Офлоксацин 0,2 №10 таб Д /25/

Офлоксацин  0,2 №10 таб Д /25/
ОФЛОКСАЦИН

ОФЛОКСАЦИН

(OFLOXACIN)

 

 

Склад:

діюча речовина: ofloxacin;

1 таблетка містить офлоксацину 200 мг (0,2 г);

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат, стеаринова кислота, натрію кроскармелоза.

 

Лікарська форма. Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби для системного застосування. Група фторхінолонів. Код АТС J01M A01.

 

Клінічні характеристики.

Показання.

Інфекції, спричинені чутливими до препарату штамами мікроорганізмів:

     інфекції ЛОР-органів та дихальних шляхів;

     неускладнені та ускладнені інфекції нирок та сечовивідних шляхів;

     змішані інфекції уретри та статевих шляхів, спричинені Chlamydia trachomatis та/або Neisseria gonorrhoeae;

     інфекційні захворювання шкіри та м’яких тканин.

 

Протипоказання.

– Підвищена чутливість до офлоксацину або до інших похідних  фторхінолонів;

– ураження зі зниженим судомним порогом (після черепно-мозкової травми, інсульту, запальних захворювань головного мозку);

– епілепсія;

– дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази;

тендиніти в анамнезі.

Офлоксацин не можна призначати пацієнтам із подовженням інтервалу QT, пацієнтам із некомпенсованою гіпоглікемією, а також пацієнтам, які приймають протиаритмічні засоби класу ІА (хінідин, прокаїнамід) або класу ІІІ (аміодарон, соталол).

 

Спосіб застосування та дози.

Середньодобову дозу препарату Офлоксацин слід підбирати індивідуально залежно від локалізації, тяжкості та перебігу інфекції.

Зазвичай призначають дозу 400 мг на добу (у 2 прийоми з інтервалом 12 годин). Дози, які не перевищують 400 мг, можна призначати 1 раз на добу, краще вранці.

Добова доза може бути збільшена до 600 мг (в окремих випадках – до 800 мг) у пацієнтів з тяжкими інфекціями або у випадках збільшеної маси тіла. У такому випадку дозу слід розподілити на 2 прийоми та давати пацієнту через рівні інтервали часу. Таблетки слід приймати цілими, не розжовуючи, запиваючи водою як до, так і після прийому їжі.

Зазвичай тривалість курсу лікування – 7-10 днів (залежно від стану організму хворого та клінічної картини). Гостра, неускладнена уретральна і цервікальна гонорея, спричинена Neisseria gonorrhoeae, лікується протягом 1 дня. Простатит, спричинений E. Coli, – протягом 6 тижнів.

Пацієнти з печінковою недостатністю.

Максимальна добова доза препарату не має перевищувати 400 мг.

Пацієнти з порушенням функції нирок.

Для пацієнтів із порушеною функцією нирок рекомендуються нижчезазначені дози.

 

Кліренс креатиніну

Доза

50-20 мл/хв

100 мг 1 раз на добу

 < 20 мл/хв

100 мг 1 раз на добу через день

 

Для дозування по 100 мг слід застосовувати препарати офлоксацину у відповідних лікарських формах.

 

Побічні реакції.

Алергічні реакції: свербіж, шкірні висипання, кропив'янка, поява пухирів, бронхоспазм; дуже рідко – мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, синдром Лайєлла; у поодиноких випадках – гіперчутливість у формі сонячної еритеми, знебарвлення шкіри або розшарування нігтів. Одразу після введення офлоксацину можуть розвинутись анафілактичні або анафілактоїдні реакції (ознаки анафілаксії – тахікардія, гарячка, задишка, шок, ангіоневротичний набряк, васкуліт, еозинофілія). У випадку такої реакції введення Офлоксацину слід припинити і розпочати альтернативну терапію.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія; рідко – короткочасна артеріальна гіпотензія, колапс. У випадку розвитку тяжкої артеріальної гіпотензії терапію препаратом слід припинити.

З боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення, депресія, порушення сну/безсоння, неспокій, збудження, сплутаність свідомості, нічні жахи, сонливість, гастралгія, невропатія, сенсорні або сенсомоторні периферичні невропатії (див. розділ «Особливості застосування»); зрідка – судоми м'язів, тремор та інші екстрапірамідні симптоми, порушення м'язової координації (порушення відчуття рівноваги, нестійка хода), порушення периферичної чутливості (парестезії, атаксія, порушення смаку, порушення нюху, розлади зору – диплопія), порушення слуху (шум у вухах або втрата слуху), світлобоязнь; дуже рідко – конвульсії та тремтіння, ступор; у поодиноких випадках – відчуття тривоги, психотичні реакції (з галюцинаціями), суїцидальні думки і дії – ці реакції потребують термінової відміни препарату.

З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея, яка може бути симптомом геморагічного ентероколіту, метеоризм, біль та різь у животі, анорексія (відсутність апетиту); рідко – холе-статична жовтяниця, гепатит або тяжке ураження печінки, підвищення рівня печінкових ферментів та білірубіну у плазмі крові, псевдомембранозний коліт. У випадку виникнення псевдомембранозного коліту прийом препарату слід припинити і призначити відповідну терапію. У такому випадку не слід призначати лікарські засоби, які інгібують перистальтику.

З боку сечовидільної  системи: кристалурія, рабдоміоліз, ниркова недостатність з підвищенням рівня сечовини та креатиніну у плазмі крові (рідко); у поодиноких випадках – інтерстиціальний нефрит, який може прогресувати до розвитку гострої ниркової недостатності.

З боку опорно-рухового апарату: артралгія (біль у суглобах), міалгія (м'язовий біль), тендиніт, особливо у пацієнтів літнього віку (ці реакції потребують термінової відміни препарату), розрив сухожилля (дуже рідко, якщо пацієнт отримує супутню терапію кортикостероїдами); у поодиноких випадках може виникнути напад порфірії.

З боку  кровотворної системи: дуже рідко – лейкопенія, агранулоцитоз, еозинофілія, тромбоцитопенія, панцитопенія, пригнічення кістковомозкового кровотворення; у поодиноких випадках – анемії, у т. ч. гемолітична анемія.

Порушення метаболізму: гіперглікемія або гіпоглікемія (у хворих на цукровий діабет).

Інші: слабкість, пневмоніт.

 

 

Передозування.

Симптоми: запаморочення, сплутаність свідомості, загальмованість, нудота,  блювання, судоми, ерозивні ушкодження  слизових оболонок.

Лікування: промивання шлунка, посилена гідратація, дезінтоксикаційна, десенсибілізуюча та симптоматична терапія, яка має бути спрямована на корекцію змін з боку внутрішніх органів. Специфічний антидот невідомий. Гемодіаліз і перитонеальний діаліз не є ефективними.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Офлоксацин протипоказаний жінкам у період вагітності або годування груддю у зв'язку з недостатністю досвіду застосування препарату. Екскреція офлоксацину у грудне молоко значна.

У разі необхідності застосування препарату годування груддю  слід припинити на період лікування.

 

Діти. Препарат не застосовують дітям.

 

Особливості застосування.

Перед початком лікування необхідно провести тести: посів на мікрофлору та визначення чутливості до офлоксацину. Терапію офлоксацином необхідно розпочати ще до того, як стануть відомі результати тестів; після отримання результатів тестів адекватна терапія має бути продовжена. Під час лікування офлоксацином, як і іншими лікарськими засобами цієї групи, резистентність деяких штамів Pseudomonas aeruginosa може розвинутися досить швидко.

При застосуванні Офлоксацину необхідно підтримувати адекватну гідратацію організму пацієнта, щоб запобігти утворенню концентрованої сечі. Хворим із порушенням функції печінки та нирок препарат слід призначати з великою обережністю. До початку лікування препаратом і під час лікування стан таких хворих підлягає суворому клінічному та лабораторному контролю. Для пацієнтів зі зниженою функцією нирок призначену дозу офлоксацину необхідно скорегувати, враховуючи уповільнене виділення. Пацієнтам, які лікуються офлоксацином, слід уникати дії сонячного опромінення та не користуватися солярієм через можливу фотосенсибілізацію шкіри. При виникненні реакцій фоточутливості (наприклад, подібних до сонячних опіків), терапію офлоксацином слід припинити.

При прийомі фторхінолонів, включаючи офлоксацин, повідомлялося про випадки сенсорної чи сенсомоторної периферичної нейропатії. При розвитку у пацієнта нейропатії прийом офлоксацину слід припинити.

У випадку виникнення тяжкої артеріальної гіпотензії слід припинити застосування препарату.

При прийомі фторхінолонів у дуже рідкісних випадках повідомлялося про подовження інтервалу QT. Слід дотримуватися обережності при прийомі фторхінолонів, включаючи офлоксацин, пацієнтам з відомими факторами ризику подовження інтервалу QT, пацієнтам літнього віку, при порушенні балансу електролітів (гіпокаліємія, гіпомагніємія), синдром вродженого та набутого подовженого інтервалу QT, захворювання серця (серцева недостатність, інфаркт міокарда, брадикардія).

Пацієнтам із порушенням функції центральної нервової системи (порушення мозкового кровообігу, епілепсія) Офлоксацин слід призначати з обережністю через небезпеку виникнення судом або зниження судомного порога.

У хворих на цукровий діабет офлоксацин може спричинити потенціювання гіпоглікемічної дії інсулінів.

При довготривалому та повторному лікуванні антибіотиками можливий розвиток опортуністичних інфекцій та ріст резистентних мікроорганізмів. При розвитку вторинної інфекції необхідно прийняти відповідні міри.

Під час лікування препаратом не слід вживати алкоголь.

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

 

 

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Під час лікування препаратом Офлоксацин не рекомендується керувати автотранспортом та працювати з потенційно небезпечними механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному прийомі офлоксацину з барбітуратами, включаючи анестетики, та антигіпертензивними засобами можливе раптове зниження артеріального тиску.

Не слід застосовувати офлоксацин з препаратами, які подовжують інтервал QT (антиаритмічні засоби класу ІА – хінін, прокаїнамід та класу ІІІ – аміодарон, соталол, трициклічні антидепресанти, макроліди).

При застосуванні Офлоксацину одночасно з нестероїдними протизапальними засобами, похідними нітроімідазолу та метилксантинів, підвищується ризик розвитку нейтротоксичних ефектів, зокрема зниження судомного порога, що може призвести до розвитку судом.

Одночасний прийом офлоксацину у великих дозах з лікарськими засобами, що виділяються шляхом тубулярної секреції, може призвести до підвищення плазматичних концентрацій через їх знижене виведення.

Оскільки одночасне застосування більшості хінолінів, включаючи офлоксацин, інгібує ферментну активність цитохрому Р450, одночасний прийом офлоксацину з препаратами, які також метаболізуються цією системою (циклоспорин, теофілін/метилксантини, варфарин), пролонгує період напіввиведення зазначених лікарських засобів.

При одночасному застосуванні офлоксацину з варфарином необхідно здійснювати постійний контроль системи згортання крові.

При застосуванні офлоксацину з препаратами, що олужнюють сечу (інгібітори карбоангідрази, цитрати, натрію дикарбонат), збільшується ризик кристалурії та нефротоксичних ефектів.

Одночасне застосування препарату з циметидином, пробенецидом, фуросемідом і метотрексатом призводить до збільшення концентрації офлоксацину у плазмі крові.

При одночасному застосуванні офлоксацину з пероральними протидіабетичними засобами, інсуліном можлива гіпоглікемія або гіперглікемія. Тому необхідно обов'язково проводити моніторинг параметра їх компенсації.

Одночасне застосування препарату з антацидами, що вміщують кальцій, магній або алюміній, із сукральфатом, із двовалентним або тривалентним залізом, з мультивітамінами, що мають у своєму складі цинк, знижує інтенсивність всмоктування офлоксацину. Тому інтервал між прийомами цих препаратів має становити не менше 4 годин.

Протягом лікування офлоксацином можуть спостерігатися псевдопозитивні результати при визначенні опіатів або порфіринів у сечі. Тому необхідно використовувати більш специфічні методи.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка

Бактерицидна дія офлоксацину зумовлена пригніченням активності бактеріального ферменту – ДНК-гірази, яка контролює реплікацію бактеріальної ДНК. При відсутності активності ДНК-гірази відбувається неконтрольована реплікація ушкодженої ДНК і, як наслідок, – порушення синтезу білкових молекул у клітинах бактерій.

Офлоксацин впливає переважно на грамнегативні і деякі грампозитивні аеробні бактерії:

– високочутливі: E. coli, Klebsiella spp. (включаючи Klebsiella pneumoniae), Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Serratia spp., Enterobacter spp., Providencia spp., Citrobacter spp., Salmonella spp., Shigella spp., Yersinia spp., Vibrio spp., Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Haemophilus influenzae, Haemophilus ducreyi, Aeromonas hydraphila, Bordetella pertussis, Moraxella catarrhalis, Propionibacterium acnes, Brucella spp., Legionella spp.; Staphylococcus spp., Streptococcus aureus, Chlamydia trachomatis, Mycoplasma spp., атипові мікобактерії, що швидко розмножуються, а також бактерії , які виробляють бета-лактамази;

– помірно чутливі: Acinetobacter spp., Enterococcus spp., Streptococcus spp. (включаючи пневмококи), Сlostridium perfeingens, Corynebacterium spp., Campylobacter spp., Helicobacter pylori, Listeria monocytogenes, Pseudomonas aeruginosa, Gardnerella vaginalis, Mycobacterium tuberculosis, Ureaplasma urealyticum;

– стійкі: Treponema pallidum, віруси, найпростіші, анаеробні мікроорганізми, серед яких більшість видів бактероїдів; клостридії, актиноміцети, фузобактерії, ентерококи, метицилінрезистентні стафілококи, нокардії.

Фармакокінетика

Максимальна концентрація офлоксацину у плазмі крові залежить від дози і спостерігається вже через 1-2 години після прийому. Прийом їжі може уповільнювати всмоктування лікарського засобу, але не виявляє суттєвого впливу на біодоступність офлоксацину.

Зв'язування офлоксацину з білками плазми крові становить приблизно 25 %. Оскільки офлоксацин має великий об'єм розподілу, майже вся кількість застосованого препарату може вільно проникати у клітини, забезпечуючи високі концентрації в органах, тканинах і рідинах організму – у легенях, жовчному міхурі, шкірі, ЛОР-органах, сечовивідних шляхах, статевих органах, простаті. Офлоксацин проходить крізь гематоенцефалічний та плацентарний бар'єри, проникає у грудне молоко.

Період напіввиведення офлоксацину становить 6-7 годин. Близько 80-90 % прийнятої дози виводиться в основному нирками у незміненому вигляді; близько 4 % виводиться з калом.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого з жовтуватим відтінком кольору.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати у захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі

не вище +25 °С.

 

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері; по 1  блістеру у пачці; або по 50 або по 100 блістерів у пачці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

 

Доза препарата зависит от типа и степени тяжести инфекционного заболевания. Диапазон доз для взрослых - от 200 мг до 800 мг в сутки. Дозы до 400 мг можно применять за 1 раз, желательно утром, а большие дозы следует принимать в двух равномерно распределенных дозах через равные промежутки времени.
Есть в наличии
Код товара: J01M A01
Производитель: ДАРНИЦА
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

ул. Мясоедовская, 32

701-05-26; 094-953-35-26

29.30 грн.
13 шт
AKS

ул. Семена Палия, 118

750-50-46

29.30 грн.
9 шт
AKS

ул. Заболотного, 54/2

788-17-24; 094-886-17-24

30.70 грн.
7 шт
AKS

ул. Глушко, 12

770-14-05; 094-995-54-05

30.30 грн.
7 шт
AKS

ул. Филатова, 86

759-49-76; 094-921-69-76

30.70 грн.
6 шт
AKS

п.Авангард, ул. В. Спрейса, 3

050-468-19-71

30.60 грн.
5 шт
AKS

ул. Старопортофранковская, 67/69

726-10-10

30.30 грн.
5 шт
AKS

ул. Черняховского, 1А

795-30-92; 094-951-60-92

30.30 грн.
5 шт
AKS

г. Южный, ул. Григорьевского десанта, 30/16Е

(04842) 2-32-80

29.30 грн.
5 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

30 грн.
5 шт
AKS

ул. Пастера, 36

723-76-88

30.70 грн.
5 шт
AKS

ул. Садовая, 2

703-38-24; 094-955-68-24

29.30 грн.
5 шт
AKS

ул. Бочарова, 1

050-554-0015

30.30 грн.
5 шт
AKS

ул. Марсельская, 56

050-468-19-41

30.60 грн.
4 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 132/1

716-70-21

30.60 грн.
4 шт
AKS

ул. Тополева, 26/1

784-23-29

30.30 грн.
4 шт
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

29.30 грн.
4 шт
AKS

ул. Королева, 33

35-97-72

30.10 грн.
4 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А41)

700-20-69; 094-952-50-69

28.90 грн.
3 шт
AKS

ул. Люстдорфская, 123/1

749-21-12

30.30 грн.
3 шт
AKS

ул. Королева, 65

709-40-21

30.30 грн.
3 шт
AKS

ул. Люстдорфская дор., 27

771-70-21

30.30 грн.
3 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 33

703-68-49; 094-955-98-49

29.30 грн.
3 шт
AKS

ул. Небесной Сотни, 5

702-97-46; 094-955-27-46

30.30 грн.
3 шт
AKS

ул. Одесса-Главная, 35

784-85-70

29.30 грн.
3 шт
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

30.30 грн.
3 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 99

706-69-26

27.20 грн.
3 шт
AKS

ул. Днепр. дорога, 77/2

704-50-19; 094-932-70-19

30.30 грн.
3 шт
AKS

с.Коблево, ул.Одесская, 2/4

050 468 19 49

28.90 грн.
3 шт
AKS

г. Южный, ул. Ново-Билярская, 22/1Б

(04842) 2-39-08

28.90 грн.
3 шт
AKS

пр. Небесной Сотни, 10

747-32-36

28.90 грн.
3 шт
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

28.90 грн.
2 шт
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

32.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Шклярука, 12Д

783-19-63

29.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Костанди, 162/2 пом 3

704-50-26, 094-932-70-26

29.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Левитана, 101

050-021-01-22

29.30 грн.
2 шт
AKS

Ген. Бочарова, 62

772-23-06

29.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Малиновского, 1/1

771-70-25; 094-997-10-25

30.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Марсельская, 32/3

7701402;0949955402;0504681966

28.90 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 19Е

(04842) 3-12-02

29.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Маршала Малиновского, 55/1

050 468 19 56

29.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А40)

700-20-69; 094-952-50-69

29.30 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 13/5

(04842) 2-32-58

29.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Неждановой, 32

050-468-19-45

30.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Нежинская, 65

701-12-09; 094-953-42-09

31.70 грн.
2 шт
Enter

ул. Пантелеймоновская, 70

717-33-49

29.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Педагогическая, 23-Б, оф.3

050 620 04 34

29.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 125/3

0504861948

29.30 грн.
2 шт
AKS

г. Измаил, ул. Шевченко, д. 8

050-468-19-57

30.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 133

759-26-83; 094-921-56-83

29.50 грн.
2 шт
AKS

ул. Ильфа и Петрова, 10/1

050 468 19 59

31 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 78

770-14-03; 094-995-54-03

30.30 грн.
2 шт
AKS

пгт. Овидиополь, ул. Тараса Шевченко, д. 422

(048)788-62-98

28.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Екатерининская, 48

722-94-08

31.70 грн.
2 шт
Enter

ул. Ген. Бочарова, д. 62, секц. 5, пом.6

050-468-19-70

29.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 11Г

050 468 19 60

31.20 грн.
2 шт
AKS

ул. Глушко, 19А

772-23-02; 094-997-63-02

30.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Греческая, 45

788-10-63; 094-886-10-63

27.70 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 88

795-30-56; 094-951-60-56

29.30 грн.
2 шт
AKS

ул. Ген. Петрова, 46

050 468 19 84

30.30 грн.
2 шт
AKS

пр-т Свободы, 88 (Черноморка)

770-15-41

29.40 грн.
2 шт
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

29.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Павла Кравцова, 2

050 468 19 80

30.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 77/2

704-50-09; 094-932-70-19

30.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 68

700-20-57; 094-952-50-57

29.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Балковская, 30Б

709-40-27; 094-917-40-27

29.30 грн.
1 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул.Победы, 24

(04849) 6-00-15

28.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 6

725-05-33

31.70 грн.
1 шт
AKS

г. Подольск, пр. Победы, 23 (АП№3)

04862-30067

30.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 98

771-14-03

29.30 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 73

788-23-67; 094-886-23-67

28.90 грн.
1 шт
AKS

ул.Пишоновская, 20/2

773-79-96

30.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Польская, 14

770-92-25; 094-996-32-25

29.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 30

050 468 19 68

29.80 грн.
1 шт
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 117/1

04862-26255

30.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Фонтанская дор., 19

050 468 19 83

29.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Новосельского, 65

770-14-08; 094-995-54-08

29.30 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Мира, 31Д

(04868) 4-03-45

29.50 грн.
1 шт
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

29.30 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 159

703-35-82; 094-955-65-82

28.90 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Спортивная, 14Д

(04868) 6-01-48

29.30 грн.
1 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул. Свято-Георгиевская, 4 (ЦРБ)

0484929028 0963347554

31 грн.
1 шт
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

29.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Михайловская, 8/4

050 468 19 53

31.20 грн.
1 шт
Enter

ул. Среднефонтанская, 34-А, пом. 101

776-00-90

30.30 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (центр)

795-30-67; 094-951-60-67

27.70 грн.
1 шт
Enter

ул. Королёва 114

050 468 19 72

29.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Филатова, 53

050-486-19-67

27.70 грн.
1 шт
Enter

Одесская обл., Лиманский р-н, с. Фонтанка, ул.Греческая, 2, пом 2/5

050 468 19 50

29.30 грн.
1 шт
AKS

жм. Радужний д. 16/1, помещение 12Н

050-468-19-40

29.30 грн.
1 шт
AKS

ул. Д. Ойстраха, 1

709-40-19; 094-917-40-19

31 грн.
1 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (угол)

798-28-10; 094-948-58-10

27.70 грн.
1 шт
AKS

ул. Соборная пл., 2

722-04-04

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

г. Б.-Днестр., ул. Свято-Георгиевская, 4

(04849) 9-82-70

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Святослава Рихтера, 129

712-73-22

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Космонавтов, 33

770-10-46; 094-995-50-46

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Канатная, 78

709-40-23

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А39)

700-20-69; 094-952-50-69

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Заболотного, 39А

700-24-46; 068-737-69-87

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Глушко, 32А

797-27-59; 050 468 19 73

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

ул. Гагаринское плато, д. 5-Б

050-468-19-61

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

с. Шабо, ул. Шанцера, 48

(04849) 9-82-60

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

жм. Радужный, 19/1

700-02-84

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 101

04862-21784

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

Черноморск, ул. Виталия Шума, 4

050-468-19-44

0 шт
Сообщить о наличии
Офлоксацин 0,2 №10 таб Д /25/ ДАРНИЦА J01M A01 Доза препарата зависит от типа и степени тяжести инфекционного заболевания. Диапазон доз для взрослых - от 200 мг до 800 мг в сутки. Дозы до 400 мг можно применять за 1 раз, желательно утром, а боль... 26.06
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню