Долгит 20г крем

Долгит  20г крем
Долгит  20г крем
MIME-Version: 1.0 Content-Type: multipart/related; boundary="----=_NextPart_01D182D3.0D9E3F00" Данный документ является веб-страницей в одном файле, также называемой файлом веб-архива. Если вы видите это сообщение, значит данный обозреватель или редактор не поддерживает файлы веб-архива. Загрузите обозреватель, поддерживающий веб-архивы, например Microsoft Internet Explorer. ------=_NextPart_01D182D3.0D9E3F00 Content-Location: file:///C:/680B6893/UA41170101_58C3.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="windows-1251" ІНСТРУКЦІЯ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ДОЛГІТ® КРЕМ

(= DOLGIT® = CREAM)

 

 

 Склад: <= /span>

діюча речовина: ібупрофен;

1 г крему містить ібупрофену 50 мг;

допоміжні речовини: тригліцериди середнь= ого ланцюга, гліцерол моностеарат, поліоксіетилен-30-стеарат,  поліоксіетилен-100-стеарат, пропіленглі= коль, натрію метил-4-гідроксибензоат         (Е = 219), ксантанова камедь (Е 415),  олія лавандова, олія неролова, вода очищена.

 =

Лікарська форма. Крем.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідний, м’який крем від білого до кремового кольору з лавандово-цитрусовим запахом.

 

Фармакотерапевтич= на група. = Засоби для місцевого застосування при суглобовому та м’язовому  болю. Код АТХ M02A A13.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.<= /span>

Долгіт® крем є нестероїдним протизапальним і знеболювальним засобом для місцевого застосув= ання при суглобовому та м’язовому болю. Ібупрофен – діюча речовина препарату Дол= гіт® крем – чинить виражену протизапальну, анальгетичну та помірну жарознижувальну дію, зменшує набряк, який виникає при запаленні, спричиненому травмами чи ревматичними захворюваннями, покращує рухливість суглобів. Фармакологічна активність препарату зумовлена його здатністю пригнічувати синтез простагландинів.

При зовнішньому застосуванні ібупрофен швидко всмоктується через шкіру і проникає у вогнище запалення. <= /span>Проникнення до місця дії може варіюватися залежно = від ступеня та виду ураження, а також  = від ділянки застосування та місця дії.

У суглобових тканинах терапевтич= ні концентрації тримаються протягом кількох годин, у той час як у сироватці кр= ові діюча речовина становить лише незначну кількість, тому системна дія практич= но відсутня.

Фармакокінетика.<= /span>

Біологічна трансформація ібупрофену відбувається у печінці. Фармакологі= чно неактивні метаболіти видаляються нирками (90 %), а також із жовчю. Ібупрофен зв’язується на 99 % з білками плазми крові. Період напіввиведення становить 1,8-3,5 години.

 

Клінічні характер= истики.

Показання.

Для місцевого  лікування при дегенеративних захворюваннях суглобів з больовим синдромом (артрози), запальних ревматичних захворюва= ннях суглобів і хребта, набряку або запаленні м’яких тканин біля суглобів (напри= клад, при бурситі, тендиніті, тендовагініті, ураженні зв’язок і суглобової капсул= и), скутості рухів у ділянці плеча, болю у попереку, люмбаго, міалгії, при спортивних та інших травмах, таких як забій, перенапруження м’язів,  розтягнення зв’язок та сухожилля.

 

Протипоказання.

Долгіт® крем протипоказаний:<= /p>

– при підвищеній індивідуальній чутливості до активної речовини ібупроф= ену, консерванту                  натрію= метил-4-гідроксибензоату, пропіленгліколю, до будь-якого з компонентів препарату або до інших анальгетиків та протиревматичних засобів;=

 при застосуванні на відкриті= рани, при запальних  та інфекційних захворюваннях  шкіри, таких як екзе= ма, а також на слизові оболонки;

– в останньому триместрі вагітності.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При зовнішньому застосуванні препарату згідно з рекомендаціями взаємодії з іншими лікарськими засобами не спостерігалося.

Необхідно повідомити лікаря про одночасне лікування іншими лікарськими засобами, якщо таке відбувається, або про нещодавно проведену терапію.

 =

Особливості засто= сування.

У пацієнтів з астмою, сінною гарячкою, набряком слизової оболонки носа = (ринополіпи),  хронічними обструктивними захворюваннями дихальних шляхів або хронічними  інфекціями дихальних шляхів (особливо з симптомами сінної гарячки) та у пацієнтів із гіперчутливістю до анальгетикі= в та протиревматичних препаратів різного типу більший ризик розвитку астматичних нападів (непереносимість анальгетиків/анальгетична астма), місцевих набрякі= в шкіри і слизових оболонок (набряк Квінке) або кропив’янки.

Застосування препарату таким пацієнтам необхідно проводити за особливих умов та під безпосереднім  контролем лікаря. Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам із гіперчутливі= стю (алергією) на інші речовини, що спричиняють подразнення шкіри, свербіж, кропив’янку.

У разі появі висипу на шкірі слід негайно припинити застосування крему.=

Не допускається потрапляння препарату в очі.

Необхі= дно звернути увагу на те, щоб діти не торкалися  ділянок шкіри, на які було нанесено препарат. П= ісля кожного застосування препарату необхідно ретельно вимити руки, якщо вони не= є обєктом лікування.

Якщо дискомфорт при лікуванні триває довше 3 днів, слід проконсультуват= ися з лікарем.

Через можливе виникнення надмірної світлочутливості пацієнтам слід уник= ати інтенсивного впливу сонячного світла/УФ-променів при застосуванні препарату= .

Пропіленгліколь може викликати подразнення шкіри.

 

Застосування у пе= ріод вагітності або годування груддю.

Немає достатніх  даних щодо оцінки безпеки застосування ібупрофену у період вагітності.

Застосування препарату у І-ІІ триместрах вагітності можливе тільки після ретельного вивчення співвідношен= ня користі/ризику.  =

У зв’язку з пригніченням родової діяльності є ризик пролонгації вагітності та затримки пологів, виникнення серцево-судинних проблем (передчасне закриття артеріальної протоки, легенева гіпертонія) та ниркової  токсичності (олігурія, олігоамніон) у плода, збільшення вірогідності прояви кровотечі у матері та дитини, підвищення ризику набряків у матері.  

Тільки незначна кількість активн= их похідних ібупрофену і продуктів його розпаду проникає у грудне молоко. На д= аний момент даних про негативний вплив на новонародженого немає, тому у разі короткочасного лікування немає необхідності переривати годування груддю. Пр= оте добову дозу 4-10 см с= мужки крему при триразовому застосуванні не можна перевищувати, а у разі тривалого лікування необхідно перервати годування груддю.

 =

Здатність впливат= и на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Даних щодо впливу ібупрофену у формі крему на здатність керувати автомобілем та працювати з потенційно небезпечними механізмами немає.

Спосіб застосуван= ня та дози.

Тільки для зовнішнього застосування. Препарат застосовувати 3-4 рази на добу. Залежно від величини ураженої ділянки крем наносити тонким шаром на шкіру у ділянці запалення/болю смужками довжиною 4-10 см, що відповідає 2-5 г крему (100-250 мг ібупрофену) з подальшим легким втиранням. Максимальна добова доза становить 20 г крему (що відповідає 1 г  ібупрофену).

При великих гематомах та набряках на початку лікування можна застосовувати крем під оклюзійну пов’язку.

Тривалість лікування визначає лікар. У більшості випадків термін лікування препаратом становить 2-3 тижні. Д= аних про терапевтичну користь від застосування препарату протягом більш тривалого часу немає. Проникнення активного компонента може бути підсилено за допомогою іо= нофорезу (спеціальна форма електротерапії). У такому випадку препарат наносити під к= атод (негативний електрод), інтенсивність струму  0,1-0,5 m= А на 5 см2 поверхні електрода, тривалість процедури – до 10 хвилин.

 =

Діти.<= /span>

Не застосовувати дітям віком  д= о 14 років.

 =

Передозування.

При нанесенні більшої кількості крему, ніж рекомендовано, необхідно видалити залишки крему  та промити шкіру  водою. При застосуванні дуже великої кількості або при випадковому внутрішньому прийомі крему необхідно повідоми= ти лікаря. Специфічний антидот невідомий.

 

Побічні реакції.<= o:p>

Класифікація побічних реакцій за частотою виникнення: дуже часто (≥ 1/10), часто                               (≥ 1/= 100, < 1/10), нечасто (≥ 1/1000, < 1/100), поодинокі (≥ 1/1000= 0, < 1/1000), рідкісні             =       (< 1/10000), частота невідома.

Часто спостерігаються такі місце= ві побічні реакції, як почервоніння шкіри, свербіж, відчуття печіння, екзантема, у т. = ч.  з утворенням пустул та пухирців; нечасто= – реакції гіперчутливості та/або місцеві алергічні реакції (контактні дермати= ти); у рідкісних випадках можуть виникнути бронхоспастичні реакції.

При застосуванні препарату Долгі= т® крем на великі ділянкі шкіри і протягом тривалого часу не можуть бути виклю= чені побічні реакції, які впливають на певні органи або організм у цілому  та можливі при системному застосуванні лікарських засобів, що містять ібупрофен.

Натрію метил-4-гідроксибензоат м= оже спричинити реакції гіперчутливості (можливо уповільнені).=

 

Термін придатност= і. 3 роки.

 =

Умови зберігання.= Зберігати в оригінальній упаковці  при температурі не вище 2= 5 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 =

Упаковка. = По 20 г або 50 г, або 100 г у тубі; по 1 ту= бі у картонній коробці.

 =

Категорія відпуск= у. Без рецепта.=

 =

Виробник.

Долоргіт ГмбХ і Ко. КГ/Dolorgiet GmbH & Co. KG.

 =

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Отто фон Геріке штр. 1, 53757 Санкт Аугустін, Німеччина/

Otto-von= -Guericke-Str. 1, 53757 Sankt Augustin,  Germany. =

------=_NextPart_01D182D3.0D9E3F00 Content-Location: file:///C:/680B6893/UA41170101_58C3.files/header.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="windows-1251"

3

 

------=_NextPart_01D182D3.0D9E3F00 Content-Location: file:///C:/680B6893/UA41170101_58C3.files/filelist.xml Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/xml; charset="utf-8" ------=_NextPart_01D182D3.0D9E3F00--
Только для наружного применения. Препарат применять 3-4 раза в сутки. В зависимости от величины пораженного участка крем наносить тонким слоем на кожу в области воспаления / боли полосками длиной 4-10 см, что соответствует 2-5 г крема (100-250 мг ибупрофена).
Есть в наличии
Код товара: M02A A13
Производитель: НАТУРВАРЕН
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

ул. Небесной Сотни, 5

702-97-46; 094-955-27-46

56.10 грн.
5 шт
AKS

ул. Екатерининская, 48

722-94-08

56.90 грн.
4 шт
AKS

ул. Бочарова, 1

050-554-0015

56.10 грн.
4 шт
AKS

ул. Королева, 65

709-40-21

57.20 грн.
4 шт
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

58.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Заболотного, 54/2

788-17-24; 094-886-17-24

59.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Канатная, 78

709-40-23

54.60 грн.
3 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А41)

700-20-69; 094-952-50-69

56.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 99

706-69-26

56.50 грн.
2 шт
AKS

пр. Небесной Сотни, 10

747-32-36

56.10 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

56.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 11Г

050 468 19 60

59.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 32

701-05-26; 094-953-35-26

57.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Пастера, 36

723-76-88

59.70 грн.
2 шт
Enter

ул. Королёва 114

050 468 19 72

58 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

54.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Люстдорфская дор., 27

771-70-21

58 грн.
2 шт
AKS

ул. Ген. Петрова, 46

050 468 19 84

58 грн.
2 шт
AKS

ул. Педагогическая, 23-Б, оф.3

050 620 04 34

55.50 грн.
1 шт
AKS

ул. Королева, 33

35-97-72

58.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А39)

700-20-69; 094-952-50-69

57.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Космонавтов, 33

770-10-46; 094-995-50-46

59.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Польская, 14

770-92-25; 094-996-32-25

57.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Садовая, 2

703-38-24; 094-955-68-24

55.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Одесса-Главная, 35

784-85-70

58.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Марсельская, 32/3

7701402;0949955402;0504681966

54.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 129

712-73-22

55.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 132/1

716-70-21

57.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

57.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Ильфа и Петрова, 10/1

050 468 19 59

57.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 33

703-68-49; 094-955-98-49

58.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 88

795-30-56; 094-951-60-56

57.20 грн.
1 шт
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 117/1

04862-26255

58 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Спортивная, 14Д

(04868) 6-01-48

59.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Филатова, 53

050-486-19-67

52.60 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 13/5

(04842) 2-32-58

55.50 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 19Е

(04842) 3-12-02

55.70 грн.
1 шт
Enter

ул. Ген. Бочарова, д. 62, секц. 5, пом.6

050-468-19-70

58 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 98

771-14-03

59.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

59.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 133

759-26-83; 094-921-56-83

56.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 68

700-20-57; 094-952-50-57

57.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 6

725-05-33

56 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 30

050 468 19 68

55 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

56.80 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 73

788-23-67; 094-886-23-67

59.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Филатова, 86

759-49-76; 094-921-69-76

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Шклярука, 12Д

783-19-63

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Черняховского, 1А

795-30-92; 094-951-60-92

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Нежинская, 65

701-12-09; 094-953-42-09

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 118

750-50-46

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 78

770-14-03; 094-995-54-03

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

ул. Пантелеймоновская, 70

717-33-49

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Пантелеймоновская, 70

49-67-41

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Святослава Рихтера, 125/3

0504861948

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Тополева, 26/1

784-23-29

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Соборная пл., 2

722-04-04

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Старопортофранковская, 67/69

726-10-10

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Б.-Днестр., ул. Свято-Георгиевская, 4 (ЦРБ)

0484929028 0963347554

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Михайловская, 8/4

050 468 19 53

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

ул. Гагаринское плато, д. 5-Б

050-468-19-61

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Измаил, ул. Шевченко, д. 8

050-468-19-57

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 101

04862-21784

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Черноморск, ул. Мира, 31Д

(04868) 4-03-45

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Южный, ул. Григорьевского десанта, 30/16Е

(04842) 2-32-80

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Южный, ул. Ново-Билярская, 22/1Б

(04842) 2-39-08

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

Ген. Бочарова, 62

772-23-06

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

жм. Радужний д. 16/1, помещение 12Н

050-468-19-40

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

жм. Радужный, 19/1

700-02-84

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пр. Добровольского, 109 (центр)

795-30-67; 094-951-60-67

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пр. Добровольского, 159

703-35-82; 094-955-65-82

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Глушко, 12

770-14-05; 094-995-54-05

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Малиновского, 1/1

771-70-25; 094-997-10-25

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Глушко, 19А

772-23-02; 094-997-63-02

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Глушко, 32А

797-27-59; 050 468 19 73

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Греческая, 45

788-10-63; 094-886-10-63

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Днепр. дорога, 77/2

704-50-19; 094-932-70-19

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Заболотного, 39А

700-24-46; 068-737-69-87

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А40)

700-20-69; 094-952-50-69

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Б.-Днестр., ул.Победы, 24

(04849) 6-00-15

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Костанди, 162/2 пом 3

704-50-26, 094-932-70-26

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Люстдорфская, 123/1

749-21-12

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул.Пишоновская, 20/2

773-79-96

0 шт
Сообщить о наличии
Долгит 20г крем НАТУРВАРЕН M02A A13 Только для наружного применения. Препарат применять 3-4 раза в сутки. В зависимости от величины пораженного участка крем наносить тонким слоем на кожу в области воспаления / боли полосками длиной 4-... 52.6
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню