Долгит 100г крем

Долгит 100г крем
Долгит 100г крем
MIME-Version: 1.0 Content-Type: multipart/related; boundary="----=_NextPart_01D182D3.0D9E3F00" Данный документ является веб-страницей в одном файле, также называемой файлом веб-архива. Если вы видите это сообщение, значит данный обозреватель или редактор не поддерживает файлы веб-архива. Загрузите обозреватель, поддерживающий веб-архивы, например Microsoft Internet Explorer. ------=_NextPart_01D182D3.0D9E3F00 Content-Location: file:///C:/680B6893/UA41170101_58C3.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="windows-1251" ІНСТРУКЦІЯ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

 

ДОЛГІТ® КРЕМ

(= DOLGIT® = CREAM)

 

 

 Склад: <= /span>

діюча речовина: ібупрофен;

1 г крему містить ібупрофену 50 мг;

допоміжні речовини: тригліцериди середнь= ого ланцюга, гліцерол моностеарат, поліоксіетилен-30-стеарат,  поліоксіетилен-100-стеарат, пропіленглі= коль, натрію метил-4-гідроксибензоат         (Е = 219), ксантанова камедь (Е 415),  олія лавандова, олія неролова, вода очищена.

 =

Лікарська форма. Крем.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідний, м’який крем від білого до кремового кольору з лавандово-цитрусовим запахом.

 

Фармакотерапевтич= на група. = Засоби для місцевого застосування при суглобовому та м’язовому  болю. Код АТХ M02A A13.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.<= /span>

Долгіт® крем є нестероїдним протизапальним і знеболювальним засобом для місцевого застосув= ання при суглобовому та м’язовому болю. Ібупрофен – діюча речовина препарату Дол= гіт® крем – чинить виражену протизапальну, анальгетичну та помірну жарознижувальну дію, зменшує набряк, який виникає при запаленні, спричиненому травмами чи ревматичними захворюваннями, покращує рухливість суглобів. Фармакологічна активність препарату зумовлена його здатністю пригнічувати синтез простагландинів.

При зовнішньому застосуванні ібупрофен швидко всмоктується через шкіру і проникає у вогнище запалення. <= /span>Проникнення до місця дії може варіюватися залежно = від ступеня та виду ураження, а також  = від ділянки застосування та місця дії.

У суглобових тканинах терапевтич= ні концентрації тримаються протягом кількох годин, у той час як у сироватці кр= ові діюча речовина становить лише незначну кількість, тому системна дія практич= но відсутня.

Фармакокінетика.<= /span>

Біологічна трансформація ібупрофену відбувається у печінці. Фармакологі= чно неактивні метаболіти видаляються нирками (90 %), а також із жовчю. Ібупрофен зв’язується на 99 % з білками плазми крові. Період напіввиведення становить 1,8-3,5 години.

 

Клінічні характер= истики.

Показання.

Для місцевого  лікування при дегенеративних захворюваннях суглобів з больовим синдромом (артрози), запальних ревматичних захворюва= ннях суглобів і хребта, набряку або запаленні м’яких тканин біля суглобів (напри= клад, при бурситі, тендиніті, тендовагініті, ураженні зв’язок і суглобової капсул= и), скутості рухів у ділянці плеча, болю у попереку, люмбаго, міалгії, при спортивних та інших травмах, таких як забій, перенапруження м’язів,  розтягнення зв’язок та сухожилля.

 

Протипоказання.

Долгіт® крем протипоказаний:<= /p>

– при підвищеній індивідуальній чутливості до активної речовини ібупроф= ену, консерванту                  натрію= метил-4-гідроксибензоату, пропіленгліколю, до будь-якого з компонентів препарату або до інших анальгетиків та протиревматичних засобів;=

 при застосуванні на відкриті= рани, при запальних  та інфекційних захворюваннях  шкіри, таких як екзе= ма, а також на слизові оболонки;

– в останньому триместрі вагітності.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При зовнішньому застосуванні препарату згідно з рекомендаціями взаємодії з іншими лікарськими засобами не спостерігалося.

Необхідно повідомити лікаря про одночасне лікування іншими лікарськими засобами, якщо таке відбувається, або про нещодавно проведену терапію.

 =

Особливості засто= сування.

У пацієнтів з астмою, сінною гарячкою, набряком слизової оболонки носа = (ринополіпи),  хронічними обструктивними захворюваннями дихальних шляхів або хронічними  інфекціями дихальних шляхів (особливо з симптомами сінної гарячки) та у пацієнтів із гіперчутливістю до анальгетикі= в та протиревматичних препаратів різного типу більший ризик розвитку астматичних нападів (непереносимість анальгетиків/анальгетична астма), місцевих набрякі= в шкіри і слизових оболонок (набряк Квінке) або кропив’янки.

Застосування препарату таким пацієнтам необхідно проводити за особливих умов та під безпосереднім  контролем лікаря. Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам із гіперчутливі= стю (алергією) на інші речовини, що спричиняють подразнення шкіри, свербіж, кропив’янку.

У разі появі висипу на шкірі слід негайно припинити застосування крему.=

Не допускається потрапляння препарату в очі.

Необхі= дно звернути увагу на те, щоб діти не торкалися  ділянок шкіри, на які було нанесено препарат. П= ісля кожного застосування препарату необхідно ретельно вимити руки, якщо вони не= є обєктом лікування.

Якщо дискомфорт при лікуванні триває довше 3 днів, слід проконсультуват= ися з лікарем.

Через можливе виникнення надмірної світлочутливості пацієнтам слід уник= ати інтенсивного впливу сонячного світла/УФ-променів при застосуванні препарату= .

Пропіленгліколь може викликати подразнення шкіри.

 

Застосування у пе= ріод вагітності або годування груддю.

Немає достатніх  даних щодо оцінки безпеки застосування ібупрофену у період вагітності.

Застосування препарату у І-ІІ триместрах вагітності можливе тільки після ретельного вивчення співвідношен= ня користі/ризику.  =

У зв’язку з пригніченням родової діяльності є ризик пролонгації вагітності та затримки пологів, виникнення серцево-судинних проблем (передчасне закриття артеріальної протоки, легенева гіпертонія) та ниркової  токсичності (олігурія, олігоамніон) у плода, збільшення вірогідності прояви кровотечі у матері та дитини, підвищення ризику набряків у матері.  

Тільки незначна кількість активн= их похідних ібупрофену і продуктів його розпаду проникає у грудне молоко. На д= аний момент даних про негативний вплив на новонародженого немає, тому у разі короткочасного лікування немає необхідності переривати годування груддю. Пр= оте добову дозу 4-10 см с= мужки крему при триразовому застосуванні не можна перевищувати, а у разі тривалого лікування необхідно перервати годування груддю.

 =

Здатність впливат= и на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Даних щодо впливу ібупрофену у формі крему на здатність керувати автомобілем та працювати з потенційно небезпечними механізмами немає.

Спосіб застосуван= ня та дози.

Тільки для зовнішнього застосування. Препарат застосовувати 3-4 рази на добу. Залежно від величини ураженої ділянки крем наносити тонким шаром на шкіру у ділянці запалення/болю смужками довжиною 4-10 см, що відповідає 2-5 г крему (100-250 мг ібупрофену) з подальшим легким втиранням. Максимальна добова доза становить 20 г крему (що відповідає 1 г  ібупрофену).

При великих гематомах та набряках на початку лікування можна застосовувати крем під оклюзійну пов’язку.

Тривалість лікування визначає лікар. У більшості випадків термін лікування препаратом становить 2-3 тижні. Д= аних про терапевтичну користь від застосування препарату протягом більш тривалого часу немає. Проникнення активного компонента може бути підсилено за допомогою іо= нофорезу (спеціальна форма електротерапії). У такому випадку препарат наносити під к= атод (негативний електрод), інтенсивність струму  0,1-0,5 m= А на 5 см2 поверхні електрода, тривалість процедури – до 10 хвилин.

 =

Діти.<= /span>

Не застосовувати дітям віком  д= о 14 років.

 =

Передозування.

При нанесенні більшої кількості крему, ніж рекомендовано, необхідно видалити залишки крему  та промити шкіру  водою. При застосуванні дуже великої кількості або при випадковому внутрішньому прийомі крему необхідно повідоми= ти лікаря. Специфічний антидот невідомий.

 

Побічні реакції.<= o:p>

Класифікація побічних реакцій за частотою виникнення: дуже часто (≥ 1/10), часто                               (≥ 1/= 100, < 1/10), нечасто (≥ 1/1000, < 1/100), поодинокі (≥ 1/1000= 0, < 1/1000), рідкісні             =       (< 1/10000), частота невідома.

Часто спостерігаються такі місце= ві побічні реакції, як почервоніння шкіри, свербіж, відчуття печіння, екзантема, у т. = ч.  з утворенням пустул та пухирців; нечасто= – реакції гіперчутливості та/або місцеві алергічні реакції (контактні дермати= ти); у рідкісних випадках можуть виникнути бронхоспастичні реакції.

При застосуванні препарату Долгі= т® крем на великі ділянкі шкіри і протягом тривалого часу не можуть бути виклю= чені побічні реакції, які впливають на певні органи або організм у цілому  та можливі при системному застосуванні лікарських засобів, що містять ібупрофен.

Натрію метил-4-гідроксибензоат м= оже спричинити реакції гіперчутливості (можливо уповільнені).=

 

Термін придатност= і. 3 роки.

 =

Умови зберігання.= Зберігати в оригінальній упаковці  при температурі не вище 2= 5 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

 =

Упаковка. = По 20 г або 50 г, або 100 г у тубі; по 1 ту= бі у картонній коробці.

 =

Категорія відпуск= у. Без рецепта.=

 =

Виробник.

Долоргіт ГмбХ і Ко. КГ/Dolorgiet GmbH & Co. KG.

 =

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Отто фон Геріке штр. 1, 53757 Санкт Аугустін, Німеччина/

Otto-von= -Guericke-Str. 1, 53757 Sankt Augustin,  Germany. =

------=_NextPart_01D182D3.0D9E3F00 Content-Location: file:///C:/680B6893/UA41170101_58C3.files/header.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="windows-1251"

3

 

------=_NextPart_01D182D3.0D9E3F00 Content-Location: file:///C:/680B6893/UA41170101_58C3.files/filelist.xml Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/xml; charset="utf-8" ------=_NextPart_01D182D3.0D9E3F00--
Только для наружного применения. Препарат применять 3-4 раза в сутки. В зависимости от величины пораженного участка крем наносить тонким слоем на кожу в области воспаления / боли полосками длиной 4-10 см, что соответствует 2-5 г крема (100-250 мг ибупрофена).
Есть в наличии
Код товара: M02A A13
Производитель: НАТУРВАРЕН
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

ул. Филатова, 86

759-49-76; 094-921-69-76

187.80 грн.
8 шт
AKS

ул. Люстдорфская дор., 27

771-70-21

187.80 грн.
6 шт
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

189.30 грн.
6 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 99

706-69-26

175.30 грн.
5 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А41)

700-20-69; 094-952-50-69

178.50 грн.
4 шт
AKS

ул. Новосельского, 65

770-14-08; 094-995-54-08

182.70 грн.
4 шт
AKS

ул. Бочарова, 1

050-554-0015

185.60 грн.
4 шт
AKS

ул. Костанди, 162/2 пом 3

704-50-26, 094-932-70-26

187.80 грн.
4 шт
AKS

ул. Семена Палия, 77/2

704-50-09; 094-932-70-19

200.70 грн.
3 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 33

703-68-49; 094-955-98-49

187.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Павла Кравцова, 2

050 468 19 80

200.70 грн.
3 шт
AKS

ул. Пастера, 36

723-76-88

187.80 грн.
3 шт
AKS

с.Коблево, ул.Одесская, 2/4

050 468 19 49

189.30 грн.
3 шт
AKS

пр. Добровольского, 98

050-468-19-47

165.70 грн.
3 шт
AKS

пр-т Свободы, 88 (Черноморка)

770-15-41

197.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 129

712-73-22

184.20 грн.
3 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 19Е

(04842) 3-12-02

187.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

187.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 132/1

716-70-21

189.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 12

770-14-05; 094-995-54-05

187.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 88

795-30-56; 094-951-60-56

185.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Польская, 14

770-92-25; 094-996-32-25

190.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Михайловская, 8/4

050 468 19 53

200.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А39)

700-20-69; 094-952-50-69

181.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Днепр. дорога, 77/2

704-50-19; 094-932-70-19

187.80 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Григорьевского десанта, 30/16Е

(04842) 2-32-80

170.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Малиновского, 1/1

771-70-25; 094-997-10-25

200.70 грн.
2 шт
AKS

пр. Небесной Сотни, 10

747-32-36

181.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, 33

35-97-72

176.30 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 73

788-23-67; 094-886-23-67

187.80 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 159

703-35-82; 094-955-65-82

184.30 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

184.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 68

700-20-57; 094-952-50-57

190.50 грн.
2 шт
AKS

ул. Люстдорфская, 123/1

749-21-12

185.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Марсельская, 56

050-468-19-41

187.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Маршала Малиновского, 55/1

050 468 19 56

187.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Черняховского, 1А

795-30-92; 094-951-60-92

189.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Шклярука, 12Д

783-19-63

187.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Небесной Сотни, 5

702-97-46; 094-955-27-46

181.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Нежинская, 65

701-12-09; 094-953-42-09

200.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Марсельская, 32/3

7701402;0949955402;0504681966

182.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 78

770-14-03; 094-995-54-03

185.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Фонтанская дор., 19

050 468 19 83

182.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Одесса-Главная, 35

784-85-70

190.30 грн.
1 шт
Enter

ул. Пантелеймоновская, 70

717-33-49

181 грн.
1 шт
AKS

ул. Филатова, 53

050-486-19-67

180.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Педагогическая, 23-Б, оф.3

050 620 04 34

200.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Садовая, 2

703-38-24; 094-955-68-24

183.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 125/3

0504861948

187.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Тополева, 26/1

784-23-29

181.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Старопортофранковская, 67/69

726-10-10

201 грн.
1 шт
Enter

ул. Среднефонтанская, 34-А, пом. 101

776-00-90

187.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 118

750-50-46

181.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Соборная пл., 2

722-04-04

187.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 98

771-14-03

194.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

181.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Левитана, 101

050-021-01-22

187.80 грн.
1 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул.Победы, 24

(04849) 6-00-15

182.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

188.10 грн.
1 шт
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

190.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 6

050 468 19 74

189.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Балковская, 30Б

709-40-27; 094-917-40-27

196.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

200.70 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (центр)

795-30-67; 094-951-60-67

186.70 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (угол)

798-28-10; 094-948-58-10

177.70 грн.
1 шт
AKS

п.Авангард, ул. В. Спрейса, 3

050-468-19-71

187.80 грн.
1 шт
Enter

Одесская обл., Лиманский р-н, с. Фонтанка, ул.Греческая, 2, пом 2/5

050 468 19 50

200.70 грн.
1 шт
AKS

жм. Радужный, 19/1

700-02-84

189.90 грн.
1 шт
Enter

ул. Гагаринское плато, д. 5-Б

050-468-19-61

187.80 грн.
1 шт
AKS

Ген. Бочарова, 62

772-23-06

187.80 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Ново-Билярская, 22/1Б

(04842) 2-39-08

196.20 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 13/5

(04842) 2-32-58

190.30 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Спортивная, 14Д

(04868) 6-01-48

187.80 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Мира, 31Д

(04868) 4-03-45

182.70 грн.
1 шт
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 117/1

04862-26255

185.90 грн.
1 шт
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 101

04862-21784

184.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Космонавтов, 33

770-10-46; 094-995-50-46

200.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 30

050 468 19 68

184.20 грн.
1 шт
Enter

ул. Ген. Бочарова, д. 62, секц. 5, пом.6

050-468-19-70

189.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

187.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Королева, 65

709-40-21

187.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

170.40 грн.
1 шт
Enter

ул. Королёва 114

050 468 19 72

184.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Канатная, 78

709-40-23

195.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Ильфа и Петрова, 10/1

050 468 19 59

200.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Заболотного, 54/2

788-17-24; 094-886-17-24

187.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Ген. Петрова, 46

050 468 19 84

187.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Заболотного, 39А

700-24-46; 068-737-69-87

187.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Екатерининская, 48

722-94-08

180.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Д. Ойстраха, 1

709-40-19; 094-917-40-19

180.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Греческая, 45

788-10-63; 094-886-10-63

177.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 32А

797-27-59; 050 468 19 73

187.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 19А

772-23-02; 094-997-63-02

187.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 11Г

050 468 19 60

196.20 грн.
1 шт
AKS

ул.Пишоновская, 20/2

773-79-96

187.80 грн.
1 шт
AKS

пгт. Овидиополь, ул. Тараса Шевченко, д. 422

(048)788-62-98

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

жм. Радужний д. 16/1, помещение 12Н

050-468-19-40

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А40)

700-20-69; 094-952-50-69

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Измаил, ул. Шевченко, д. 8

050-468-19-57

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 133

759-26-83; 094-921-56-83

0 шт
Сообщить о наличии
Долгит 100г крем НАТУРВАРЕН M02A A13 Только для наружного применения. Препарат применять 3-4 раза в сутки. В зависимости от величины пораженного участка крем наносить тонким слоем на кожу в области воспаления / боли полосками длиной 4-... 165.7
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню