Долгит 20г гель

MIME-Version: 1.0 Content-Type: multipart/related; boundary="----=_NextPart_01D1ECBE.8EE9E690" Данный документ является веб-страницей в одном файле, также называемой файлом веб-архива. Если вы видите это сообщение, значит, данный обозреватель или редактор не поддерживает файлы веб-архива. Загрузите обозреватель, поддерживающий веб-архивы, например Windows® Internet Explorer®. ------=_NextPart_01D1ECBE.8EE9E690 Content-Location: file:///C:/680968D6/UA41170201_18E6.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="windows-1251"

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДОЛГІТ® ГЕЛЬ

(DOLGIT® GEL)

 Склад: =

діюча речовина: ібупрофен;

1 г гелю містить ібупрофену 50 мг;

допоміжні речовини: 2-пропанол, солкетал, полоксамер, тригліцериди середнього ланцюга,     олія= лавандова, олія неролова, <= span style=3D'font-size:11.5pt;font-family:"Times New Roman","serif";mso-ansi-la= nguage: RU;mso-fareast-language:UK'>вода очищена.

 

Лікарська форма. Гель.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний, однорідний гель з характерним запахом.

 =

Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевого застосування при суглобово= му та м’язовому болю. Код АТХ M02A A13.<= /span>

 

Фармакологіч= ні властивості.

Фармакодинаміка.

Долгіт® гель – препарат для місцевого застосування при суглобовому та м’язовому болю ревматичного та неревматично= го походження. Чинить виражену протизапальну, анальгетичну та помірну жарозниж= увальну дію, зменшує набряк, який виникає при запаленні, спричиненому травмами чи ревматичними захворюваннями, покращує рухливість суглобів. Фармакологічна активність препарату зумовлена його здатністю пригнічувати синтез простагландинів.

При зовнішньому застосуванні ібупрофен швидко всмоктується через шкіру і проникає у вогнище запалення. П= роникнення до місця дії може варіюватися залежно від ступеня та виду ураження, а також  від ділянки застосування та = місця дії.

У суглобових тканинах терапевтичні концентрації тримаються протягом кількох годин, у той час як у сироватці крові діюча речовина становить лише незначну кількість, тому сист= емна дія практично відсутня.

Фармакокінетика.

Біологічна трансформація ібупрофену відбувається у печінці. Фармакологічно неактивні метаболіти видаляються нирками (90 %), а також з жовчю.  Ібупрофен зв’язується на 99 % з білками = плазми крові. Період напіввиведення становить 1,8-3,5 години.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

спортивних та інших тра= вмах, таких як перенапруження м’язів,  розтягнення зв’язок, сухожилля або забій, = при дегенеративних захворюваннях суглобів з больовим синдромом (артрози), запальних ревматичних захворюваннях суглобів і хребта, набряку або запаленні м’яких тканин біля суглобів (наприклад, при бурситі, тендиніт= і, тендовагініті, ураженні зв’язок і суглобової капсули), скутості рухів у діл= янці плеча, болю у попереку, люмбаго, міалгії.

Протипоказання.

Долгіт® гель протипоказаний:

– при підвищеній індивідуальній чутливості до активної речовини ібупроф= ену, до будь-якого з компонентів препарату або до інших анальгетиків та протиревматичних засобів (нестероїдні протизапальні лікарські засоби);=

  при застосуванні на відкриті= рани, при запальних  та інфекційних захворюваннях  шкіри, таких як екзе= ма, а також на слизові оболонки;

 при застосуванні під оклюзій= ну пов’язку;

 в останньому триместрі вагіт= ності.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При зовнішньому застосуванні препарату згідно з рекомендаціями взаємодії з іншими лікарськими засобами не спостерігалося.

Необхідно повідомити лікаря про одночасне лікування іншими лікарськими засобами, якщо таке відбувається, або про нещодавно проведену терапію.

 

Особливості застосування.

У пацієнтів з  астмою, сінною гарячкою,  хронічними обструктивними захворюваннями дихальних шляхів,   набряками слизо= вої оболонки носа (так звані ринополіпи) та у пацієнтів з гіперчутливістю до ан= альгетиків та протиревматичних препаратів різного типу більший ризик розвитку астматич= них нападів (так звані непереносимість анальгетиків/анальгетична астма), місцев= их набряків шкіри та слизових оболонок (набряк Квінке) або кропив’янки. Застосування препарату таким пацієнтам необхідно проводити під контролем лікаря.

Слід з обережністю засто= совувати препарат пацієнтам з гіперчутливістю (алергією) на інші речовини, що спричиняють подразнення шкіри, свербіж, кропив’янку.

У разі появи  висипу на шкірі слід негайно припинити застосування гелю.

Не допускається потрапля= ння препарату в очі.

  ділянок шкіри, на які було нанесено препарат. Після кожного застосування препарату необхідно ретельно вимити руки, якщо вони не= є обєктом лікування.

Якщо дискомфорт при лікуванні триває довше 3 дні= в, слід проконсультуватися з лікарем.

Через можливе виникнення надмірної світлочутливості пацієнтам слід уникати інтенсивного впливу сонячного світла/УФ-променів при застосуванні препарату. =

Застосування у період вагітності або годування гру= ддю.

Немає достатніх  даних щодо оцінки безпеки застосування ібупрофену у період вагітності.

Застосування препарату у= І-ІІ триместрах вагітності можливе тільки після ретельного вивчення співвідношен= ня користі/ризику.  

У зв’язку з пригніченням родової діяльності є ризик пролонгації вагітності та затримки пологів, вини= кнення серцево-судинних проблем (передчасне закриття артеріальної протоки, легенева гіпертонія) та ниркової  токсичност= і (олігурія, олігоамніон) у плода, збільшення вірогідності прояви кровотечі у матері та дитини, підвищення ризику набряків у матері.   

Тільки незначна кількість активних похідних ібупрофену і продуктів його розпаду проникає у грудне мол= око. На даний момент даних про негативний вплив на новонародженого немає, тому у разі короткочасного лікування немає необхідності переривати годування грудд= ю. Проте добову дозу 4-10 cм смужки гелю при триразовому застосуванні не можна перевищувати, а у разі тривалого лікування необхідно перервати годування груддю.

 

Здатність впливати на швидкість реакції= при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Лікарський засіб не впливає на здатність керувати автотранспо= ртом та працювати з потенційно небезпечними механізмами.

 

 

 

Спосіб застосування та дози.<= /span>

Тільки для зовнішнього застосування. Препарат застосовувати 3-4 рази на добу.

Залеж= но від величини ураженої ділянки гель= наносити тонким шаром на шкіру у ділянці запалення/болю смужками довжиною 4-10 см (що відповідає 2-5 г гелю, або 100-250 мг ібупрофену) з подальшим легким втиранням до повного всмоктування. Максимальна добова доза становить 20 г гелю (що відповідає 1 г ібупрофену). =

Трива= лість лікування визначає лікар. У більшості випадків термін лікування препаратом становить 1-2 тижні. Якщо через два тижні покращення стану не спостерігається, слід звернутися до лікаря.

Не застосовувати під оклюзійну пов’язку.

Проникнення активного компонента може бути підсилено за допомогою іонофорезу (спеціальна форма електротерапії). У такому випадку препарат наносити під катод (негативний е= лектрод), інтенсивність струму  0,1-0,5 А на 5 см2 поверхні електрода, тривалість процедури – до 10 хвилин.

 

Діти.

Не застосовувати дітям в= іком до 14 років.

 

Передозування.<= span lang=3DUK style=3D'font-size:11.5pt;font-family:"Times New Roman","serif"; mso-fareast-language:UK'>

При нанесенні більшої кількості гелю, ніж рекомендовано, необхідно видалити залишки гелю  та промити шкіру  водою. При застосуванні дуже великої кількості або при випадковому внутрішньому прийомі гелю необхідно повідомити лікаря. Специфічний антидот невідомий.

 

Побічні реакції.

Класифікація побічних ре= акцій за частотою виникнення: дуже часто (≥ 1/10),                               часто (≥ 1/100, < 1/10= ), нечасто (≥ 1/1000, < 1/100), поодинокі (≥ 1/10000, < 1/10= 00),                     рідкісні (< 1/100= 00), частота невідома.

Часто спостерігаються та= кі місцеві побічні реакції,  як почерв= оніння шкіри, свербіж, відчуття печіння, екзантема, у т. ч. з утворенням пустул та пухирців; нечасто – такі реакції гіперчутливості, як місцеві алергічні реак= ції (контактні дерматити); у рідкісних випадках можуть виникнути бронхоспастичні реакції.

При застосуванні препара= ту Долгіт® гель на великі ділянки шкіри та протягом тривалого часу не можуть бути виключені побічні реакції, які впливають на певні органи або організм у ціл= ому та  можливі при системному застосув= анні лікарських засобів, що містять ібупрофен.

 =

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати  в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.<= /span>

Упаковка. По 20= г або 50 г, або 100 г у тубі; по 1 тубі в картонній коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.=

 

Виробник.

Долоргіт ГмбХ і Ко. КГ/<= /span>GmbH & Co. KG.

 =

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадж= ення його діяльності.

Отто фон Геріке штр. 1, 53757 Санкт Аугустін, Німеччина/

Otto-von-сke-Str. 1, 53757 = SanktAugustin, Germany.

------=_NextPart_01D1ECBE.8EE9E690 Content-Location: file:///C:/680968D6/UA41170201_18E6.files/themedata.thmx Content-Transfer-Encoding: base64 Content-Type: application/vnd.ms-officetheme UEsDBBQABgAIAAAAIQCCirwT+gAAABwCAAATAAAAW0NvbnRlbnRfVHlwZXNdLnhtbKyRy2rDMBBF 94X+g9C22HK6KKXYzqJJd30s0g8Y5LEtao+ENAnJ33fsuFC6CC10IxBizpl7Va6P46AOGJPzVOlV XmiFZH3jqKv0++4pu9cqMVADgyes9AmTXtfXV+XuFDApmaZU6Z45PBiTbI8jpNwHJHlpfRyB5Ro7 E8B+QIfmtijujPXESJzxxNB1+SoLRNegeoPILzCKx7Cg8Pv5DCSAmAtYq8czYVqi0hDC4CywRDAH an7oM9+2zmLj7X4UaT6DF9jNBDO/XGD1P+ov5wZb2A+stkfp4lx/xCH9LdtSay6Tc/7Uu5AuGC6X t7Rh5r+tPwEAAP//AwBQSwMEFAAGAAgAAAAhAKXWp+fAAAAANgEAAAsAAABfcmVscy8ucmVsc4SP z2rDMAyH74W9g9F9UdLDGCV2L6WQQy+jfQDhKH9oIhvbG+vbT8cGCrsIhKTv96k9/q6L+eGU5yAW mqoGw+JDP8to4XY9v3+CyYWkpyUIW3hwhqN727VfvFDRozzNMRulSLYwlRIPiNlPvFKuQmTRyRDS SkXbNGIkf6eRcV/XH5ieGeA2TNP1FlLXN2Cuj6jJ/7PDMMyeT8F/ryzlRQRuN5RMaeRioagv41O9 kKhlqtQe0LW4+db9AQAA//8DAFBLAwQUAAYACAAAACEAa3mWFoMAAACKAAAAHAAAAHRoZW1lL3Ro ZW1lL3RoZW1lTWFuYWdlci54bWwMzE0KwyAQQOF9oXeQ2TdjuyhFYrLLrrv2AEOcGkHHoNKf29fl 44M3zt8U1ZtLDVksnAcNimXNLoi38Hwspxuo2kgcxSxs4ccV5ul4GMm0jRPfSchzUX0j1ZCFrbXd INa1K9Uh7yzdXrkkaj2LR1fo0/cp4kXrKyYKAjj9AQAA//8DAFBLAwQUAAYACAAAACEAoLwYxrUG AACDGwAAFgAAAHRoZW1lL3RoZW1lL3RoZW1lMS54bWzsWc9uG0UYvyPxDqO9t7ETO42jOFXs2A20 aaPYLepxvB7vTjO7s5oZJ/WtSo9IIERBHKgEXDggIFKLuLTv4D5DoAiK1Ffgm5ldeyfekKSNoILm EHtnf9//P/PNeOXy3YihXSIk5XHdK18seYjEPu/TOKh7N7vtC0sekgrHfcx4TOreiEjv8uq776zg ZRWSiCCgj+UyrnuhUsny3Jz0YRnLizwhMbwbcBFhBY8imOsLvAd8IzY3XyotzkWYxh6KcQRsx9+M fxo/GR+gG4MB9Ym3mvFvMRASK6kXfCY6mjvJiL5+tj8+GD8dPx4fPLsH35/C58eGtr9T1hRyJJtM oF3M6h6I7vO9LrmrPMSwVPCi7pXMnze3ujKHl1Mipo6hzdG1zV9KlxL0d+aNTBH0JkLL7Urt0vqE vwEwNYtrtVrNVnnCzwCw74PlVpc8z0p7qdzIeOZA9uss72apWqq4+Bz/hRmda41Go1pLdbFMDch+ rczgl0qLlbV5B29AFl+dwVcaa83mooM3IItfnMG3L9UWKy7egEJG450ZtA5ou51yn0AGnG0UwpcA vlRK4VMUZMMk27SIAY/VaXMvwne4aAOBJmRY0RipUUIG2IdEb+KoJyjWAvEywbk3dsmXM0taNpK+ oImqe+8nGIpmyu/lk+9fPnmEDvcfH+7/fHj//uH+j5aRQ7WB4yBP9eLbT/58eA/98eirFw8+K8bL PP7XHz785emnxUAop6k6zz8/+O3xwfMvPvr9uwcF8DWBe3l4l0ZEoutkD23zCAwzXnE1Jz1xNopu iGmeYi0OJI6xllLAv6VCB319hFkaHUePBnE9eEtAOykCXhnecRTuhGKoaIHkq2HkADc5Zw0uCr1w VcvKubk7jINi4WKYx21jvFsku4ljJ76tYQJ9NUtLx/BmSBw1txiOFQ5ITBTS7/gOIQXW3abU8esm 9QWXfKDQbYoamBa6pEt7TjZNiTZoBHEZFdkM8XZ8s3kLNTgrsnqd7LpIqArMCpTvEua48QoeKhwV seziiOUdfg2rsEjJzkj4eVxLKoh0QBhHrT6RsojmhgB7c0G/iqGDFYZ9k40iFykU3SnieQ1znkeu 851miKOkCNuhcZjHvid3IEUx2uKqCL7J3QrRzxAHHB8b7luUOOE+uRvcpIGj0jRB9Juh0LGE1u10 4IjGf9eOGYV+bHPg/NoxNMDnXz4syKw3tRGvwZ5UVAkbR9rvcbijTbfJRZ+++T13HQ/jLQJpPrvx vG25b1uu959vucfV82kb7bS3QtvVc4Mdks3IHJ16Yh5QxjpqxMg1aYZmCftGvw2Lmo85UJLJiSoJ 4Wva5x1cILChQYKrD6gKOyFOYOAue5pJIFPWgUQJl3DwM8uFvDUehnZlj41VfaCw/UFitcn7dnlB L2fnhgkbs/sE5rCaCVrQDE4rbOFSyhTMfhVhZa3UqaWVjWqm9TnSJiZDTGdNg8WJN2EgQTDGgJcX 4UivRcNBBTPS1363e3EWFhOF8wyRDHGfpDHSds/GqGyClOWKuTmA3CmIkT4EnuC1nLSaZvsa0k4T pLy4yjHisui9TpSyDJ5GSdfxkXJkcb44WYz26l6tOl/1kI+TujeAMy58jRKIutQzIGYB3CX5Sti0 P7GYTZVPo1nLDHOLoAzXGNbvMwY7fSARUq1jGdrUMK/SFGCxlmT1n6+CW8/LAJvpr6DFwhIkw7+m BfjRDS0ZDIiv8sHOrWjf2ce0lfKhIqIT9vdQjw3FNobw61QFe/pUwlWF6Qj6Ae7ZtLfNK7c5p0WX v90yOLuOWRLitN3qEs0q2cJNHU90ME859cC2Qt2NcWc3xZT8OZmST+P/mSl6P4Gbg4W+joAPN78C I12vdY8LFXLoQklI/baAQcL0DsgWuKuF15BUcP9sPgXZ1Z+25iwPU9ZwAFTbNECCwn6kQkHIFrQl k30nMCune5dlyVJGJqNy6srEqt0ju4R1dQ9c1Hu7h0JIddNN0jZgcEfzz31OK6gX6CEnX29OD5ns vbYG/unJxxYzGOX2YTPQZP6fqFiwq1p6Q57tvXlD9IvpmFXJqgKE5baCWlr2r6jCGbda27FmLJ6v ZspBFGcthsXJQJTA/Q/S/2D/o8Jn9pcMvaF2+Tb0VgQ/RGhmkDaQ1Rfs4IF0g7SLPRic7KJNJs3K ujYdnbTXss36nCfdidwjztaanSbeZ3T2ZDhzxTm1eJ7OTj3s+NquHetqiOzREoWlQXawMYExv4Ll f6XivTsQ6HW47x8yJU0ywW9OAsPo2TF1AMVvJRrS1b8AAAD//wMAUEsDBBQABgAIAAAAIQAN0ZCf tgAAABsBAAAnAAAAdGhlbWUvdGhlbWUvX3JlbHMvdGhlbWVNYW5hZ2VyLnhtbC5yZWxzhI9NCsIw FIT3gncIb2/TuhCRJt2I0K3UA4TkNQ02PyRR7O0NriwILodhvplpu5edyRNjMt4xaKoaCDrplXGa wW247I5AUhZOidk7ZLBggo5vN+0VZ5FLKE0mJFIoLjGYcg4nSpOc0IpU+YCuOKOPVuQio6ZByLvQ SPd1faDxmwF8xSS9YhB71QAZllCa/7P9OBqJZy8fFl3+UUFz2YUFKKLGzOAjm6pMBMpburrE3wAA AP//AwBQSwECLQAUAAYACAAAACEAgoq8E/oAAAAcAgAAEwAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAW0NvbnRl bnRfVHlwZXNdLnhtbFBLAQItABQABgAIAAAAIQCl1qfnwAAAADYBAAALAAAAAAAAAAAAAAAAACsB AABfcmVscy8ucmVsc1BLAQItABQABgAIAAAAIQBreZYWgwAAAIoAAAAcAAAAAAAAAAAAAAAAABQC AAB0aGVtZS90aGVtZS90aGVtZU1hbmFnZXIueG1sUEsBAi0AFAAGAAgAAAAhAKC8GMa1BgAAgxsA ABYAAAAAAAAAAAAAAAAA0QIAAHRoZW1lL3RoZW1lL3RoZW1lMS54bWxQSwECLQAUAAYACAAAACEA DdGQn7YAAAAbAQAAJwAAAAAAAAAAAAAAAAC6CQAAdGhlbWUvdGhlbWUvX3JlbHMvdGhlbWVNYW5h Z2VyLnhtbC5yZWxzUEsFBgAAAAAFAAUAXQEAALUKAAAAAA== ------=_NextPart_01D1ECBE.8EE9E690 Content-Location: file:///C:/680968D6/UA41170201_18E6.files/colorschememapping.xml Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/xml ------=_NextPart_01D1ECBE.8EE9E690 Content-Location: file:///C:/680968D6/UA41170201_18E6.files/header.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="windows-1251"

1<= /p>

 

------=_NextPart_01D1ECBE.8EE9E690 Content-Location: file:///C:/680968D6/UA41170201_18E6.files/filelist.xml Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/xml; charset="utf-8" ------=_NextPart_01D1ECBE.8EE9E690--
только для наружного применения. Препарат применять 3-4 раза в сутки. В зависимости от величины пораженного участкагель наносить тонким слоем на кожу в области воспаления / боли полосками длиной 4-10 см, что соответствует 2-5 г геля (100-250 мг ибупрофена)
Есть в наличии
Код товара: M02A A13
Производитель: НАТУРВАРЕН
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

60.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Глушко, 12

770-14-05; 094-995-54-05

59.70 грн.
2 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Спортивная, 14Д

(04868) 6-01-48

57.50 грн.
2 шт
AKS

ул. Филатова, 53

050-486-19-67

57.50 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 13/5

(04842) 2-32-58

55.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, 33

35-97-72

59.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

55.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Одесса-Главная, 35

784-85-70

58 грн.
2 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул.Победы, 24

(04849) 6-00-15

60.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Пастера, 36

723-76-88

58 грн.
1 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А39)

700-20-69; 094-952-50-69

58.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А41)

700-20-69; 094-952-50-69

57.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Космонавтов, 33

770-10-46; 094-995-50-46

55.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

55.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Костанди, 162/2 пом 3

704-50-26, 094-932-70-26

56.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Малиновского, 1/1

771-70-25; 094-997-10-25

60.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 132/1

716-70-21

59.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Польская, 14

770-92-25; 094-996-32-25

56.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Садовая, 2

703-38-24; 094-955-68-24

55.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Екатерининская, 48

722-94-08

55.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 118

750-50-46

59.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 88

795-30-56; 094-951-60-56

57.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 98

771-14-03

55.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Соборная пл., 2

722-04-04

57.50 грн.
1 шт
AKS

ул. Старопортофранковская, 67/69

726-10-10

59.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Тополева, 26/1

784-23-29

59.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Черняховского, 1А

795-30-92; 094-951-60-92

55.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Шклярука, 12Д

783-19-63

60.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Заболотного, 54/2

788-17-24; 094-886-17-24

55.60 грн.
1 шт
AKS

ул.Пишоновская, 20/2

773-79-96

60.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Днепр. дорога, 77/2

704-50-19; 094-932-70-19

59.70 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 19Е

(04842) 3-12-02

60.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 6

050 468 19 74

55.60 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

58.90 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (центр)

795-30-67; 094-951-60-67

54.30 грн.
1 шт
AKS

с.Коблево, ул.Одесская, 2/4

050 468 19 49

58.50 грн.
1 шт
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

56.20 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (угол)

798-28-10; 094-948-58-10

53.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Ген. Петрова, 46

050 468 19 84

60.10 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Мира, 31Д

(04868) 4-03-45

55.50 грн.
1 шт
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

57.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Д. Ойстраха, 1

709-40-19; 094-917-40-19

60.80 грн.
1 шт
AKS

с. Шабо, ул. Шанцера, 48

(04849) 9-82-60

60.60 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Григорьевского десанта, 30/16Е

(04842) 2-32-80

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

ул. Среднефонтанская, 34-А, пом. 101

776-00-90

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 117/1

04862-26255

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 78

770-14-03; 094-995-54-03

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 68

700-20-57; 094-952-50-57

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 133

759-26-83; 094-921-56-83

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пр. Добровольского, 159

703-35-82; 094-955-65-82

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пр. Добровольского, 73

788-23-67; 094-886-23-67

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пр. Добровольского, 98

050-468-19-47

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Пантелеймоновская, 70

49-67-41

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Большая Арнаутская, 99

706-69-26

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Греческая, 45

788-10-63; 094-886-10-63

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 101

04862-21784

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Королева, 65

709-40-21

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

ул. Ген. Бочарова, д. 62, секц. 5, пом.6

050-468-19-70

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Бочарова, 30

050 468 19 68

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Левитана, 101

050-021-01-22

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Люстдорфская, 123/1

749-21-12

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Михайловская, 8/4

050 468 19 53

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Небесной Сотни, 5

702-97-46; 094-955-27-46

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Новосельского, 65

770-14-08; 094-995-54-08

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Балковская, 30Б

709-40-27; 094-917-40-27

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

ул. Пантелеймоновская, 70

717-33-49

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Канатная, 78

709-40-23

0 шт
Сообщить о наличии
Долгит 20г гель НАТУРВАРЕН M02A A13 только для наружного применения. Препарат применять 3-4 раза в сутки. В зависимости от величины пораженного участкагель наносить тонким слоем на кожу в области воспаления / боли полосками длиной 4-1... 53.9
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню