Норфлоксацин 0,4 №10 таб

Норфлоксацин 0,4 №10 таб
ЗАТВЕРДЖЕНО

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування|вживанню| препарату

 

НОРФЛОКСАЦИН-ЗДОРОВ’Я

(NORFLOXACIN-ZDOROVYE)

 

Склад:

діюча речовина: norfloxacin;

1 таблетка містить норфлоксацину 400 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна; натрію кроскармелоза; крохмаль картопляний; кросповідон; кальцію гідрофосфат; тальк; кальцію стеарат; гіпромелоза;  коповідон;  лактоза, моногідрат; макрогол 4000;  титану діоксид (Е 171).

 

Лікарська форма. Таблетки, вкриті оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Протимікробні засоби для системного застосування. Антибактеріальні засоби групи хінолонів. Норфлоксацин.

Код АТС J01M A06.

 

Клінічні характеристики.

Показання. Гострі і хронічні (ускладнені або неускладнені) інфекції верхніх і нижніх відділів сечовивідних шляхів (цистит, пієліт, цистопієліт, пієлонефрит); інфекції сечовивідних шляхів, пов’язані з хірургічними втручаннями та урологічними процедурами або сечокам'яною хворобою.

Профілактика інфекцій, спричинених грамнегативними бактеріями, у пацієнтів з ослабленим імунітетом і тяжкою формою нейтропенії.

 

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до норфлоксацину або інших похідних хінолону, до будь-якого з допоміжних компонентів препарату.

Наявність в анамнезі тендинітів або розривів сухожиль, які пов’язані з лікуванням похідними хінолону в анамнезі.

Період вагітності, період годування груддю. Дитячий і підлітковий вік до 18 років.

 

Спосіб застосування та дози. Призначають дорослим, натщесерце, запиваючи водою, або під час їжі. Препарат краще приймати двічі на день (вранці і ввечері), але можна приймати 1 раз на добу (в один і той же час).

Дозування залежить від чутливості патогенних мікроорганізмів і тяжкості захворювання, тому перед початком лікування необхідно перевірити чутливість патогенного мікроорганізму до норфлоксацину. Проте лікування можна розпочати до того, як будуть отримані результати досліджень на чутливість. В цьому разі до початку планової терапії необхідно відібрати матеріал для лабораторної діагностики, щоб мати можливість змінити лікування у разі відсутності чутливості збудників до норфлоксацину.

 

 

 

Дозування.

Діагноз

Дозування

Тривалість застосування

Неускладнений гострий цистит

1 таблетка (400 мг) 2 рази на добу

3 дні

Інфекції сечовивідних шляхів

1 таблетка (400 мг) 2 рази на добу

7-20 днів *

Хронічні рецидивуючі інфекції сечовивідних шляхів

1 таблетка (400 мг) 2 рази на добу

До 12 тижнів **

Профілактика інфекцій, спричинених грамнегативними бактеріями, у пацієнтів з ослабленим імунітетом і тяжкою формою нейтропенії

1 таблетка (400 мг)    2-3 рази на добу

Весь період нейтропенії ***

Примітки:

* − Деякі симптоми інфекції сечовивідних шляхів (печіння під час сечовипускання, підвищення температури, біль) купіруються вже через 1-2 дні, проте лікування продовжують відповідно до рекомендацій.

 

 

 

** − Якщо бажаний терапевтичний ефект досягається протягом перших 4 тижнів, доза препарату може бути зменшена до 1 таблетки (400 мг) на добу.

 

 

 

*** − Дані щодо тривалості лікування понад 8 тижнів дотепер відсутні.

 

 

Дозування у пацієнтів з нирковою недостатністю. Препарат може застосовуватися у пацієнтів з нирковою недостатністю. При кліренсі креатиніну, що менше або дорівнює

30 мл/хв, рекомендована доза препарату не повинна перевищувати 1 таблетки (400 мг) на добу.

Дозування у пацієнтів літнього віку. За відсутності ниркової недостатності необхідності коригувати дозу препарату немає.

 

Побічні реакції.

Кардіальні порушення: тахікардія, аритмія; дуже рідко при прийомі деяких препаратів групи хінолонів, у тому числі норфлоксацину, може виникати подовжений інтервал QT і шлуночкова аритмія (у тому числі піруетна шлуночкова тахікардія).

Порушення з боку системи крові та лімфатичної системи: лейкопенія, еозинофілія,  нейтропенія, зниження гематокриту, гемолітична анемія, тромбоцитопенія.

Неврологічні розлади: головний біль, запаморочення, сонливість, галюцинації, підвищена втомлюваність, зміна настрою, парестезії, безсоння, депресії, занепокоєння, дратівливість, ейфорія, дезорієнтація, збентеження, полінейропатія, включаючи синдром Гійєна-Барре, епілептиформні напади, гіпестезія, психічні порушення, в тому числі психотичні реакції, тремор, міоклонія.

Шлунково-кишкові розлади: анорексія, гіркота у роті, нудота, блювання, абдомінальний біль, діарея, псевдомембранозний ентероколіт (при тривалому застосуванні), помірна гастралгія, печія, панкреатит.

Розлади з боку сечовидільної системи: кристалурія, гломерулонефрит, інтерстиціальний нефрит, дизурія, поліурія, альбумінурія, уретральні кровотечі, гіперкреатинінемія.
Порушення з боку шкіри і підшкірної клітковини: шкірний свербіж, набряки, екзантема, петехії, геморагічні були і папули з утворенням кірки як прояву задіяння судин (васкуліт).
Порушення з боку опорно-рухової системи та сполучної тканини: артралгія, тендиніти, тендовагініт, розриви сухожиль, міалгія, артрит. Дуже рідко – запалення ахіллова сухожилля, яке може призвести до розриву ахіллова сухожилля.
Судинні розлади: зниження артеріального тиску, непритомність, васкуліт.
Порушення з боку імунної системи: кропив’янка, анафілаксія, ангіоневротичний набряк;  у поодиноких випадках – ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона, синдром Лайєлла, ексудативна поліморфна еритема, фотосенсибілізація.
Розлади гепатобіліарної системи: гепатит, підвищення активності печінкових трансаміназ, жовтяниця.

Зміни лабораторних показників: збільшення рівнів глутамат-оксалоацетат-трансамінази, глутамат-піруват-трасамінази і лужної фосфатази сироватки крові.

Інші: вагінальний кандидоз, дизопія, посилена сльозотеча, дзвін у вухах, втрата слуху, задишка, дисгевзія.

Псевдомембранозний коліт. У разі виникнення псевдомембранозного коліту лікар повинен розглянути залежно від показань питання щодо припинення лікування норфлоксацином і негайно розпочати відповідне лікування побічної реакції (наприклад, застосування відповідних антибіотиків/хіміотерапевтичних препаратів, ефективність яких клінічно доведена). При цьому не повинні застосовуватись лікарські засоби, що пригнічують перистальтику.

Тяжкі реакції гіперчутливості (наприклад, анафілаксія). При виникненні подібних реакцій лікування норфлоксацином слід негайно припинити та вжити відповідних невідкладних заходів (наприклад, введення антигістамінних препаратів, кортикостероїдів, симпатоміметиків, за необхідності – штучна вентиляція легенів).

Виникнення епілептиформних нападів. У подібних випадках повинні бути вжиті звичайні відповідні невідкладні заходи (наприклад, підтримання вільними дихальних шляхів, введення протисудомних препаратів, зокрема, діазепаму або барбітуратів).

 

Передозування.

Симптоми: підвищення температури тіла, задишка, гарячка, лейкопенія, тромбоцитопенія, гостра гемолітична анемія, алергічні реакції, шлунково-кишкові розлади, ниркова недостатність.

Лікування: у разі гострого передозування пацієнт повинен відразу випити розчин, що містить кальцій, аби перетворити норфлоксацин на комплекс із кальцієм, який всмоктується зі шлунково-кишкового тракту в дуже незначній кількості. Пацієнта необхідно ретельно обстежити і за необхідності призначити підтримуюче симптоматичне лікування. При цьому слід забезпечити достатнє поповнення рідини.

 

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний для застосування в період вагітності.

Норфлоксацин, як й інші хінолони, проникає у молоко матері, тому у разі необхідності застосування препарату в період лактації необхідно припинити годування груддю.

 

Діти. Препарат протипоказаний для застосування дітям і підліткам віком до 18 років.

 

Особливості застосування. При застосуванні препарату, як і інших препаратів групи хінолонів, можливе підвищення фоточутливості, тому під час лікування необхідно уникати тривалих і сильних впливів сонячного опромінення. У цей період також не можна користуватися солярієм. При виникненні ознак фотосенсибілізації лікування слід припинити.

При застосуванні норфлоксацину, як і інших хінолонів, зрідка можливі випадки виникнення тендинітів та/або розривів сухожилля (особливо ахіллова сухожилля), до чого найбільш схильні пацієнти літнього віку і пацієнти, які отримують лікування із застосуванням кортикостероїдів. Через це при виникненні перших ознак болю або запалення у суглобах пацієнт повинен зафіксувати в нерухомому стані суглоби, що турбують, і проконсультуватися з лікарем. Якщо не можна виключити виникнення тендинітів або розриву сухожилля, лікування із застосуванням норфлоксацину має бути припинене.

При застосуванні препарату може проявитися злоякісна міастенія (не діагностована перед початком лікування), що може спричинити небезпечну для життя недостатність дихальних мязів.

При виникненні задишки під час лікування норфлоксацином слід вжити відповідних невідкладних заходів.

При застосуванні норфлоксацину, як і інших хінолонів, можуть мати місце гемолітичні реакції у пацієнтів із прихованим або вираженим дефіцитом глюкозо-6-фосфат-дегідрогенази.

Дуже рідко деякі хінолони можуть викликати збільшення інтервалу QT на електрокардіограмі та нечасті випадки аритмії (включаючи надзвичайно рідкісні випадки тріпотіння-мерехтіння шлуночків). Як і при застосуванні інших препаратів, здатних збільшувати інтервал QT, норфлоксацин потрібно застосовувати з обережністю при лікуванні пацієнтів з гіпокаліємією, сильною брадикардією або пацієнтів, яким проводиться супутнє лікування за допомогою протиаритмічних засобів Іа або ІІІ класу.

Деякі хінолони, включаючи норфлоксацин, потрібно застосовувати з обережністю пацієнтам, які приймають цисаприд, еритроміцин, антипсихотичні засоби, трициклічні антидепресанти або у яких в особистому чи сімейному анамнезі є збільшення інтервалу QT.

Препарат містить лактозу, тому його не призначають пацієнтам зі спадковою непереносимістю галактази, дефіцитом лактази або порушеннями всмоктування глюкози/галактози.

Норфлоксацин слід приймати за 2 години до або через 4 години після застосування  препаратів кальцію, полівітамінних препаратів, що містять кальцій, живильних розчинів, які застосовуються внутрішньо, та молочних продуктів.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Під час лікування препаратом слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Норфлоксацин інгібує ізофермент CYP 1A2, що може призводити до взаємодії з іншими лікарськими засобами, які метаболізуються за допомогою цього ізоферменту.

Нітрофурантоїн. В умовах in vitro показаний антагонізм між норфлоксацином і нітрофурантоїном, тому необхідно уникати їх сумісного застосування.

Пробенецид. Пробенецид зменшує виділення норфлоксацину в сечу, але не впливає на його нормальну концентрацію в сироватці крові.

Теофілін. Можливе підвищення рівня теофіліну в плазмі крові хворих при його одночасному застосуванні з норфлоксацином, а також посилення розвитку побічних ефектів, спричинених норфлоксацином. Тому за умов одночасного застосування норфлоксацину та теофіліну необхідно контролювати концентрацію теофіліну в плазмі крові та за необхідності відкоригувати дозування.

Кофеїн. Норфлаксацин, як і інші хінолони, пригнічує дегідратацію кофеїну, що може призвести до зменшення виділення і збільшення періоду напіввиведення кофеїну з плазми крові. Це необхідно враховувати при вживанні кави, а також при застосуванні лікарських препаратів, що містять кофеїн (болезаспокійливі засоби).

Циклоспорин. При одночасному застосуванні з норфлоксацином можливе збільшення концентрації циклоспорину в сироватці крові. Тому слід контролювати концентрацію циклоспорину в сироватці крові і, за необхідності, відповідно відкоригувати дозування.

Варфарин. Норфлоксацин, як і інші хінолони, може потенціювати дію перорального антикоагулянту варфарину або його похідних (наприклад, фенпрокумону, аценокумаролу), тому при одночасному застосуванні цих лікарських засобів слід уважно контролювати протромбіновий час або інші параметри коагуляції.

Гормональні контрацептиви. Протизаплідна дія пероральних контрацептивів  у поодиноких випадках може бути поставлена під сумнів при лікуванні із застосуванням антибіотиків, тому при одночасному застосуванні норфлоксацину та пероральних контрацептивів додатково рекомендується застосування негормональних протизаплідних методів.

Фенбуфен. Експериментально доведено, що одночасне застосування хінолонів з фенбуфеном може бути причиною епілептичних нападів, тому слід уникати застосування хінолонів разом із фенбуфеном.

Клозапін, ропінірол. Якщо починають або припиняють прийом норфлоксацину, може знадобитися корекція дози клозапіну або ропініролу для пацієнтів, які вже приймають ці препарати.

Тизанідин. Не рекомендується одночасний прийом тизанідину і норфлоксацину.

Глібенкламід. Одночасний прийом хинолонів, включаючи норфлоксацин, з глібенкламідом (похідне сульфонілсечовини) може викликати тяжку гіпоглікемію. Тому при одночасному прийомі цих препаратів рекомендується моніторинг рівня глюкози в крові.

Диданозин. Препарати, що містять диданозин, не слід приймати разом з норфлоксацином або протягом 2 годин після прийому норфлоксацину, тому що такі препарати можуть перешкоджати один одному всмоктуватися, що призводить до низької концентрації норфлоксацину в сироватці крові і сечі.

Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ). Одночасний прийом НПЗЗ з хінолонами, включаючи норфлоксацин, може підвищити ризик стимуляції центральної нервової системи і конвульсивних нападів. Тому норфлоксацин слід приймати з обережністю особам, які одночасно приймають НПЗЗ.

Різні препарати (препарати заліза, антацидні засоби і препарати, що містять магній, алюміній, кальцій та цинк). Препарати кальцію, полівітамінні препарати, що містять кальцій, не повинні застосовуватися разом з норфлоксацином, оскільки може мати місце зменшення абсорбції норфлоксацину, що призводить до зниження його концентрації у сироватці крові та сечі. Це також стосується живильних розчинів, застосовуваних внутрішньо, і більшості молочних продуктів (молока або натуральних молочних продуктів, таких як йогурт).

 

Фармакологічні властивості.  
Фармакодинаміка. Норфлоксацин-Здоров’я − синтетичний антибактеріальний препарат фторхінолонового ряду з широким спектром антимікробної дії.

Механізм дії обумовлений пригніченням синтезу бактеріальної дезоксирибонуклеїнової кислоти (ДНК) за рахунок впливу на фермент ДНК-гіразу.

Основною частиною спектра дії норфлоксацину є вплив на Neisseria gonorrhoeae (включаючи штами, що продукують пеніциліназу).

Норфлоксацин, як правило, ефективний щодо патогенних мікроорганізмів, що спричиняють інфекції сечовивідних шляхів, таких як Escherichia coli, Enterobacter spp., Klebsiella, Proteus spp., Pseudomonas aeruginosa і Serratia marcescens. Крім того, норфлоксацин може бути ефективний щодо патогенних мікроорганізмів, які спричиняють запалення тонкого кишечнику, таких як Escherichia coli, Salmonella enteritis і Campylobacter spp.

Норфлоксацин помірно активний щодо окремих штамів Ureaplasma urealyticum. Слід очікувати вищих рівнів резистентності щодо Enterococcus faecalis і Enterococcus faecium.

Норфлоксацин неефективний щодо облігатних анаеробних патогенних мікроорганізмів, таких як Actinomyces spp., Bacterioides spp., Clostridium spp. (за винятком окремих штамів C. perfringens) і Peptostreptococcus spp., а також щодо Stenotrophomonas maltophilia та Chlamidia trachomatis. Існує часткова перехресна резистентність норфлоксацину з іншими фторхінолонами. Не існує перехресної резистентності зі структурно неспорідненими препаратами, такими як пеніциліни, цефалоспорини, тетрацикліни, макролідні антибіотики, аміноглікозиди, сульфоніламіди і 2,4-дигідропіримідини або комбінаціями цих субстанцій (наприклад, ко-тримоксазолом).

Метицилінрезистентні стафілококи здебільшого стійкі до фторхінолонів.

Фармакокінетика. Норфлоксацин швидко всмоктується в травному тракті після перорального прийому, абсолютна біодоступність препарату становить 30-40 %. Прийом їжі уповільнює всмоктування. Пікові концентрації препарату в плазмі крові досягаються протягом 1-2 годин після прийому. Період напіввиведення норфлоксацину становить майже 4 години; він може збільшуватися у пацієнтів з нирковою недостатністю. Приблизно  14 % прийнятої дози препарату зв’язується з білками плазми крові. Норфлоксацин досягає високих концентрацій у тканинах урогенітального тракту, сечі та жовчі. Майже 30 % прийнятої дози препарату виводиться з організму у незмінному стані з сечею протягом 24 годин. Приблизно 30 % прийнятої дози норфлоксацину виводиться з організму через шлунково-кишковий тракт.

 

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, від білого до білого з жовтуватим відтінком кольору. На поперечному розрізі видно два шари.  

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання.  Зберігати в оригінальній упаковці  при температурі не вище 25 С.

Зберігати в  недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. Таблетки, вкриті оболонкою, по 400 мг № 10 у блістері у коробці.

 

Категорія відпуску. За рецептом.

 

Виробник. ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

 

Місцезнаходження. Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

Назначать взрослым натощак, запивая водой, или во время еды. Препарат лучше принимать дважды в день (утром и вечером), но можно принимать 1 раз в сутки (в одно и то же время).
Есть в наличии
Код товара: J01M A06
Производитель: ЗДОРОВЬЕ ООО
Классификация: Медикаменты
Адрес аптеки
Цена
Кол-во
Наличие
AKS

Одесская обл. пгт. Тарутино, ул. Центральная, 61, З

0503763343

99.80 грн.
14 шт
AKS

ул. Польская, 14

770-92-25; 094-996-32-25

95 грн.
8 шт
AKS

ул. Шклярука, 12Д

783-19-63

99.80 грн.
6 шт
AKS

ул. Филатова, 86

759-49-76; 094-921-69-76

95 грн.
5 шт
AKS

ул. Глушко, 11Г

050 468 19 60

95 грн.
4 шт
Enter

ул. Среднефонтанская, 34-А, пом. 101

776-00-90

95 грн.
4 шт
AKS

ул. Бочарова, 1

050-554-0015

99.80 грн.
4 шт
AKS

с.Коблево, ул.Одесская, 2/4

050 468 19 49

95 грн.
4 шт
AKS

пр. Добровольского, 73

788-23-67; 094-886-23-67

95 грн.
4 шт
AKS

г. Южный, ул. Ново-Билярская, 22/1Б

(04842) 2-39-08

95 грн.
4 шт
AKS

пр-т Свободы, 88 (Черноморка)

770-15-41

94.40 грн.
4 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 13/5

(04842) 2-32-58

95 грн.
3 шт
AKS

ул. Глушко, 12

770-14-05; 094-995-54-05

99.80 грн.
3 шт
AKS

пр. Небесной Сотни, 10

747-32-36

92 грн.
3 шт
Enter

ул. Королёва 114

050 468 19 72

99.80 грн.
3 шт
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 117/1

04862-26255

99.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Канатная, 78

709-40-23

92.50 грн.
3 шт
AKS

ул. Семена Палия, 119

759-23-58; 094-921-53-58

99.80 грн.
3 шт
AKS

ул.Пишоновская, 20/2

773-79-96

99.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Балковская, 30Б

709-40-27; 094-917-40-27

99.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Черняховского, 1А

795-30-92; 094-951-60-92

99.80 грн.
3 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Спортивная, 14Д

(04868) 6-01-48

99.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Заболотного, 54/2

788-17-24; 094-886-17-24

95 грн.
3 шт
AKS

ул. Мясоедовская, 32

701-05-26; 094-953-35-26

99.80 грн.
3 шт
AKS

ул. Днепр. дорога, 77/2

704-50-19; 094-932-70-19

95 грн.
3 шт
AKS

ул. Семена Палия, 77/2

704-50-09; 094-932-70-19

95 грн.
2 шт
Enter

ул. Пантелеймоновская, 70

717-33-49

91.60 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 68

700-20-57; 094-952-50-57

95 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, 65

709-40-21

99.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Королева, 33

35-97-72

98.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 133

759-26-83; 094-921-56-83

91.10 грн.
2 шт
AKS

ул. Одесса-Главная, 35

784-85-70

95 грн.
2 шт
AKS

ул. Космонавтов, 33

770-10-46; 094-995-50-46

99.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Левитана, 101

050-021-01-22

95 грн.
2 шт
AKS

ул. Люстдорфская дор., 27

771-70-21

99.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Семена Палия, 118

750-50-46

95 грн.
2 шт
AKS

ул. Павла Кравцова, 2

050 468 19 80

95 грн.
2 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 132/1

716-70-21

99.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 125/3

0504861948

99.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Д. Ойстраха, 1

709-40-19; 094-917-40-19

95 грн.
2 шт
AKS

Черноморск, ул. Виталия Шума, 4

050-468-19-44

95 грн.
2 шт
AKS

ул. Педагогическая, 23-Б, оф.3

050 620 04 34

99.80 грн.
2 шт
AKS

с. Шабо, ул. Шанцера, 48

(04849) 9-82-60

95 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Григорьевского десанта, 30/16Е

(04842) 2-32-80

95 грн.
2 шт
AKS

г. Южный, ул. Мира, 19Е

(04842) 3-12-02

99.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Фонтанская дор., 19

050 468 19 83

99.30 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 109 (угол)

798-28-10; 094-948-58-10

94.40 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 128

095-480-14-92

92 грн.
2 шт
AKS

пр. Добровольского, 98

050-468-19-47

89.90 грн.
2 шт
AKS

ул. Пастера, 36

723-76-88

99.80 грн.
2 шт
AKS

ул. Космонавтов, 9

766-88-50

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Малиновского, 1/1

771-70-25; 094-997-10-25

95 грн.
1 шт
AKS

г. Б.-Днестр., ул.Победы, 24

(04849) 6-00-15

99.80 грн.
1 шт
AKS

г. Черноморск, ул. Мира, 31Д

(04868) 4-03-45

97.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 32А

797-27-59; 050 468 19 73

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Греческая, 45

788-10-63; 094-886-10-63

89.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Садовая, 2

703-38-24; 094-955-68-24

92 грн.
1 шт
AKS

Ген. Бочарова, 62

772-23-06

99.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Небесной Сотни, 5

702-97-46; 094-955-27-46

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Святослава Рихтера, 129

712-73-22

95 грн.
1 шт
AKS

жм. Радужний д. 16/1, помещение 12Н

050-468-19-40

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Михайловская, 8/4

050 468 19 53

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Марсельская, 56

050-468-19-41

99.80 грн.
1 шт
AKS

п.Авангард, ул. В. Спрейса, 3

050-468-19-71

99.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Люстдорфская, 123/1

749-21-12

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А39)

700-20-69; 094-952-50-69

92 грн.
1 шт
AKS

пгт. Овидиополь, ул. Тараса Шевченко, д. 422

(048)788-62-98

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Ген. Петрова, 46

050 468 19 84

99.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Екатерининская, 48

722-94-08

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Глушко, 19А

772-23-02; 094-997-63-02

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Филатова, 53

050-486-19-67

89.90 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 88

795-30-56; 094-951-60-56

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Академическая, 16Б

746-50-21

99.80 грн.
1 шт
AKS

ул. Большая Арнаутская, 6

725-05-33

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Тополева, 26/1

784-23-29

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Ильфа и Петрова, 10/1

050 468 19 59

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Бочарова, 30

050 468 19 68

97.10 грн.
1 шт
AKS

ул. Старопортофранковская, 67/69

726-10-10

95 грн.
1 шт
AKS

ул. Семена Палия, 98

771-14-03

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Семена Палия, 78

770-14-03; 094-995-54-03

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Соборная пл., 2

722-04-04

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

г. Б.-Днестр., ул. Свято-Георгиевская, 4

(04849) 9-82-70

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Новосельского, 65

770-14-08; 094-995-54-08

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

ул. Ген. Бочарова, д. 62, секц. 5, пом.6

050-468-19-70

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Измаил, ул. Шевченко, д. 8

050-468-19-57

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Подольск, пр. Победы, 23 (АП№3)

04862-30067

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Подольск, ул. Соборная, 101

04862-21784

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

м.Ізмаїл, вул.Тельмана, 3, КЗ Ізмаїльської районної ради "Інфекційна лікарня"

097 218 89 94

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

Одесская обл., Лиманский р-н, с. Фонтанка, ул.Греческая, 2, пом 2/5

050 468 19 50

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

пр. Добровольского, 159

703-35-82; 094-955-65-82

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Большая Арнаутская, 99

706-69-26

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Бочарова, 47

703-69-21; 094-955-99-21

0 шт
Сообщить о наличии
Enter

ул. Гагаринское плато, д. 5-Б

050-468-19-61

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Генерала Петрова, 33

762-57-85

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Нежинская, 65

701-12-09; 094-953-42-09

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Заболотного, 31

095-480-17-08

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Заболотного, 39А

700-24-46; 068-737-69-87

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А40)

700-20-69; 094-952-50-69

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

г. Б.-Днестр., ул. Свято-Георгиевская, 4 (ЦРБ)

0484929028 0963347554

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Королева, 49

746-15-51

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Костанди, 162/2 пом 3

704-50-26, 094-932-70-26

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Марсельская, 32/3

7701402;0949955402;0504681966

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Маршала Малиновского, 55/1

050 468 19 56

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Мясоедовская, 33

703-68-49; 094-955-98-49

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Неждановой, 32

050-468-19-45

0 шт
Сообщить о наличии
AKS

ул. Ивана и Юрия Липп, 1 (А41)

700-20-69; 094-952-50-69

0 шт
Сообщить о наличии
Норфлоксацин 0,4 №10 таб ЗДОРОВЬЕ ООО J01M A06 Назначать взрослым натощак, запивая водой, или во время еды. Препарат лучше принимать дважды в день (утром и вечером), но можно принимать 1 раз в сутки (в одно и то же время). 89.9
Нет элементов для отображения!
Меню
Меню