Цефотаксим 1г №10 фл /КМП/

ЦЕФОТАКСИМ

ЦЕФОТАКСИМ

(CEFOTAXIME)

 

Склад:

діюча речовина: 1 флакон містить стерильного цефотаксиму натрію, еквівалентного цефотаксиму 250 мг, або 500 мг, або 1000 мг, або 2000 мг.

 

Лікарська форма. Порошок для приготування розчину для інєкцій.  

 

Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби для системного застосування.  Цефалоспорини.  Код АТС J01D D01.

 

Клінічні характеристики.

 

Показання.

Лікування тяжких інфекцій, спричинених мікроорганізмами, чутливими до антибіотиків цефалоспоринового ряду:

·      інфекції дихальних шляхів (гострий і хронічний бронхіт, бактеріальна пневмонія, інфекційна бронхоектатична хвороба, абсцес легень, інфекційні ускладнення операційних втручань у грудній клітці);

·      септицемія; бактеріємія;

·      менінгіт (за винятком лістеріозного) та інші інфекції центральної нервової системи;

·      інфекції кісток і суглобів (остеомієліт, септичні артрити);

·      інфекції шкіри і мяких тканин;

·      інфекції черевної порожнини (включаючи перитоніт);

·      інфекції сечових шляхів (гострий і хронічний пієлонефрит, цистит, асимптоматична бактеріурія);

·      акушерські та гінекологічні інфекції (запальні захворювання малого тазу);

·      гонорея;

Профілактика розвитку інфекцій у пацієнтів після хірургічного втручання на шлунково-кишковому тракті, урологічних та акушерсько-гінекологічних операцій.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до антибіотиків цефалоспоринової групи.

Для розчину, що містить лідокаїн (при внутрішньомязовому введенні препарату):

− підвищена чутливість до лідокаїну;

внутрішньосерцеві блокади без встановленого водія серцевого ритму;

− тяжка серцева недостатність;

− внутрішньовенне введення;

− дитячий вік до 2,5 років.

 

Спосіб застосування та дози.

Дози, спосіб введення та інтервал між введеннями залежать від тяжкості інфекції, чутливості мікроорганізмів, що спричинили захворювання, і стану пацієнта.

Цефотаксим можна вводити внутрішньовенно (болюсно або інфузійно) та внутрішньомязово після проведення шкірної проби на підвищену чутливість до антибіотика.

Для внутрішньовенного струминного (болюсного) введення.   Розчинити  250 мг або 500 мг, або 1 г порошку Цефотаксиму у 4 мл стерильної води для інєкцій, 2 г − у 10 мл відповідно. Розчин вводити струминно повільно, протягом 3-5 хвилин.

Для внутрішньовенних інфузій. Розчинити 1-2 г Цефотаксиму у 40-100 мл 0,9 % розчину хлориду натрію або у 5 % розчині декстрози, розчині Рінгера з лактатом або в іншому розчині для інфузій (крім натрію карбонату). Коротка інфузія (2 г Цефотаксиму у 40 мл розчину) вводиться протягом 20 хвилин. Більш тривала інфузія (2 г Цефотаксиму у
100 мл розчину) вводиться протягом 50-60 хвилин.

Внутрішньомязове введення. Розчинити 1 г Цефотаксиму у 4 мл (250-500 мг – у 2 мл) стерильної води для інєкцій або у 1 % розчині лідокаїну. Розчин слід вводити глибоко у сідничний мяз.

 

Режим дозування

Дорослі

Гостра неускладнена гонорея: 1 г внутрішньомязово одноразово.

Неускладнені інфекції, а також інфекції сечовидільних шляхів: внутрішньомязово або внутрішньовенно струминно 1 г препарату кожні 12 годин.

Інфекції середньої тяжкості: внутрішньомязово або внутрішньовенно струминно 1-2 г препарату кожні 12 годин.

Дуже тяжкі інфекції (наприклад, менінгіт): внутрішньовенно 2 г кожні 6-8 годин.

З метою профілактики інфекційних ускладнень перед хірургічним втручанням під час вступного наркозу одноразово вводять внутрішньовенно 1 г препарату. При необхідності вводять повторно через 6-12 годин.

Максимальна добова доза не має перевищувати 12 г.

Діти віком від 1 місяця до 12 років з масою тіла менше 50 кг

 

 

 

Діти з масою тіла 50 кг і більше

Вводять 100-150 мг/кг маси тіла на добу внутрішньом’язово (тільки дітям віком від 2,5 років!) або внутрішньовенно, розподіляючи на 3-4 введення (кожні 8 або 6 годин), залежно від тяжкості інфекції. При тяжких інфекціях допустимо вводити у дозі 200 мг/кг маси тіла на добу.

 

При масі тіла понад 50 кг слід застосовувати звичайні дози для дорослих; найвища добова доза не має перевищувати 12 г.                                         

Недоношені діти та немовлята у віці 1-4 тижні

 

Недоношені діти та немовлята до 7 днів життя

Добова доза становить 50 мг/кг  маси тіла внутрішньовенно, розподілена на 3-4 введення (кожні 8 або 6 годин). При тяжких інфекціях допустимо вводити у дозі 150-200 мг/кг маси тіла на добу.

 

Добова доза становить 50 мг/кг маси тіла внутрішньовенно, розподілена на 2 введення в рівних дозах (кожні 12 годин).

 

Максимальна добова доза не має перевищувати 12 г.

Тривалість лікування встановлюють індивідуально.

При порушенні функції нирок дози визначають з урахуванням ступеня ураження нирок. У початковій стадії анурії (кліренс креатиніну нижче 10 мл/хв) стандартну дозу Цефотаксиму необхідно зменшити удвічі без зміни інтервалу між введеннями.

Розчин Цефотаксиму, приготовлений як описано вище, стабільний протягом 24 годин при зберіганні у холодильнику.

Побічні реакції.

Алергічні та імунопатологічні реакції: висипання, свербіж, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, бронхоспазм, рідко — анафілактичний шок, мультиформна  ексудативна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, токсичний некроліз шкіри, еозинофілія, пропасниця.

З боку травного тракту  і печінки: у поодиноких випадках — втрата апетиту, нудота, блювання, біль у животі, діарея, транзиторне підвищення рівня трансаміназ та/або лактатдегідрогенази, лужної фосфатази, білірубіну. Під час або після лікування антибіотиками може розвинутись псевдомембранозний коліт, спричинений Clostridium difficile.

З боку системи кровотворення: нейтропенія, лейкопенія, еозинофілія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія, гемолітична анемія.

З боку сечовидільної системи: інтерстиціальний нефрит.

З боку ЦНС: головний біль, оборотна енцефалопатія (у разі введення великих доз, особливо у хворих з нирковою недостатністью).

Побічні реакції, пов’язані з біологічною дією препарату: при тривалому лікуванні можуть розвиватися дисбактеріози, суперінфекція, спричинена стійкими до антибіотика штамами, кандидоз.

Інші: кандидоз слизових оболонок, підвищення температури тіла. При надто швидкому внутрішньовенному введенні Цефотаксиму може розвинутись аритмія.

Місцеві реакції: болючість у місці ін’єкції при внутрішньом’язовому введенні препарату; флебіт – при внутрішньовенному введенні.

 

Передозування.

Симптоми: можливі гарячка, лейкопенія, тромбоцитопенія, гостра гемолітична анемія, шкірні, шлунково-кишкові реакції та реакції печінки, задишка, ниркова недостатність, стоматит, анорексія, тимчасова втрата слуху, втрата орієнтації у просторі, енцефалопатія (особливо при нирковій недостатності). Специфічного антидоту немає.

Лікування: симптоматичне, спрямоване на підтримання життєво важливих функцій організму.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Цефотаксим не слід застосовувати у період вагітності, особливо у першому триместрі, крім виняткових випадків застосування за життєвими показаннями, оскільки безпека цефотаксиму для вагітних жінок не встановлена.

Цефотаксим у низьких концентраціях надходить у грудне молоко, тому при необхідності призначення препарату у період лактації слід вирішити питання щодо припинення годування груддю.

 

Діти.

Дітям віком від 1 місяця до 1 року призначають тільки за життєвими показаннями.

Внутрішньом’язове введення  препарату протипоказане дітям віком до 2,5 року.

 

Особливості застосування.

Для застосування тільки в умовах стаціонару.

Цефотаксим слід з обережністю призначати особам з гіперчутливістю до пеніцилінів або до інших бета-лактамних антибіотиків в анамнезі через можливість перехресної алергічної реакції на цефалоспорини та пацієнтам, у яких спостерігались будь-які форми алергій. При виникненні реакцій підвищеної чутливості препарат відміняють і призначають відповідну терапію.

У перші тижні лікування можливий розвиток псевдомембранозного коліту. У даній ситуації негайно припиняють застосування Цефотаксиму та призначають відповідну терапію, включаючи ванкоміцин або метронідазол.

Для пацієнтів з тяжким порушенням функції нирок слід знизити дозу Цефотаксиму.

При тривалому лікуванні треба контролювати формулу крові, а також функції печінки і нирок.

При одночасному застосуванні потенційно нефротоксичних препаратів (антибіотиків групи аміноглікозидів, діуретиків) необхідно контролювати функцію нирок.

При лікуванні препаратом більше 10 днів необхідно контролювати кількість формених елементів крові.

Як і інші цефалоспорини, Цефотаксим також може зумовлювати псевдопозитивний результат прямого тесту Кумбса.

При визначенні рівня глюкози у сечі методом відновлення можуть бути одержані хибнопозитивні результати. Для запобігання цьому слід застосовувати ферментний метод.

При швидкому внутрішньовенному струминному введенні препарату можливе виникнення серцевої аритмії, тому рекомендується контролювати швидкість введення препарату.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Даних щодо впливу препарату на здатність працювати з механізмами та керувати транспортними засобами немає.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні Цефотаксиму і аміноглікозидних антибіотиків відмічалося збільшення нефротоксичності. Те саме стосується діуретиків – похідних етакринової кислоти, піретадину та інших діуретиків (фуросеміду).

Одночасне застосування ніфедипіну підвищує біодоступність цефотаксиму на 70 %.

Пробенецид блокує канальцеву секрецію цефотаксиму та подовжує його період напівжиття.

При одночасному застосуванні препарату з нестероїдними протизапальними засобами (ацетилсаліцилова кислота, диклофенак, індометацин) збільшується ризик виникнення кровотеч, у тому числі з травного тракту.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Цефотаксим є напівсинтетичним цефалоспориновим антибіотиком широкого спектра дії для парентерального введення. Бактерицидна активність цефотаксиму зумовлена інгібуванням синтезу клітинної стінки мікроорганізмів. Цефотаксим має високий ступінь cтабільності у присутності бета-лактамаз. Він також активний відносно цілого ряду патогенів, стійких до дії інших цефалоспоринів, ампіциліну, гентаміцину та інших антимікробних речовин.

Цефотаксим, як правило, активний відносно певних мікроорганізмів в умовах як in vitro, так і в клінічних.

Грампозитивні аероби: Staphylococcus aureus (включаючи штами, що виробляють і не виробляють пеніцилінази), Staphylococcus epidermidis, Enterococcus spр., Streptococcus pyogenes (бета-гемолітичні стрептококи групи А), Streptococcus agalactiae (стрептококи групи В), Streptococcus pneumoniae.

Грамнегативні аероби: Citrobacter species, Enterobacter sрр., Escherichia coli, Haemophilus influenzae (включаючи ампіцилінстійкі H. influenzae), Haemophilus parainfluenzae, Klebsiella sрр. (включаючи K. pneumoniae), Neisseria gonorrhoeae (включаючи штами, що виробляють і не виробляють пеніцилінази), Neisseria meningitidis, Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Proteus inconstans, Group B, Morganella morganii, Providencia rettgeri, Serratia species і Acinetobacter  spр.

Багато з штамів вищезазначених мікроорганізмів, стійких до інших антибіотиків, наприклад, пеніцилінів, цефалоспоринів та аміноглікозидів, мають чутливість до цефотаксиму натрію.

Цефотаксим активний відносно деяких штамів Pseudomonas aeruginosa.

Анаероби: Bacteroides spр. (включаючи деякі штами B. fragilis), Clostridium spр. (большість штамів C. difficile стійкі), Peptococcus  spр., Peptostreptococcus spр. та Fusobacterium species (включаючи F. nucleatum).

Цефотаксим в умовах in vitro активний відносно таких мікроорганізмів: Salmonella species (включаючи S. typhi), Providencia spр. і Shigella spр., однак клінічна значущість цього ще не встановлена.

Цефотаксим та аміноглікозиди в умовах in vitro діють синергічно відносно до деяких штамів Pseudomonas aeruginosa.

Фармакокінетика. Цефотаксим легко проникає у рідини та тканини тіла, досягаючи концентрацій, що значно перевищують мінімальну інгібуючу концентрацію (МІК) для більшості патогенних організмів. Після внутрішньомязового введення одноразово 1 г цефотаксиму середня максимальна концентрація в плазмі крові 23,5 мг/л досягалась протягом 30 хвилин. Період напіввиведення цефотаксиму становить 1,2 години. Через 12 годин після введення концентрації антибіотика ще досить високі для виявлення бактерицидної активності проти чутливих мікроорганізмів.

Цефотаксим виводиться нирками: приблизно 20-36 % у вигляді незміненого цефотаксиму;
15-25 % − у вигляді дезацетилцефотаксиму, який є основним метаболітом, що має бактерицидну активність; 20-25 % − у вигляді двох неактивних метаболітів. Меншою мірою цефотаксим виводиться з жовчею.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: кристалічний порошок від кремового до світло-жовтого кольору.

 

Несумісність. Розчин препарату несумісний з розчинами інших антибіотиків в одному шприці або крапельниці. Використовувати тільки рекомендовані розчинники.

 

Термін придатності. 2 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С у захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Розчин Цефотаксиму, приготовлений як описано вище, стабільний протягом 24 годин при зберіганні при температурі 2-8 °С.  

 

Упаковка. Флакон з порошком, по 1 або 10 флаконів у картонній коробці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Взрослым и детям с массой тела от 50 кг . Назначать Цефотаксим в дозе 1 г каждые 12:00. В тяжелых случаях назначать препарат в дозе 1 г 3-4 раза в сутки. Максимальная суточная доза составляет 12
Есть в наличии
Код товара: J01D D01
Производитель: АРТЕРИУМ
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

г. Подольск, ул.50 лет Октября, 101

04862-21784

178.20 грн.
14 шт
AKS

г. Южный, ул. Ново-Билярская, 22/1Б

(04842) 2-39-08

179.10 грн.
6 шт
AKS

г. Подольск, пр. Победы, 23 (Поликлиника)

04862-30067

179.10 грн.
4 шт
AKS

пр. Небесной Сотни, 10

747-32-36

173.40 грн.
3 шт
AKS

Одесская обл., с. Лиманка, «Радужний» масcив «Ульяновка» д. 16/1, помещение 12Н

050-468-19-40

179.10 грн.
3 шт
AKS

пр. Добровольского, 73

788-23-67; 094-886-23-67

179.10 грн.
3 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А39)

700-20-69; 094-952-50-69

173.40 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 159

703-35-82; 094-955-65-82

173.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, 33

35-97-72

178.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Ген. Петрова, 46

050 468 19 84

179.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

171.80 грн.
2 шт
AKS

ул.Пишоновская, 20/2

773-79-96

179.10 грн.
2 шт
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

179.10 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 19Е

(04842) 3-12-02

178.20 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 13/5

(04842) 2-32-58

179.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Балковская, 30Б

709-40-27; 094-917-40-27

179.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Бочарова, 30

050 468 19 68

173.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Черняховского, 1А

795-30-92; 094-951-60-92

173.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 68

700-20-57; 094-952-50-57

179.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Екатерининская, 48

722-94-08

179.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Греческая, 45

788-10-63; 094-886-10-63

169.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 19А

772-23-02; 094-997-63-02

179.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 12

770-14-05; 094-995-54-05

177.50 грн.
1 шт
AKS

ул. Королева, 65

709-40-21;094-917-40-21

179.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

179.10 грн.
1 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул.Победы, 24

050 468 19 86

179.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 118

750-50-46

179.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Польская, 14

770-92-25; 094-996-32-25

179.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Пастера, 36

723-76-88

179.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Марсельская, 32/3

7701402;0949955402;0504681966

173.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Пантелеймоновская, 70

49-67-41

173.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 33

703-68-49; 094-955-98-49

178.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 77

704-50-19; 094-932-70-19

179.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 98

771-14-03

179.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Неждановой, 32

050-468-19-45

179.10 грн.
1 шт
AKS

пгт. Овидиополь, ул. Тараса Шевченко, д. 422

(048)788-62-98

179.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Соборная пл., 2

722-04-04

179.10 грн.
1 шт
AKS

с.Коблево, ул.Одесская, 2/4

050 468 19 49.

179.10 грн.
1 шт
AKS

г. Подольск, ул. 50 лет Октября, 117/1

04862-26255

178.20 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Мира, 31Д

(04868) 4-03-45

174.20 грн.
1 шт
AKS

ул. Тополева, 26/1

784-23-29

179.10 грн.
1 шт
AKS

с. Весёлая долина, ул. Светлая, 49

0983608902

179.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Филатова, 53

050-486-19-67

169.40 грн.
1 шт
AKS

г. Южный, ул. Григорьевского десанта, 30/16Е

(04842) 2-32-80

179.10 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

172.60 грн.
1 шт
Enter

Одесская обл., Лиманский р-н, с. Фонтанка, ул.Греческая, 2, пом 2/5

050 468 19 50

179.10 грн.
1 шт
AKS

пр-т Свободы, 88 (Черноморка)

770-15-41

179.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Шклярука, 12Д

783-19-63

178.60 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
Enter

ул. Пантелеймоновская, 70

717-33-49

172.60 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Садовая, 2

703-38-24; 094-955-68-24

172.60 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 78

770-14-03; 094-995-54-03

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Святослава Рихтера, 125/3

0504861948

178.20 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Святослава Рихтера, 129

712-73-22

179.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 88

795-30-56; 094-951-60-56

179.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

179.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Старопортофранковская, 67/69

726-10-10

179.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 133

759-26-83; 094-921-56-83

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

ул. Среднефонтанская, 34-А, пом. 101

776-00-90

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Новосельского, 65

770-14-08; 094-995-54-08

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Филатова, 86

759-49-76; 094-921-69-76

178.20 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Б.-Днестр., ул. Свято-Георгиевская, 4 (ЦРБ)

0484929028 0963347554

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Нежинская, 65

701-12-09; 094-953-42-09

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

179.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Измаил, ул.Тельмана, 3, КЗ Ізмаїльської районної ради "Інфекційна лікарня"

097 218 89 94

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

жм. Радужный, 19/1

700-02-84

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пр. Добровольского, 109 (угол)

798-28-10; 050 468 19 87

169.40 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пр. Добровольского, 98

050-468-19-47

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

с. Крыжановка, ул. Ген. Бочарова, д. 62, секц. 8,9,10, пом.5

772-23-06; 094-997-63-06

179.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

с. Шабо, ул. Шанцера, 48

(04849) 9-82-60

179.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

179.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Большая Арнаутская, 99

706-69-26

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Бочарова, 1

050-554-0015

179.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

179.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Глушко, 11Г

050 468 19 60

179.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Михайловская, 8/4

050 468 19 53

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Глушко, 32А

797-27-59; 050 468 19 73

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Д. Ойстраха, 1

709-40-19; 094-917-40-19

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А40)

700-20-69; 094-952-50-69

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Космонавтов, 33

770-10-46; 094-995-50-46

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Костанди, 162/2 пом 3

704-50-26, 094-932-70-26

179.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Кравцова, 2

0504681980

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Левитана, 101

050-021-01-22

179.10 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Люстдорфская, 123/1

749-21-12

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Марсельская, 56

050-468-19-41

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Заболотного, 54/2

788-17-24; 094-886-17-24

178.20 грн.
0 шт
Сообщить о наличии
Цефотаксим 1г №10 фл /КМП/ АРТЕРИУМ J01D D01 Взрослым и детям с массой тела от 50 кг . Назначать Цефотаксим в дозе 1 г каждые 12:00. В тяжелых случаях назначать препарат в дозе 1 г 3-4 раза в сутки. Максимальная суточная доза составляет 12 169.4
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню