Диклофен-гель 3% 25.0

Диклофен-гель 3% 25.0
MIME-Version: 1.0 Content-Type: multipart/related; boundary="----=_NextPart_01CFB316.8B97FD80" Данный документ является веб-страницей в одном файле, также называемой файлом веб-архива. Если вы видите это сообщение, значит, данный обозреватель или редактор не поддерживает файлы веб-архива. Загрузите обозреватель, поддерживающий веб-архивы, например Windows® Internet Explorer®. ------=_NextPart_01CFB316.8B97FD80 Content-Location: file:///C:/680BCCD8/UA13840101_61E8.htm Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/html; charset="windows-1251"

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застос= ування лікарського засобу

 

ДИКЛОФЕН-ГЕЛЬ

(Diclofen-gel)

&n= bsp;

Склад:

діючі речовини: натрію диклофенак, левоментол;<= /o:p>

1 г препарату містить натрію диклофен= аку – 30 мг та левоментолу – 5 мг;

допоміжні речовини: етанол 96 %, пропіленгліколь, гліцерин, карб= омер, натрію гідроксид, вода очищена.

 

Лікарська форма. Гель.

Основні фізико-хімічні властивості= : гель білого кольору, однорідної консистенції, зі специфічним запахом.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються місцево при суглобовому та м’язовому болю. Код АТХ М02А А.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Диклофен-гель при місцевому застосуванні чинить вираж= ений протизапальний, аналгезуючий, протинабряковий ефекти, що пов’язано з пригніченням біосинтезу простагландинів, кінінів та інших медіаторів запале= ння. Препарат стабілізує мембрани лізосом, знижує температуру у місці запалення.=

Ментол, що входить до складу препарату, проявляє аналгетичну дію за рахунок охолоджувального ефекту, посилюючи аналгетичну д= ію диклофенаку.

При запаленні, спричиненому травмами або ревматичними захворюваннями, Диклофен-гель призводить до зменшення болю, набряку тканин = та скорочення періоду поновлення функцій ушкоджених суглобів, звя= зок, сухожиль і мязів.

Фармакокінетика.

Кільк= ість диклофенаку, що проникає крізь шкіру, пропорційна часу контакту гелю та площі шкіри, на = яку він нанесений, а також залежить від дози препарату та ступеня гідратації шк= іри. Після нанесення на поверхню шкіри абсорбція диклофенаку становить приблизно 6 %. Оклюзійна пов’язка може у кілька разів підвищувати резорбцію диклофенаку. Після місцевого застосування диклофенак визначається у плазмі крові, синовіальній оболонці та синовіальній рідині суглобів. Диклофенак зв’язується з білками плазми крові на 99 %. Метаболізм диклофенаку відбувається головним чином шляхом гідроксилювання з утворенням  кількох  похідних,  два  з  яких  <= /span>фармакологічно  активні,  але  значно  меншою

мірою= , ніж диклофенак. Диклофенак та його метаболіти виводяться переважно із сечею у вигляді глюкуронідів.

У пацієнтів із захворюваннями нирок кумуляції диклофенаку та його метаболітів= не відзначено.

У пацієнтів із хронічним гепатитом або компенсованим цирозом печінки показники фармакокінетики та метаболізму диклофенаку не змінюються.=

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Місцеве лікування болю та запалення суглобів, м’язів, зв’язок та сухожи= ль ревматичного або травматичного походження.

 

Протипоказання.

·      =    Підвищена чутливість до диклофенаку, ментолу або до інших компонентів препарату;

·      =    наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки, гострого риніту або інш= их алергічних реакцій, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При застосуванні препарату можливість взаємодії з іншими лікарськими засобами мінімальна. Але, враховуючи можливість тривалого застосування, використання доз, що перевищують рекомендовані, нанесення препарату на вели= кі ділянки шкіри, у випадку одночасного застосування інших препаратів, що міст= ять диклофенак або інші нестероїдні протизапальні засоби, не можна виключати можливість взаємодій.

 

Особливості застосу= вання.

Гель застосовувати тільки зовнішньо.

Імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосува= нні диклофенаку є незначною порівняно із застосуванням його пероральних форм, а= ле вона не виключається при застосуванні препарату на відносно великих ділянках шкіри протягом тривалого часу.

Препарат необхідно наносити на неушкоджені ділянки шкіри. Не допускати потрапляння препарату  в очі та на =  інші слизові оболонки, а при потраплянні= необхідно промити їх достатньою кількістю проточної води. Не слід наносити гель під пов’язки, що не пропускають повітря (оклюзійні), необхідно уникати теплових процедур, інсоляції (у тому числі і штучної) на ділянках шкіри з нанесеним гелем. У випадку розтягнення зв’язок уражену ділянку можна перев’язати бинтом. При появі будь-яких шкірних висипань лікування препаратом потрібно припинити.

Не застосовувати одночасно з сонцезахисними, косметичними засобами, з репелентами або іншими місцевими препаратами на зо= нах нанесення гелю.

Одягатися не раніше, ніж через 10 хвилин після нанесення препарату, приймати душ/ванну не раніше, ніж через 1 годину після аплікації гелю.

З обережністю застосовувати одночасно з іншими пероральними нестероїдни= ми протизапальними препаратами, у тому числі диклофенаком. <= /p>

Препарат містить пропіленгліколь, який може спричинити подразнення шкір= и.

&= nbsp;

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування препарату у період вагітності протипоказане. При необхідно= сті застосування препарату годування груддю протягом курсу лікування рекомендує= ться припинити.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

 

Спосіб застосування = та дози.

Препарат застосовувати зовнішньо. 1 г гелю (смужку гелю довжиною 2,5-3 см) наносити рівномі= рним тонким шаром на шкіру та легко втирати впродовж 1-2 хвилин. Після нанесення препарату необхідно вимити руки (крім тих випадків, коли аплікацію проводят= ь на ділянці рук). Процедуру повторити 2-4 рази на добу. Середньодобова  доза  <= /span>для  дорослих  становить 4-5 г гелю, що відповідає= 120-150 мг диклофенаку натрію.

При необхідності одночасного застосування гелю з таблетками диклофенаку добова доза останнього не повинна перевищувати 50 мг.

 

Діти.

Досвіду застосування препарату дітям віком до 15 років немає.

 

Передозування.

Про випадки передозування не повідомлялося. З огляду на спосіб застосування, при дотриманні   режиму  дозування  та  внаслідок  низької   системної   абсорбції   диклофенаку

передозування препаратом малоймовірне. Але при тривалому застосуванні препарату у дозах, що перевищують рекомендовані та/або при нанесенні на вел= ику площу шкіри можуть виникати нижчевказані системні побічні ефекти внаслідок резорбтивної дії.

Лікування. Зняти або змити зі шкіри гель, що залишився. Специфічного антидоту немає. У разі необхідності проводити симптоматичну терапію. Форсований діурез малоефективний з огляду на великий ступінь зв’язування диклофенаку з білками плазми крові. <= /p>

 

Побічні реакції.

Можливість виникнення системних побічних ефектів після місцевого застосування гелю малоймовірна. Враховуючи можливість тривалого застосуванн= я, нанесення препарату на великі ділянки шкіри, імовірність застосування доз, = що перевищують рекомендовані, одночасного застосування препаратів, що також містять диклофенак або інші нестероїдні протизапальні засоби, можуть спостерігатися побічні реакції (більш характерні для ін’єкційних та таблетованих форм диклофенаку).

У деяких пацієнтів можливі такі побічні ефекти: реакції гіперчутливості= (у т.ч. кропив’янка), ангіоневротичний набряк, алергічний дерматит (включаючи контактний дерматит з утворенням папул, бул), висипання (у т.ч. пустульозні= ), свербіж, екзема, еритема, відчуття печіння шкіри; можливі поодинокі випадки фотосенсибілізації, бронхіальна астма.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання. В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці

 

Упаковка. Гель по 25 г у тубах та пачках.=

 

Категорія відпуску. =  Без рецепта.

 

Виробник. Публічне акціонерне товариство «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».=

 

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадж= ення діяльності. Україна, 03134, м. Київ, ву= л. Миру, 17.

------=_NextPart_01CFB316.8B97FD80 Content-Location: file:///C:/680BCCD8/UA13840101_61E8.files/themedata.thmx Content-Transfer-Encoding: base64 Content-Type: application/vnd.ms-officetheme UEsDBBQABgAIAAAAIQCCirwT+gAAABwCAAATAAAAW0NvbnRlbnRfVHlwZXNdLnhtbKyRy2rDMBBF 94X+g9C22HK6KKXYzqJJd30s0g8Y5LEtao+ENAnJ33fsuFC6CC10IxBizpl7Va6P46AOGJPzVOlV XmiFZH3jqKv0++4pu9cqMVADgyes9AmTXtfXV+XuFDApmaZU6Z45PBiTbI8jpNwHJHlpfRyB5Ro7 E8B+QIfmtijujPXESJzxxNB1+SoLRNegeoPILzCKx7Cg8Pv5DCSAmAtYq8czYVqi0hDC4CywRDAH an7oM9+2zmLj7X4UaT6DF9jNBDO/XGD1P+ov5wZb2A+stkfp4lx/xCH9LdtSay6Tc/7Uu5AuGC6X t7Rh5r+tPwEAAP//AwBQSwMEFAAGAAgAAAAhAKXWp+fAAAAANgEAAAsAAABfcmVscy8ucmVsc4SP z2rDMAyH74W9g9F9UdLDGCV2L6WQQy+jfQDhKH9oIhvbG+vbT8cGCrsIhKTv96k9/q6L+eGU5yAW mqoGw+JDP8to4XY9v3+CyYWkpyUIW3hwhqN727VfvFDRozzNMRulSLYwlRIPiNlPvFKuQmTRyRDS SkXbNGIkf6eRcV/XH5ieGeA2TNP1FlLXN2Cuj6jJ/7PDMMyeT8F/ryzlRQRuN5RMaeRioagv41O9 kKhlqtQe0LW4+db9AQAA//8DAFBLAwQUAAYACAAAACEAa3mWFoMAAACKAAAAHAAAAHRoZW1lL3Ro ZW1lL3RoZW1lTWFuYWdlci54bWwMzE0KwyAQQOF9oXeQ2TdjuyhFYrLLrrv2AEOcGkHHoNKf29fl 44M3zt8U1ZtLDVksnAcNimXNLoi38Hwspxuo2kgcxSxs4ccV5ul4GMm0jRPfSchzUX0j1ZCFrbXd INa1K9Uh7yzdXrkkaj2LR1fo0/cp4kXrKyYKAjj9AQAA//8DAFBLAwQUAAYACAAAACEAoLwYxrUG AACDGwAAFgAAAHRoZW1lL3RoZW1lL3RoZW1lMS54bWzsWc9uG0UYvyPxDqO9t7ETO42jOFXs2A20 aaPYLepxvB7vTjO7s5oZJ/WtSo9IIERBHKgEXDggIFKLuLTv4D5DoAiK1Ffgm5ldeyfekKSNoILm EHtnf9//P/PNeOXy3YihXSIk5XHdK18seYjEPu/TOKh7N7vtC0sekgrHfcx4TOreiEjv8uq776zg ZRWSiCCgj+UyrnuhUsny3Jz0YRnLizwhMbwbcBFhBY8imOsLvAd8IzY3XyotzkWYxh6KcQRsx9+M fxo/GR+gG4MB9Ym3mvFvMRASK6kXfCY6mjvJiL5+tj8+GD8dPx4fPLsH35/C58eGtr9T1hRyJJtM oF3M6h6I7vO9LrmrPMSwVPCi7pXMnze3ujKHl1Mipo6hzdG1zV9KlxL0d+aNTBH0JkLL7Urt0vqE vwEwNYtrtVrNVnnCzwCw74PlVpc8z0p7qdzIeOZA9uss72apWqq4+Bz/hRmda41Go1pLdbFMDch+ rczgl0qLlbV5B29AFl+dwVcaa83mooM3IItfnMG3L9UWKy7egEJG450ZtA5ou51yn0AGnG0UwpcA vlRK4VMUZMMk27SIAY/VaXMvwne4aAOBJmRY0RipUUIG2IdEb+KoJyjWAvEywbk3dsmXM0taNpK+ oImqe+8nGIpmyu/lk+9fPnmEDvcfH+7/fHj//uH+j5aRQ7WB4yBP9eLbT/58eA/98eirFw8+K8bL PP7XHz785emnxUAop6k6zz8/+O3xwfMvPvr9uwcF8DWBe3l4l0ZEoutkD23zCAwzXnE1Jz1xNopu iGmeYi0OJI6xllLAv6VCB319hFkaHUePBnE9eEtAOykCXhnecRTuhGKoaIHkq2HkADc5Zw0uCr1w VcvKubk7jINi4WKYx21jvFsku4ljJ76tYQJ9NUtLx/BmSBw1txiOFQ5ITBTS7/gOIQXW3abU8esm 9QWXfKDQbYoamBa6pEt7TjZNiTZoBHEZFdkM8XZ8s3kLNTgrsnqd7LpIqArMCpTvEua48QoeKhwV seziiOUdfg2rsEjJzkj4eVxLKoh0QBhHrT6RsojmhgB7c0G/iqGDFYZ9k40iFykU3SnieQ1znkeu 851miKOkCNuhcZjHvid3IEUx2uKqCL7J3QrRzxAHHB8b7luUOOE+uRvcpIGj0jRB9Juh0LGE1u10 4IjGf9eOGYV+bHPg/NoxNMDnXz4syKw3tRGvwZ5UVAkbR9rvcbijTbfJRZ+++T13HQ/jLQJpPrvx vG25b1uu959vucfV82kb7bS3QtvVc4Mdks3IHJ16Yh5QxjpqxMg1aYZmCftGvw2Lmo85UJLJiSoJ 4Wva5x1cILChQYKrD6gKOyFOYOAue5pJIFPWgUQJl3DwM8uFvDUehnZlj41VfaCw/UFitcn7dnlB L2fnhgkbs/sE5rCaCVrQDE4rbOFSyhTMfhVhZa3UqaWVjWqm9TnSJiZDTGdNg8WJN2EgQTDGgJcX 4UivRcNBBTPS1363e3EWFhOF8wyRDHGfpDHSds/GqGyClOWKuTmA3CmIkT4EnuC1nLSaZvsa0k4T pLy4yjHisui9TpSyDJ5GSdfxkXJkcb44WYz26l6tOl/1kI+TujeAMy58jRKIutQzIGYB3CX5Sti0 P7GYTZVPo1nLDHOLoAzXGNbvMwY7fSARUq1jGdrUMK/SFGCxlmT1n6+CW8/LAJvpr6DFwhIkw7+m BfjRDS0ZDIiv8sHOrWjf2ce0lfKhIqIT9vdQjw3FNobw61QFe/pUwlWF6Qj6Ae7ZtLfNK7c5p0WX v90yOLuOWRLitN3qEs0q2cJNHU90ME859cC2Qt2NcWc3xZT8OZmST+P/mSl6P4Gbg4W+joAPN78C I12vdY8LFXLoQklI/baAQcL0DsgWuKuF15BUcP9sPgXZ1Z+25iwPU9ZwAFTbNECCwn6kQkHIFrQl k30nMCune5dlyVJGJqNy6srEqt0ju4R1dQ9c1Hu7h0JIddNN0jZgcEfzz31OK6gX6CEnX29OD5ns vbYG/unJxxYzGOX2YTPQZP6fqFiwq1p6Q57tvXlD9IvpmFXJqgKE5baCWlr2r6jCGbda27FmLJ6v ZspBFGcthsXJQJTA/Q/S/2D/o8Jn9pcMvaF2+Tb0VgQ/RGhmkDaQ1Rfs4IF0g7SLPRic7KJNJs3K ujYdnbTXss36nCfdidwjztaanSbeZ3T2ZDhzxTm1eJ7OTj3s+NquHetqiOzREoWlQXawMYExv4Ll f6XivTsQ6HW47x8yJU0ywW9OAsPo2TF1AMVvJRrS1b8AAAD//wMAUEsDBBQABgAIAAAAIQAN0ZCf tgAAABsBAAAnAAAAdGhlbWUvdGhlbWUvX3JlbHMvdGhlbWVNYW5hZ2VyLnhtbC5yZWxzhI9NCsIw FIT3gncIb2/TuhCRJt2I0K3UA4TkNQ02PyRR7O0NriwILodhvplpu5edyRNjMt4xaKoaCDrplXGa wW247I5AUhZOidk7ZLBggo5vN+0VZ5FLKE0mJFIoLjGYcg4nSpOc0IpU+YCuOKOPVuQio6ZByLvQ SPd1faDxmwF8xSS9YhB71QAZllCa/7P9OBqJZy8fFl3+UUFz2YUFKKLGzOAjm6pMBMpburrE3wAA AP//AwBQSwECLQAUAAYACAAAACEAgoq8E/oAAAAcAgAAEwAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAW0NvbnRl bnRfVHlwZXNdLnhtbFBLAQItABQABgAIAAAAIQCl1qfnwAAAADYBAAALAAAAAAAAAAAAAAAAACsB AABfcmVscy8ucmVsc1BLAQItABQABgAIAAAAIQBreZYWgwAAAIoAAAAcAAAAAAAAAAAAAAAAABQC AAB0aGVtZS90aGVtZS90aGVtZU1hbmFnZXIueG1sUEsBAi0AFAAGAAgAAAAhAKC8GMa1BgAAgxsA ABYAAAAAAAAAAAAAAAAA0QIAAHRoZW1lL3RoZW1lL3RoZW1lMS54bWxQSwECLQAUAAYACAAAACEA DdGQn7YAAAAbAQAAJwAAAAAAAAAAAAAAAAC6CQAAdGhlbWUvdGhlbWUvX3JlbHMvdGhlbWVNYW5h Z2VyLnhtbC5yZWxzUEsFBgAAAAAFAAUAXQEAALUKAAAAAA== ------=_NextPart_01CFB316.8B97FD80 Content-Location: file:///C:/680BCCD8/UA13840101_61E8.files/colorschememapping.xml Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/xml ------=_NextPart_01CFB316.8B97FD80 Content-Location: file:///C:/680BCCD8/UA13840101_61E8.files/filelist.xml Content-Transfer-Encoding: quoted-printable Content-Type: text/xml; charset="utf-8" ------=_NextPart_01CFB316.8B97FD80--
Наружно 1 г геля (пол. 2,5-3 см) наносить равномерным тонким слоем на кожу и легко втирать в течение 1-2 мин. После процедуры хорошо вымыть руки. Процедуру повторить 2-4 р в сутки. Среднесуточная доза д/взр. 4-5 г геля. Длит. терапии зависит от течения забол. и достигнутого эффекта.
Есть в наличии
Код товара: M02A A65**
Производитель: БХФЗ
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 101

04862-21784

24.80 грн.
4 шт
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

22.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Балковская, 30Б

709-40-27; 094-917-40-27

24.70 грн.
2 шт
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 117/1

04862-26255

22.60 грн.
1 шт
AKS

ул. Пантелеймоновская, 70

49-67-41

23 грн.
1 шт
AKS

ул. Малиновского, 1/1

771-70-25; 094-997-10-25

23.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

25.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Канатная, 78

709-40-23

24.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

22.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

24.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 1

050-554-0015

24.30 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

23 грн.
1 шт
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

24.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

24.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пр. Добровольского, 109 (центр)

795-30-67; 094-951-60-67

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пгт. Овидиополь, ул. Тараса Шевченко, д. 422

(048)788-62-98

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Одесса-Главная, 35

784-85-70

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Черноморск, ул. Спортивная, 14Д

(04868) 6-01-48

0 шт
Сообщить о наличии
Диклофен-гель 3% 25.0 БХФЗ M02A A65** Наружно 1 г геля (пол. 2,5-3 см) наносить равномерным тонким слоем на кожу и легко втирать в течение 1-2 мин. После процедуры хорошо вымыть руки. Процедуру повторить 2-4 р в сутки. Среднесуточная до... 22.2
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню