Сумамед 500мг №3 таб

ЗАТВЕРДЖЕНО

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

С У М А М Е Д®

(SUMAMED®)

Cклад:

діюча речовина:   аzithromycin;

1 таблетка містить азитроміцину 500 мг у вигляді дигідрату;

допоміжні речовини: кальцію фосфат двозаміщений безводний, гідроксипропілметилцелюлоза, крохмаль кукурудзяний, крохмаль модифікований, целюлоза мікрокристалічна, натрію лаурилсульфат, магнію стеарат, індиготин (Е 132), титану діоксид (E 171), полісорбат 80, тальк.

 

 Лікарська форма.  Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група.  

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Макроліди,  лінкозаміди та стрептограміни. Азитроміцин. Код АТС J01F A10.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Інфекції, спричинені мікроорганізмами, чутливими до азитроміцину.

·         Інфекції ЛОР-органів (бактеріальний фарингіт/тонзиліт, синусит, середній отит).

·         Інфекції дихальних шляхів (бактеріальний бронхіт, негоспітальна пневмонія).

·         Інфекції шкіри та м'яких тканин:  мігруюча еритема (початкова стадія хвороби Лайма), бешиха, імпетиго, вторинні піодерматози. Лікування нетяжких  форм Акне вульгарис.

·         Інфекції, що передаються статевим шляхом: неускладнений  та ускладнений уретрит/цервіцит, спричинений Chlamydia trachomatis

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини,  до будь-якого іншого компоненту препарату або до інших макролідних антибіотиків. Через теоретичну можливість ерготизму азитроміцин не слід призначати одночасно з похідними ріжків.

 

Спосіб застосування та дози.

 Дорослі,включаючи пацієнтів літнього віку і діти з вагою понад  45 кг

Сумамед® необхідно застосовувати за годину до або через дві години після їди, тому що одночасний прийом порушує всмоктування азитроміцину. Препарат приймають 1 раз на день. Таблетки ковтають не розжовуючи.

При  інфекціях ЛОР-органів, дихальних шляхів, шкіри та м'яких тканин (окрім  мігруючої еритеми): 500 мг (1 таблетка одноразово) на добу протягом 3 днів.

При  мігруючій еритемі: дорослим –1 раз на добу протягом 5 днів, 1-й день 1 г (2 таблетки по 500 мг), потім по 500 мг (1 таблетка) з 2-го по 5-й день.

При інфекціях, що  передаються статевим шляхом:

Неускладнений уретрит/цервіцит 1 г  препарату Сумамед® одноразово (2 таблетки по

500 мг). Курсова доза –1 г.

При Акне вульгарис: курсова доза становить 6 г. Рекомендується наступна схема лікування: у перші 3 дні призначають по 1 таблетці по 500 мг 1 раз на день, наступні

 9 тижнів– по 1 таблетці по 500 мг 1 раз на тиждень, причому на другий тиждень таблетку застосовують через 7 днів після попереднього прийому.

У разі пропуску прийому 1 дози препарату  пропущену дозу належить прийняти якомога раніше, а наступні – з інтервалами у 24 години.

Ниркова недостатність

Пацієнтам з незначною дисфункцією нирок (кліренс креатиніну > 40 мл/хв) не має необхідності змінювати дозування. . Не було проведено жодних досліджень у пацієнтів з кліренсом креатиніну <40 мл/хв. Відповідно, слід з обережністю застосовувати азитроміцин  таким пацієнтам.

Печінкова недостатність

Оскільки азитроміцин метаболізується в печінці та виводиться з жовчею, препарат не слід застосовувати  пацієнтам  з серйозним захворюванням печінки.

 

Побічна дія.

Сумамед®  добре переноситься з низькою частотою побічних дій.

Оцінка побічних явищ ґрунтується на класифікації з урахуванням частоти реакцій: дуже часто > 10 %; часто -  > 1 % - < 10 %; нечасто - > 0,1 % - < 1 %; рідко - > 0,01 % - < 0,1 %; дуже рідко - < 0,01 %, у тому числі поодинокі випадки.

Порушення з боку кровоносної  та  лімфатичної системи: рідко тромбоцитопенія.

У клінічних дослідженнях були поодинокі повідомлення про періоди транзиторної  слабко

вираженої  нейтропенії. Однак причинний зв'язок з лікуванням азитроміцином не був підтверджений.

 Порушення з боку психіки: рідко – агресивність, гіперактивність, тривога та нервозність.

Порушення з боку нервової системи: нечасто – запаморочення/вертиго, сонливість, синкопе, головний біль, судоми (було виявлено, що вони також спричиняються іншими макролідними антибіотиками), спотворення смаку та відчуття запахів; рідко – парестезія,  астенія, безсоння.

Порушення  з боку органу слуху: рідко –  повідомлялось, що макролідні антибіотики спричиняють пошкодження слуху. У деяких пацієнтів, які приймали азитроміцин, повідомлялось про порушення слуху, настання глухоти та дзвін у вухах. Більшість із цих випадків пов’язані з експериментальними дослідженнями, в яких азитроміцин застосовувався  у великих дозах протягом тривалого часу. Відповідно до доступних звітів про подальше медичне спостереження більшість з цих проблем  мали оборотний характер.

Порушення з боку серцевої діяльності: рідко повідомлялось про сильне серцебиття, аритмію з пов’язаною шлуночковою тахікардією (було виявлено, що вони також спричиняються  іншими макролідними антибіотиками). Були рідкі повідомлення про подовження QT і тріпотіння-мерехтіння шлуночків, артеріальну гіпотензію.

Порушення з боку травного тракту: часто – нудота, блювання, діарея, неприємні відчуття в животі (біль/спазми); нечасто – рідкі випорожнення, метеоризм, порушення травлення, анорексія; рідко – запор, зміна кольору язика. Повідомлялося про псевдомембранозний коліт, панкреатит.

Порушення з боку печінки і жовчного міхура: рідко повідомлялось про гепатит та холестатичну жовтяницю, включаючи патологічні показники функціональної проби печінки, а також про рідкі випадки некротичного гепатиту і дисфункції печінки, що в рідких випадках призводить до летального кінця.

Порушення з боку шкіри: нечасто – алергічні реакції, включаючи свербіж і висипання;

рідко – алергічні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк, кропив'янку  і світлочутливість; серйозні шкірні реакції, а саме – поліморфну еритему, синдром Стівенса-Джонсона і токсичний епідермальний некроліз.

Порушення з боку скелетно-м’язової системи: нечасто – артралгія.

Порушення з боку сечовидільної системи: рідко –  інтерстиціальний нефрит і гостра ниркова недостатність.

Порушення з боку репродуктивної системи: нечасто – вагініт.

Системні порушення: рідко –  анафілаксія, включаючи набряк (призводить у рідких випадках  до летального кінця), кандидоз.

 

Передозування.

Типові симптоми передозування: оборотне порушення слуху, виражені нудота, блювання, діарея. У випадку передозування необхідно прийняти активоване вугілля та проводити симптоматичну терапію, спрямовану на підтримання життєвих функцій організму.

 

 Застосування у період вагітності або годування груддю.

Азитроміцин проникає крізь плаценту до плода, однак не було виявлено шкідливого впливу препарату на плід.  Відповідні і добре контрольовані дослідження у вагітних жінок відсутні. Тому азитроміцин можна застосовувати під час вагітності лише у разі відсутності адекватних альтернативних ліків.

 Дослідження, які визначають проникнення препарату у грудне молоко, відсутні, таким чином азитроміцин слід застосовувати під час годування груддю лише у разі відсутності адекватних альтернативних ліків.

 

Діти.

Для лікування дітей  з масою тіла нижче 45 кг рекомендується застосовувати Сумамед® таблетки 125 мг.

 

Особливості застосування.

Алергічні реакції: у рідких випадках повідомлялось, що азитроміцин має серйозні алергічні (рідко летальні) реакції, такі як ангіоневротичний набряк та анафілаксія. Деякі з цих реакцій зумовлювали  розвиток рецидивних симптомів і потребували більш тривалого спостереження і лікування.

Подовжена серцева реполяризація та інтервал QT, які підвищували ризик розвитку серцевої аритмії та тріпотіння-мерехтіння шлуночків, спостерігались при лікуванні іншими макролідними антибіотиками. Подібний ефект азитроміцину не можна повністю виключити у пацієнтів з підвищеним ризиком подовженої серцевої реполяризації.

Стрептококові інфекції: Азитроміцин загалом ефективний у лікуванні стрептококу в ротоглотці, але немає жодних даних, які демонструють ефективність азитроміцину у профілактиці гострого ревматоїдного поліартриту.

Суперінфекції: як і у випадку з іншими антибактеріальними препаратами, існує можливість виникнення суперінфекції (наприклад, мікози).

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Азитроміцин не впливає на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодій.

Слід обережно призначати азитроміцин пацієнтам разом з іншими ліками, які можуть подовжувати інтервал-QT.

Антациди: при вивченні впливу одночасного застосування антацидів на фармакокінетику азитроміцину загалом не спостерігалося змін у біодоступності, хоча плазмові пікові концентрації азитроміцину зменшилися на 30 %. Азитроміцин необхідно приймати принаймні за годину до або через 2 години після прийому антациду.

Карбамазепін: у дослідженні фармакокінетичної взаємодії у здорових волонтерів азитроміцин не виявив значного впливу на плазмові рівні карбамазепіну або на його активні метаболіти.

Циклоспорин: деякі зі споріднених макролідних антибіотиків впливають на метаболізм циклоспорину. Оскільки не було проведено фармакокінетичних і клінічних досліджень можливої взаємодії при одночасному прийомі азитроміцину і циклоспорину, слід ретельно зважити терапевтичну ситуацію до призначення одночасного прийому цих ліків. Якщо комбіноване лікування вважається виправданим, необхідно проводити ретельний моніторинг рівнів циклоспорину і відповідно регулювати дозування.

Кумаринові антикоагулянти: повідомлялося про підвищену тенденцію до кровотеч у зв’язку з одночасним застосуванням азитроміцину та варфарину або кумарин-подібних пероральних антикоагулянтів. Необхідно приділяти увагу частоті моніторингу протромбінового часу.

Дигоксин: повідомлялося, що у деяких пацієнтів певні макролідні антибіотики впливають на метаболізм дигоксину в кишечнику. Відповідно у разі одночасного застосування азитроміцину і дигоксину треба пам’ятати про можливість підвищення концентрацій дигоксину і проводити моніторинг рівнів дигоксину.

Метилпреднізолон: у дослідженні фармакокінетичної взаємодії у здорових волонтерів азитроміцин не виявив значного впливу на фармакокінетику метилпреднізолону.

Терфенадин: у фармакокінетичних дослідженнях не повідомлялося про взаємодію між азитроміцином і терфенадином. Як і у випадку з іншими макролідними антибіотиками, азитроміцин необхідно з обережністю призначати в комбінації з терфенадином.

Теофілін: азитроміцин не впливав на фармакокінетику теофіліну при одночасному прийомі азитроміцину і теофіліну здоровими волонтерами. Комбіноване застосування теофіліну та інших макролідних антибіотиків іноді призводило до підвищених рівнів теофіліну в сироватці крові.

Зидовудин: 1000 мг одноразові дози та 1200 мг або 600 мг багаторазові дози азитроміцину не впливали на плазмову фармакокінетику та виділення з сечею зидовудину або його глюкуронідних метаболітів. Однак прийом азитроміцину підвищував концентрації фосфорильованого зидовудину, клінічно активного метаболіту в мононуклеарах у периферійному кровообігу. Клінічна значущість цих даних неясна, але може бути корисною для пацієнтів.

Диданозин: при одночасному вживанні добових доз у 1200 мг азитроміцину з диданозином у шести суб’єктів не було виявлено впливу на фармакокінетику диданозину порівняно з плацебо.

Рифабутин: одночасне вживання азитроміцину і рифабутину не впливало на плазмові концентрації цих препаратів. Нейтропенія спостерігалась у суб’єктів, які приймали одночасно азитроміцин і рифабутин. Хоча нейтропенія була пов’язана із застосуванням рифабутину, причинний зв'язок з одночасним прийомом з азитроміцином не був встановлений.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Азитроміцин є представником групи макролідних антибіотиків – азалідів, що мають широкий спектр антимікробної дії. Механізм дії азитроміцину полягає в інгібуванні синтезу бактеріального білка за рахунок зв’язування з 50 S-субодиницею рибосом і запобігання транслокації пептидів при відсутності впливу на синтез полінуклеотидів.

Механізм резистентності:

Резистентність до азитроміцину може бути вродженою або набутою. Повна перехресна резистентність існує серед Streptococcus pneumoniae, бета-гемолітичним стрептококом групи А, Enterococcus faecalis та Staphylococcus aureus, включаючи метицилін-резистентний золотистий стафілокок (MRSA) до еритроміцину, азитроміцину, інших макролідів і лінкозамідів.

Спектр антимікробної дії азитроміцину

Чутливі

Аеробні грампозитивні бактерії

Staphylococcus aureus

Метицилін-чутливий

Streptococcus pneumoniae

Пеніцилін-чутливий

Streptococcus pyogenes (гр.А)

Аеробні грамнегативні бактерії

Haemophilus influenzae

Haemophilus parainfluenzae

Legionella pneumophila

Moraxella catarrhalis

Pasteurella multocida

Анаеробні бактерії

Clostridium perfringens

Fusobacterium spp. (види)

Prevotella spp.

Porphyromonas spp.

Інші бактерії

Chlamydia trachomatis

Види, які набувають резистентності у поодиноких випадках

Аеробні грампозитивні бактерії

Streptococcus pneumoniae

З проміжною чутливістю до пеніциліну

Пеніцилін-резистентний

Вродженорезистентні організми

Аеробні грампозитивні бактерії

Enterococcus faecalis

Стафілококи MRSA, MRSE (Метицилін-резистентний золотистий стафілокок)

Анаеробні бактерії

Група бактероїдів Bacteroides fragilis

 

Фармакокінетика

Біодоступність після перорального прийому складає приблизно 37 %. Максимальна концентрація у сироватці крові досягається через 2-3 години після прийому препарату.

При внутрішньому прийомі азитроміцин розподіляється по всьому організму. У фармакокінетичних дослідженнях було показано, що концентрації азитроміцину в тканинах значно вищі (в 50 разів), ніж у плазмі, що свідчить про сильне зв’язування препарату з тканинами.

Зв’язування з білками сироватки варіює  залежно від плазмових концентрацій і становить від 12 % при 0,5 мкг/мл до 52 % при 0,05 мкг/мл у сироватці крові. Уявний об’єм розподілу у рівноважному стані (VVss) становив 31,1 л/кг.

Кінцевий період плазмового напіввиведення повністю відбиває період напіввиведення з тканин протягом 2-4 днів.

Приблизно 12 % внутрішньовенної дози азитроміцину виділяються незмінними з сечею протягом наступних трьох днів. Особливо високі концентрації незмінного азитроміцину були виявлені в жовчі людини. Також у жовчі було виявлено десять метаболітів, які утворювались за допомогою N- та O-деметилювання, гідроксилювання кілець дезозаміну і аглікону та розщеплення кладінози кон’югату. Порівняння результатів рідинної хроматографії та мікробіологічних аналізів показало, що метаболіти азитроміцину не є мікробіологічно активними.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, світло-блакитного кольору, овальної форми, з двоопуклими поверхнями, з написом «PLIVA» з одного боку і «500» з другого боку. Вид поверхні  при розколюваннні  таблетки «біла або майже біла»

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати  при  температурі  не вище 25˚C у місці, недоступному для дітей.

 

Упаковка.

По 3 або по 2 таблетки у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці.

 

Категорія відпуску.

За рецептом.

 

Виробник.  

ПЛІВА Хрватска д.о.о.

 

Місцезнаходження.  

Прілаз баруна Філіповіча 25, 10000 Загреб, Хорватія.

Взрослым. Для лечения большинства инфекций дозировка для взрослых составляет 500 мг в сутки в течении трех дней. Дозы препарата и продолжительность лечения осложненных инфекций зависит от течения и тяжести болезни, состояния больного и требует консультации врача
Есть в наличии
Код товара: J01F A10
Производитель: ПЛИВА
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

ул. Малиновского, 1/1

771-70-25; 094-997-10-25

301.20 грн.
11 шт
AKS

ул. Польская, 14

770-92-25; 094-996-32-25

294.40 грн.
11 шт
AKS

ул. Костанди, 162/2 пом 3

704-50-26, 094-932-70-26

294.40 грн.
11 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 19Е

(04842) 3-12-02

283 грн.
10 шт
AKS

ул. Д. Ойстраха, 1

709-40-19; 094-917-40-19

294.40 грн.
10 шт
AKS

ул. Глушко, 32А

797-27-59; 050 468 19 73

294.40 грн.
10 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 132/1

716-70-21

294.40 грн.
9 шт
AKS

ул. Новосельского, 65

770-14-08; 094-995-54-08

294.40 грн.
9 шт
Enter

ул. Королёва 114

050 468 19 72

294.40 грн.
8 шт
AKS

ул. Семена Палия, 98

771-14-03

301.20 грн.
8 шт
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

294.40 грн.
8 шт
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

294.40 грн.
8 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

290.40 грн.
8 шт
AKS

жм. Радужный, 19/1

700-02-84

283.60 грн.
8 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 32

701-05-26; 094-953-35-26

294.40 грн.
8 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А41)

700-20-69; 094-952-50-69

290.40 грн.
8 шт
AKS

ул. Космонавтов, 33

770-10-46; 094-995-50-46

294.40 грн.
7 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 125/3

0504861948

294.40 грн.
7 шт
AKS

ул. Екатерининская, 48

722-94-08

294.40 грн.
7 шт
Enter

ул. Гагаринское плато, д. 5-Б

050-468-19-61

294.40 грн.
7 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 13/5

(04842) 2-32-58

283 грн.
7 шт
AKS

ул. Черняховского, 1А

795-30-92; 094-951-60-92

294.40 грн.
7 шт
AKS

ул. Павла Кравцова, 2

050 468 19 80

294.40 грн.
6 шт
AKS

ул. Семена Палия, 77/2

704-50-09; 094-932-70-19

294.40 грн.
6 шт
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

294.40 грн.
6 шт
AKS

ул. Ильфа и Петрова, 10/1

050 468 19 59

294.40 грн.
6 шт
AKS

ул. Королева, 65

709-40-21

294.40 грн.
5 шт
AKS

ул. Глушко, 12

770-14-05; 094-995-54-05

294.40 грн.
5 шт
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

283.60 грн.
5 шт
AKS

ул. Королева, 33

35-97-72

294.40 грн.
5 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А39)

700-20-69; 094-952-50-69

290.40 грн.
5 шт
AKS

ул. Марсельская, 32/3

7701402;0949955402;0504681966

291.70 грн.
5 шт
AKS

пр. Небесной Сотни, 10

747-32-36

290.40 грн.
5 шт
AKS

жм. Радужний д. 16/1, помещение 12Н

050-468-19-40

294.40 грн.
5 шт
AKS

ул. Семена Палия, 118

750-50-46

294.40 грн.
4 шт
AKS

Ген. Бочарова, 62

772-23-06

294.40 грн.
4 шт
AKS

ул. Марсельская, 56

050-468-19-41

294.40 грн.
4 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (угол)

798-28-10; 094-948-58-10

283.60 грн.
4 шт
AKS

г. Южный, ул. Григорьевского десанта, 30/16Е

(04842) 2-32-80

294.40 грн.
4 шт
AKS

ул. Греческая, 45

788-10-63; 094-886-10-63

283.60 грн.
4 шт
AKS

ул. Канатная, 78

709-40-23

291.70 грн.
3 шт
AKS

ул. Соборная пл., 2

722-04-04

294.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Левитана, 101

050-021-01-22

294.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Семена Палия, 88

795-30-56; 094-951-60-56

294.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Люстдорфская дор., 27

771-70-21

294.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 33

703-68-49; 094-955-98-49

294.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Маршала Малиновского, 55/1

050 468 19 56

294.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Михайловская, 8/4

050 468 19 53

294.40 грн.
3 шт
AKS

Черноморск, ул. Виталия Шума, 4

050-468-19-44

294.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Балковская, 30Б

709-40-27; 094-917-40-27

294.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Глушко, 11Г

050 468 19 60

294.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 6

725-05-33

294.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Бочарова, 30

050 468 19 68

291.70 грн.
3 шт
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

294.40 грн.
3 шт
Enter

ул. Ген. Бочарова, д. 62, секц. 5, пом.6

050-468-19-70

294.40 грн.
3 шт
Enter

Одесская обл., Лиманский р-н, с. Фонтанка, ул.Греческая, 2, пом 2/5

050 468 19 50

294.40 грн.
3 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (центр)

795-30-67; 094-951-60-67

283.60 грн.
3 шт
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

294.40 грн.
3 шт
AKS

ул. Заболотного, 54/2

788-17-24; 094-886-17-24

294.40 грн.
3 шт
AKS

пр. Добровольского, 73

788-23-67; 094-886-23-67

294.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Филатова, 86

759-49-76; 094-921-69-76

294.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Филатова, 53

050-486-19-67

283.60 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 159

703-35-82; 094-955-65-82

290.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Нежинская, 65

701-12-09; 094-953-42-09

294.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

294.40 грн.
2 шт
AKS

пр-т Свободы, 88 (Черноморка)

770-15-41

294.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 99

706-69-26

283.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 129

712-73-22

294.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Шклярука, 12Д

783-19-63

294.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Старопортофранковская, 67/69

726-10-10

294.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 19А

772-23-02; 094-997-63-02

294.40 грн.
2 шт
AKS

ул.Пишоновская, 20/2

773-79-96

294.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Заболотного, 39А

700-24-46; 068-737-69-87

294.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 133

759-26-83; 094-921-56-83

291.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 68

700-20-57; 094-952-50-57

294.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 78

770-14-03; 094-995-54-03

294.40 грн.
1 шт
AKS

п.Авангард, ул. В. Спрейса, 3

050-468-19-71

294.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А40)

700-20-69; 094-952-50-69

294.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Небесной Сотни, 5

702-97-46; 094-955-27-46

294.40 грн.
1 шт
AKS

пгт. Овидиополь, ул. Тараса Шевченко, д. 422

(048)788-62-98

294.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Садовая, 2

703-38-24; 094-955-68-24

290.40 грн.
1 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул.Победы, 24

(04849) 6-00-15

294.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Фонтанская дор., 19

050 468 19 83

294.40 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Мира, 31Д

(04868) 4-03-45

291.70 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 98

050-468-19-47

283.60 грн.
1 шт
AKS

г. Измаил, ул. Шевченко, д. 8

050-468-19-57

294.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 1

050-554-0015

294.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Ген. Петрова, 46

050 468 19 84

294.40 грн.
1 шт
AKS

ул. Тополева, 26/1

784-23-29

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

ул. Среднефонтанская, 34-А, пом. 101

776-00-90

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Пастера, 36

723-76-88

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Черноморск, ул. Спортивная, 14Д

(04868) 6-01-48

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Южный, ул. Ново-Билярская, 22/1Б

(04842) 2-39-08

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Педагогическая, 23-Б, оф.3

050 620 04 34

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

ул. Пантелеймоновская, 70

717-33-49

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Одесса-Главная, 35

784-85-70

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

с.Коблево, ул.Одесская, 2/4

050 468 19 49

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Люстдорфская, 123/1

749-21-12

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Днепр. дорога, 77/2

704-50-19; 094-932-70-19

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Б.-Днестр., ул. Свято-Георгиевская, 4 (ЦРБ)

0484929028 0963347554

0 шт
Сообщить о наличии
Сумамед 500мг №3 таб ПЛИВА J01F A10 Взрослым. Для лечения большинства инфекций дозировка для взрослых составляет 500 мг в сутки в течении трех дней. Дозы препарата и продолжительность лечения осложненных инфекций зависит от течения и ... 283
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню