1cILChQYKrD6gKOyFOYOAue5pJIFPWgUQJl3DwM8uFvDUehnZlj41VfaCw/UFitcn7dnlB L2fnhgkbs/sE5rCaCVrQDE4rbOFSyhTMfhVhZa3UqaWVjWqm9TnSJiZDTGdNg8WJN2EgQTDGgJcX 4UivRcNBBTPS1363e3EWFhOF8wyRDHGfpDHSds/GqGyClOWKuTmA3CmIkT4EnuC1nLSaZvsa0k4T pLy4yjHisui9TpSyDJ5GSdfxkXJkcb44WYz26l6tOl/1kI+TujeAMy58jRKIutQzIGYB3CX5Sti0 P7GYTZVPo1nLDHOLoAzXGNbvMwY7fSARUq1jGdrUMK/SFGCxlmT1n6+CW8/LAJvpr6DFwhIkw7+m BfjRDS0ZDIiv8sHOrWjf2ce0lfKhIqIT9vdQjw3FNobw61QFe/pUwlWF6Qj6Ae7ZtLfNK7c5p0WX v90yOLuOWRLitN3qEs0q2cJNHU90ME859cC2Qt2NcWc3xZT8OZmST+P/mSl6P4Gbg4W+joAPN78C I12vdY8LFXLoQklI/baAQcL0DsgWuKuF15BUcP9sPgXZ1Z+25iwPU9ZwAFTbNECCwn6kQkHIFrQl k30nMCune5dlyVJGJqNy6srEqt0ju4R1dQ9c1Hu7h0JIddNN0jZgcEfzz31OK6gX6CEnX29OD5ns vbYG/unJxxYzGOX2YTPQZP6fqFiwq1p6Q57tvXlD9IvpmFXJqgKE5baCWlr2r6jCGbda27FmLJ6v ZspBFGcthsXJQJTA/Q/S/2D/o8Jn9pcMvaF2+Tb0VgQ/RGhmkDaQ1Rfs4IF0g7SLPRic7KJNJs3K ujYdnbTXss36nCfdidwjztaanSbeZ3T2ZDhzxTm1eJ7OTj3s+NquHetqiOzREoWlQXawMYExv4Ll f6XivTsQ6HW47x8yJU0ywW9OAsPo2TF1AMVvJRrS1b8AAAD//wMAUEsDBBQABgAIAAAAIQAN0ZCf tgAAABsBAAAnAAAAdGhlbWUvdGhlbWUvX3JlbHMvdGhlbWVNYW5hZ2VyLnhtbC5yZWxzhI9NCsIw FIT3gncIb2/TuhCRJt2I0K3UA4TkNQ02PyRR7O0NriwILodhvplpu5edyRNjMt4xaKoaCDrplXGa wW247I5AUhZOidk7ZLBggo5vN+0VZ5FLKE0mJFIoLjGYcg4nSpOc0IpU+YCuOKOPVuQio6ZByLvQ SPd1faDxmwF8xSS9YhB71QAZllCa/7P9OBqJZy8fFl3+UUFz2YUFKKLGzOAjm6pMBMpburrE3wAA AP//AwBQSwECLQAUAAYACAAAACEAgoq8E/oAAAAcAgAAEwAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAW0NvbnRl bnRfVHlwZXNdLnhtbFBLAQItABQABgAIAAAAIQCl1qfnwAAAADYBAAALAAAAAAAAAAAAAAAAACsB AABfcmVscy8ucmVsc1BLAQItABQABgAIAAAAIQBreZYWgwAAAIoAAAAcAAAAAAAAAAAAAAAAABQC AAB0aGVtZS90aGVtZS90aGVtZU1hbmFnZXIueG1sUEsBAi0AFAAGAAgAAAAhAKC8GMa1BgAAgxsA ABYAAAAAAAAAAAAAAAAA0QIAAHRoZW1lL3RoZW1lL3RoZW1lMS54bWxQSwECLQAUAAYACAAAACEA DdGQn7YAAAAbAQAAJwAAAAAAAAAAAAAAAAC6CQAAdGhlbWUvdGhlbWUvX3JlbHMvdGhlbWVNYW5h Z2VyLnhtbC5yZWxzUEsFBgAAAAAFAAUAXQEAALUKAAAAAA== ------=_NextPart_01D22F77.4A59D2A0 Content-Location: file:///C:/681148A5/UA55650101_A0CE.files/colorschememapping.xml Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/xml ------=_NextPart_01D22F77.4A59D2A0 Content-Location: file:///C:/681148A5/UA55650101_A0CE.files/filelist.xml Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/xml; charset="utf-8" ------=_NextPart_01D22F77.4A59D2A0--
Наносят тонким слоем на пораженные участки или вокруг них (при ссадинах), равномерно распределяя по поверхности кожи легкими втирающими движениями, 2-4 раза в день.
Есть в наличии
Код товара: M02A X53
Производитель: РАТИОФАРМ
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

ул. Семена Палия, 68

700-20-57; 094-952-50-57

255.80 грн.
6 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

247.80 грн.
4 шт
AKS

ул. Пастера, 36

723-76-88

268.60 грн.
3 шт
AKS

ул. Королева, 33

35-97-72

268.60 грн.
3 шт
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

255.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А39)

700-20-69; 094-952-50-69

260.10 грн.
3 шт
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

255.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Небесной Сотни, 5

702-97-46; 094-955-27-46

268.60 грн.
3 шт
AKS

ул. Греческая, 45

788-10-63; 094-886-10-63

242 грн.
2 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 99

706-69-26

254.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Бочарова, 30

050 468 19 68

238.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Ген. Петрова, 46

050 468 19 84

255.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 12

770-14-05; 094-995-54-05

255.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Люстдорфская дор., 27

771-70-21

255.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Д. Ойстраха, 1

709-40-19; 094-917-40-19

255.80 грн.
2 шт
AKS

пр. Небесной Сотни, 10

747-32-36

260.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 32

701-05-26; 094-953-35-26

255.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

255.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Заболотного, 54/2

788-17-24; 094-886-17-24

255.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Маршала Малиновского, 55/1

050 468 19 56

255.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Канатная, 78

709-40-23

248.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Марсельская, 32/3

7701402;0949955402;0504681966

248.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, 65

709-40-21

255.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Люстдорфская, 123/1

749-21-12

255.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Днепр. дорога, 77/2

704-50-19; 094-932-70-19

255.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Пантелеймоновская, 70

49-67-41

260.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Польская, 14

770-92-25; 094-996-32-25

255.80 грн.
2 шт
AKS

п.Авангард, ул. В. Спрейса, 3

050-468-19-71

246.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Шклярука, 12Д

783-19-63

255.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Садовая, 2

703-38-24; 094-955-68-24

260.10 грн.
2 шт
AKS

г. Подольск, пр. Победы, 23 (АП№3)

04862-30067

268.60 грн.
2 шт
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 101

04862-21784

244.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Фонтанская дор., 19

050 468 19 83

255.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 118

750-50-46

255.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 98

771-14-03

255.80 грн.
2 шт
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

257.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Тополева, 26/1

784-23-29

268.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Старопортофранковская, 67/69

726-10-10

255.80 грн.
2 шт
Enter

ул. Среднефонтанская, 34-А, пом. 101

776-00-90

268.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Марсельская, 56

050-468-19-41

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Михайловская, 8/4

050 468 19 53

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Филатова, 53

050-486-19-67

254.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Малиновского, 1/1

771-70-25; 094-997-10-25

246.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Черняховского, 1А

795-30-92; 094-951-60-92

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Соборная пл., 2

722-04-04

268.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 33

703-68-49; 094-955-98-49

268.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 88

795-30-56; 094-951-60-56

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 78

770-14-03; 094-995-54-03

244.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 77/2

704-50-09; 094-932-70-19

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Нежинская, 65

701-12-09; 094-953-42-09

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 133

759-26-83; 094-921-56-83

261.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Новосельского, 65

770-14-08; 094-995-54-08

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Одесса-Главная, 35

784-85-70

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Павла Кравцова, 2

050 468 19 80

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 129

712-73-22

255.80 грн.
1 шт
Enter

ул. Пантелеймоновская, 70

717-33-49

258.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Левитана, 101

050-021-01-22

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 125/3

0504861948

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Педагогическая, 23-Б, оф.3

050 620 04 34

268.60 грн.
1 шт
AKS

ул.Пишоновская, 20/2

773-79-96

268.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А41)

700-20-69; 094-952-50-69

247.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Костанди, 162/2 пом 3

704-50-26, 094-932-70-26

255.80 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Ново-Билярская, 22/1Б

(04842) 2-39-08

255.80 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 159

703-35-82; 094-955-65-82

247.80 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (центр)

795-30-67; 094-951-60-67

242 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (угол)

798-28-10; 094-948-58-10

242 грн.
1 шт
AKS

жм. Радужный, 19/1

700-02-84

254.10 грн.
1 шт
AKS

жм. Радужний д. 16/1, помещение 12Н

050-468-19-40

244.80 грн.
1 шт
AKS

Ген. Бочарова, 62

772-23-06

255.80 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 19Е

(04842) 3-12-02

255.80 грн.
1 шт
AKS

с.Коблево, ул.Одесская, 2/4

050 468 19 49

255.80 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 13/5

(04842) 2-32-58

255.80 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Григорьевского десанта, 30/16Е

(04842) 2-32-80

255.80 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Спортивная, 14Д

(04868) 6-01-48

244.80 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Мира, 31Д

(04868) 4-03-45

248.90 грн.
1 шт
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 117/1

04862-26255

255.80 грн.
1 шт
AKS

г. Измаил, ул. Шевченко, д. 8

050-468-19-57

255.80 грн.
1 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул.Победы, 24

(04849) 6-00-15

256.90 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 98

050-468-19-47

254.10 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 73

788-23-67; 094-886-23-67

268.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Ильфа и Петрова, 10/1

050 468 19 59

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Екатерининская, 48

722-94-08

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 32А

797-27-59; 050 468 19 73

244.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 19А

772-23-02; 094-997-63-02

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Балковская, 30Б

709-40-27; 094-917-40-27

244.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 11Г

050 468 19 60

255.80 грн.
1 шт
Enter

ул. Ген. Бочарова, д. 62, секц. 5, пом.6

050-468-19-70

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Заболотного, 39А

700-24-46; 068-737-69-87

244.80 грн.
1 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул. Свято-Георгиевская, 4 (ЦРБ)

0484929028 0963347554

231.40 грн.
1 шт
Enter

ул. Королёва 114

050 468 19 72

255.80 грн.
1 шт
Enter

ул. Гагаринское плато, д. 5-Б

050-468-19-61

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

242 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 1

050-554-0015

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 6

725-05-33

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Космонавтов, 33

770-10-46; 094-995-50-46

255.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Филатова, 86

759-49-76; 094-921-69-76

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Неждановой, 32

050-468-19-45

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

Одесская обл., Лиманский р-н, с. Фонтанка, ул.Греческая, 2, пом 2/5

050 468 19 50

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пгт. Овидиополь, ул. Тараса Шевченко, д. 422

(048)788-62-98

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пр-т Свободы, 88 (Черноморка)

770-15-41

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Святослава Рихтера, 132/1

716-70-21

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

г. Б.-Днестр., ул. Свято-Георгиевская, 4

(04849) 9-82-70

0 шт
Сообщить о наличии
Долобене 100г гель РАТИОФАРМ M02A X53 Наносят тонким слоем на пораженные участки или вокруг них (при ссадинах), равномерно распределяя по поверхности кожи легкими втирающими движениями, 2-4 раза в день. 231.4
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню